Gossip Girl-тема 4

  • 39 138
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Нещо историята с принца ама никак не ми се връзва.Нали беше готов дори да се откаже от правото си да наследи трона ,само и само да е с Блеър Thinking .За какво толкова му е да се жени за нея тогава ,след като не я обича?Много тъпичко го извъртяха сценаристите.
Започвам да си мисля ,че сценаристите са целили да съберат Блеър и Дан още от самото начало  Thinking като се замисля тяхната връзка доста се промени и трансформира от първия епизод до сега.Да не би това да им е голямата цел?Да съберат принцесата от Горен Ист Саийд със самотното момче от Бруклин  Thinking .Тъпичко ще е от тяхна страна ,много ще го разводнят сериала  Naughty .
не , не , само това не  ooooh! неговата принцеса е Серина , изобщо не си представям Блеър с Дан. А пък и тя го приема точно като най-добър приятел  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 127
Ама защо всички решихте,че Блеър ще се събира с Дан? Това че го потърси за помощ,не означава,че е лудо влюбена в него и т.н. Дан винаги е бил опора за нея.Тя винаги го търси в ситуации,в които има нужда от подкрепа. Аз не мисля,че м/у тях ще има нещо.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 193
Ама защо всички решихте,че Блеър ще се събира с Дан? Това че го потърси за помощ,не означава,че е лудо влюбена в него и т.н. Дан винаги е бил опора за нея.Тя винаги го търси в ситуации,в които има нужда от подкрепа. Аз не мисля,че м/у тях ще има нещо.
Дано!Дано сценаристите не ни изненадат!Наистина подобен развой на събитията ще ми е вече ужасно блудкав!Не мога да си предствя какъв триъгъкно петоъгълник ще се получи и естествено Б и С отново врагове  Crossing Arms .

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 16:13 от geryaleksandrova

# 48
  • София
  • Мнения: 800
 Не си представям Блеър с друг, освен с Чък..
 На мен ми допадна епизодът като цяло. И линията с Джорджина внася малко колорит, забавна ми е като персонаж Laughing

# 49
  • Мнения: 18 588
Харесва ми сезона. Затова и отговорих с ДА! Но има известна истина, че колкото повече са сезоните, толкова повече се чудят какво да измислят. Искам повече Серина и Нейт, Дан , повече развитие около тях. Да не говорим, че някои от персонажите съвсем се изгубиха-Джени, и брата на Серина.  Simple Smile Добре, че за Нейт сега се позавърза малко интригата с Чарли-аз това искам да гледам. Писна ми около тези драми с Чък и Блеър! Да има нещо свежо, нвещо ново  Grinning

# 50
  • Мнения: 123
....Да не говорим, че някои от персонажите съвсем се изгубиха-Джени, и брата на Серина.  Simple Smile Добре, че за Нейт сега се позавърза малко интригата с Чарли-аз това искам да гледам. Писна ми около тези драми с Чък и Блеър! Да има нещо свежо, нвещо ново  Grinning
Нали Лили имаше син от бащата на Дан.Толкова го търсиха,а сега въобще не говорят дори за него... Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 18 588
Така беше. Аз се опитвам да се сетя сега какво стана с него. Но не стана ли така, че се оказа, че не е той  Thinking Гледам, че някой беше постнал групова снимка. Аз да си кажа, че обожавам Клаус - е много е красив! Страхотен е! Ако изобщо има определение, което може да го опише такъв момък като него  Mr. Green Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 6 219
Клаус?!!?!?!?

# 53
  • Мнения: 18 588
 Grinning Grinning Grinning Дали пък не обърках темите? Но ми се струва, че някъде имаше обща снимка на Чък и там други и Клаус от Дневниците беше сред тях Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Както и да е . Хах Едва ли ще се разбере коя е клюкарката скоро. На мене ми писна от Блеър. Искам Серина и нещата да се развиват повече около другите.

# 54
# 55
  • Мнения: 8
Има ли някой,който е изгледал вече новата серия?Аз прегледах на 2 на 3,но ще изчакам субтитрите.
Мисля си,че толкова шум се беше вдигнало за тази 100-а серия,защото накрая май става ясно,че Джорджина е Госип гърл.КОлкото и да не ми се вярва,ама то и не вярвах,че между Дан и Блеър може да има нещо,но тази снимка,където се целуват доста ме възмути......

# 56
  • Мнения: 96
Има ли някой,който е изгледал вече новата серия?Аз прегледах на 2 на 3,но ще изчакам субтитрите.
Мисля си,че толкова шум се беше вдигнало за тази 100-а серия,защото накрая май става ясно,че Джорджина е Госип гърл.КОлкото и да не ми се вярва,ама то и не вярвах,че между Дан и Блеър може да има нещо,но тази снимка,където се целуват доста ме възмути......

Ако става въпрос за 13-та серия, аз я гледах още миналата седмица- гледай коментарите под епизода, там дават линк със субтитрите много преди да ги качат официално под торента. Серията беше интересна.
Сега са качили 14-та.

# 57
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 303
Малко се позагубих тези дни, но като имам да уча така е, не ми беше до ГГ ooooh!

Не съм гледала вече 3 епизода Shocked не мога да повярвам Crazy

Малко нови снимки от снимачната площадка. Peace

# 58
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 303
От 6 февруари Peace




Последна редакция: вт, 07 фев 2012, 15:39 от La Libellule

# 59
  • Мнения: 493
блеър - великомъченица. Ако беше още малко тъпа, щеше да е вдлъвната.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт