ЕЗЕЛ/EZEL - мъжът, който ще отнеме съня ви - по Нова ТВ - Тема 2

  • 67 604
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8 545
bouquetНе знам дали човек може да бъде подготвен до степен да се отрече от всичко към което се е стремял с години- родителите си  и дори и Ейшан.Доближавайки се до близките си той вече е уязвим ,в него започват да бушуват и други чувства освен желанието за мъст,които чувства пък от своя страна го отклоняват от начертаната цел
Hug Hug Hug

Едва ли, трудно е, но като си тръгнал да правиш нещо подобно, предварително трябва да си наясно какво губиш. Като видя близките си и Ейшан, Езел се превърна в Йомер. Peace
Госпожата, съгласна съм с теб.   bouquet

# 676
  • Мнения: 1 427
Здравейте Simple SmileАйде сега да ме приемете сред вас PraynigИзгубих си съня заради този филм ooooh!Ще се пръсна по шевовете , че около мен никой не го следи и няма с кой да споделям Cry

# 677
  • Мнения: 14 840
Здравейте Simple SmileАйде сега да ме приемете сред вас PraynigИзгубих си съня заради този филм ooooh!Ще се пръсна по шевовете , че около мен никой не го следи и няма с кой да споделям Cry
Добре дошла  bouquet Тук си попаднала на най точното място където можеш да споделиш

# 678
  • Мнения: 1 427
bouquetНе знам дали човек може да бъде подготвен до степен да се отрече от всичко към което се е стремял с години- родителите си  и дори и Ейшан.Доближавайки се до близките си той вече е уязвим ,в него започват да бушуват и други чувства освен желанието за мъст,които чувства пък от своя страна го отклоняват от начертаната цел
Hug Hug Hug

Едва ли, трудно е, но като си тръгнал да правиш нещо подобно, предварително трябва да си наясно какво губиш. Като видя близките си и Ейшан, Езел се превърна в Йомер. Peace
Госпожата, съгласна съм с теб.   bouquet
Така е, но според мен плановете са едно, а съвсем друго се получава на практика. Не можеш да се програмираш напред , не можеш да се отречеш изцяло от чувствата си.Винаги имаш право на избор и слава Богу , че е така.

# 679
  • Мнения: 8 545
marianna, добре дошла.  bouquet

# 680
  • Мнения: 1 427
Благодаря ви , момичета  bouquetСега ще се повторя, но просто няма такъв филм! Всичко е перфектно-сценарий, подбор на артисти, музика.
Сега с риск да ме набиете ще кажа , че харесвам в пъти Езел.Йомер не е моят човек.

# 681
  • Мнения: 14 840
Благодаря ви , момичета  bouquetСега ще се повторя, но просто няма такъв филм! Всичко е перфектно-сценарий, подбор на артисти, музика.
Сега с риск да ме набиете ще кажа , че харесвам в пъти Езел.Йомер не е моят човек.

Йомер е всичко прекалено.Прекалено добър , прекалено доверчив ,прекалено наивен прекалено вярващ на хората около себе си.Такъв тип човек тудно би се справил с живота и хората около себе си.Йомер вижда само доброто у хората  и е лесна мишена за хитреци като Сердар и компания

Последна редакция: нд, 19 фев 2012, 12:03 от djoleva

# 682
  • Мнения: 1 012
Колкото се мъчим тук да не разказваме напред, стана ми много неприятно като прочетох във в. Уикенд края на филма  #Cussing out

# 683
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Благодаря ви , момичета  bouquetСега ще се повторя, но просто няма такъв филм! Всичко е перфектно-сценарий, подбор на артисти, музика.
Сега с риск да ме набиете ще кажа , че харесвам в пъти Езел.Йомер не е моят човек.


Не вярвам някой да те набие, мисля че Езел има повече почитателки, но ако бъркам, обещавам да ти опра едно рамо
 #2gunfire

# 684
  • Мнения: 1 571
Кенан играе ли този сезон в някой сериал и кой. Нещо ново около артиста в личен и професионален план?


http://www.kenanimirzalioglu.net/

Ако някои преведе оттук нещто ,може и да нау4им какво ново околко него Simple Smile

# 685
  • Мнения: 1 571
Благодаря ви , момичета  bouquetСега ще се повторя, но просто няма такъв филм! Всичко е перфектно-сценарий, подбор на артисти, музика.
Сега с риск да ме набиете ще кажа , че харесвам в пъти Езел.Йомер не е моят човек.


Аз същто- Езел е този които открадна съня ми - еи такъв мъж искам до себе си !!! :П

# 686
  • Мнения: 417
Кенан играе ли този сезон в някой сериал и кой. Нещо ново около артиста в личен и професионален план?

След финала на Езел,Кенан обяви,че ще си даде почивка.Има статии,че ще се снима в толкова обсъжаданата екранизация по роман на Орхан Памук"Джевдет бей и неговите синове" Peace

# 687
  • Мнения: 1 571
http://serialetari.com/seriale_drama/ezel-seriale_drama/ezel-int … imirzalioglu.html

Ако някои може да преведе...това е интервю с КЕНАН И ДЖАНСУ  Praynig

# 688
  • Мнения: 417
http://serialetari.com/seriale_drama/ezel-seriale_drama/ezel-int … imirzalioglu.html

Ако някои може да преведе...това е интервю с КЕНАН И ДЖАНСУ  Praynig
Това на какъв език?Не е на турски.

# 689
  • Мнения: 3 404
Колкото се мъчим тук да не разказваме напред, стана ми много неприятно като прочетох във в. Уикенд края на филма  #Cussing out
ще пуснеш ли линк към вестника,неможах да намеря инфо за филма,изгледахме го в нас,по цели нощи и още го преживявам и ми липсва.Но нещо края...няма да споделям,ако някой го е изгледал да коментира фина ла му.

Общи условия

Активация на акаунт