Малко мина, много остава, но всяка от нас СЕПТЕМВРИ ще бъде мама!

  • 29 553
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
БРАВО F.a.t.e. Новата темичка наистина е СУПЕР smile3521!!! Линковете към нея са много полезни.

Аз може много да не пиша, но чета всичко и много ви се радвам  newsm10.  Бъдете силни защото както F.a.t.e е написала " Малко мина, много остава, но всяка от нас Септември ще бъде мама!"

# 16
  • Мнения: X

F.a.t.e., благодаря за отговора, обаче сега след като вече има оплодена яйцеклетка, има вече плоден сак, няма кървене или пък някакви оплаквания ми се струва излишен прогестерона.

# 17
  • Мнения: 272
F.a.t.e.    bouquet темичката е страхотна.
Желая на всички мами една лека, успешна и безпроблемна бременност. Simple Smile

# 18
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
F.a.t.e.,     bouquet

И поне два пъти по толкова нови мамчета до следващата темичка Peace

# 19
  • Видин
  • Мнения: 6
 F.a.t.e., права си, аз съм се объркала - трябваше да ми дойде на 19 януари, на 22 декември е била последната редовна менструация и калкулаторчето показва, че термина ми е 27 септември! Можете да ме запишете при вас!  Crazy Като мина при доктора другата седмица, ще пиша пак.

# 20
  • Мнения: 2 802
F.a.t.e., благодаря за отговора, обаче сега след като вече има оплодена яйцеклетка, има вече плоден сак, няма кървене или пък някакви оплаквания ми се струва излишен прогестерона.

Ами аз ще гопия до 12 г.с. Имам жълто тяло, но не е в големи количества, за това го подпомагаме с прогестерона и за това днес доки каза да го продължавам. Просто явно тялото ми не може самостоятелно да го произвежда, тоест имам недостиг.
Явно при теб се презастраховат, но все пак се консултирай с доки защо ти го е предписала. Може би има някакви резерви, не знам.

foxy_24 Ще чакаме хубавите новини другата седмица Hug

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 97
Добре дошли Bebi i Bebi  и foxy_24Hug
Аз се присъединявам към момичетата които утре са на преглед,ще се прибираме от Козлодуй и се надявам да успеем да стигнем поне до Плевен за да ме види док.А как ще се приберем до Свищов ....  ooooh!

P.S. Фейт годините ми са 27 в момента Peace

# 22
  • Мнения: 229
Здравейте,Фейтче страхотна нова темичка  Hug  bouquet
Да я изпълним само с хубави новини,за тупкащи сърчица и пораснали точици  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 24
Фейт, страхотна темичка! Браво на теб! Също така, радвам се за добрите новини от прегледа! Grinning

Мама Зайка, честит Рожденник! Много е сладък, дано все така да те радва!!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 782
Здравейте момичета,много щастлива влизам днес при вас, за да се запиша официално в темичката. Днес видяхме ембриончето и пулса му в 7 г.с. Благодаря ви че ви има, и за стиснатите палчета. Надявам се всички да се поздравим септември месец със здрави бебчета. F.a.t.e страхотна темичка, както обикновено си се справила страхотно. Моето сакче е над 32 мм, и имам 9 мм ембрионче. Мисля да се записвам в женска консултация края на следващата седмица живот и здраве. Терминът ми по изчисления на гинеколога ми е 17 септември поради късната овулация. Ще пратя другите си данни на  F.a.t.e. Поздравявам всички бъдещи мамчета и ще държим връзка.   bouquet

# 25
  • Мнения: 7
Не съм влизала цял ден и сега гледам, не само че сте изписали цяла тема, а и сте преполвили новата  Hug
Най-много се радвам, че я пълните все с хубави новини! Фейт, Силви_7878, браво на вас, момичета!

Аз вчера имах мноооого леко зацапване и доста се бях шашнала, пих дуфастон (това имам вкъщи) и но шпа и днес зацапването спря. Чудя се да ходя ли на лекар, при условие че ходих деня преди да се появи това течение (док не каза да има проблем) или няма смисъл, при условие че не чувствам никакво неразположение  newsm78
Какво ще ме посъветвате?

# 26
  • Мнения: 354
Здравейте, бъдещи мамчета!
Добре дошли и на трите нови попълнения.
Мисля, че има още момичета, които трябваше да са на преглед днес, но не са писали.  newsm78 Дано всичко е наред!
Аз съм на преглед утре в 9.
Дано чуем сърчице и всичко да е наред! Praynig
Пак се вкарвам в разни филми и се надявам доки утре да ме успокои Simple Smile
Фейт радвам се, че всичко е наред.  Hug

П.П. ФЕЙТ ТЕМАТА Е СТРАХОТНА!!! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

# 27
  • shumen
  • Мнения: 18 077
Фейт,супер тема.Аз какво да Ви кажа момичета в тоя сняг едвам се прибрах от работа.Че и се подхлъзнах и май съм си навяхнала крака и сега ме боли.

# 28
  • Мнения: 17
Здравейте момичета!
Добре дошли на новите бъдещи майчета!
Фейт страхотна тема си спретнала с много полезна информация smile3525
Silvi_7878 страхотна новина,мила много се радвам за теб,защото твоите "стари" терзания сега са мои.Надявам се и аз другата седмица да видя ембрионче евентуално и да чуя сърчице.Стискайте палци  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Cloverвсичко да е ок,че съм се вкарала в едни филми не е си работа.Как ще устискам до другата седмица незнам просто.Пожелавам ви само положителни емоции и все така само с хубави новини да пълним темата.Лека вечер на всички растящи коремчета. Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 844
Честита ни нова тема ! Фейтче  Hug Hug Hug

Добре дошли на новите мами! Лека бременност!  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт