ЕЗЕЛ/EZEL - мъжът, който ще отнеме съня ви - по Нова ТВ - Тема 2

  • 67 606
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 571
http://serialetari.com/seriale_drama/ezel-seriale_drama/ezel-int … imirzalioglu.html

Ако някои може да преведе...това е интервю с КЕНАН И ДЖАНСУ  Praynig
Това на какъв език?Не е на турски.

Не е ли?аз мислех 4е е на турски. newsm78

# 691
  • Мнения: 460
http://serialetari.com/seriale_drama/ezel-seriale_drama/ezel-int … imirzalioglu.html

Ако някои може да преведе...това е интервю с КЕНАН И ДЖАНСУ  Praynig
Това на какъв език?Не е на турски.

Mисля, че това е румънски език. Grinning

# 692
  • Мнения: 8 545
Добро утро и успешен ден. Hug Hug Hug



http://www.kenanimirzalioglu.net/

Ако някои преведе оттук нещто ,може и да нау4им какво ново околко него Simple Smile

В страницата има транслейт, но преводът е от гугъл и трудно се разбира, но в общи линии може да се схване. Peace

# 693
  • Мнения: 234
Добро утро и хубава седмица!

Това наистина е на румънски и Гугъл преводачът го превежда добре, всичко се разбира. Peace

 
Благодаря ви , момичета  bouquetСега ще се повторя, но просто няма такъв филм! Всичко е перфектно-сценарий, подбор на артисти, музика.
Сега с риск да ме набиете ще кажа , че харесвам в пъти Езел.Йомер не е моят човек.

Йомер е всичко прекалено.Прекалено добър , прекалено доверчив ,прекалено наивен прекалено вярващ на хората около себе си.Такъв тип човек тудно би се справил с живота и хората около себе си.Йомер вижда само доброто у хората  и е лесна мишена за хитреци като Сердар и компания

Джолева Hug, точно в 10.Мисля,че това е най-точното определение за ОМЕР, което съм видяла до сега!Мисля си обаче, че точно за това Ейшан се влюби в него и не престава да го обича.

# 694
  • Мнения: 11 747
Кенан много ме беше впечатлил в Кабадайъ с Шенер Шен, после го видях в Езел. Ама много бузи е пуснал тука...  Thinking  Продуцентите не ги ли задължават да поддържат форма, както в Холивуд  Thinking

# 695
  • Мнения: 14 840
Добро утро и хубава седмица!

Това наистина е на румънски и Гугъл преводачът го превежда добре, всичко се разбира. Peace

 
Благодаря ви , момичета  bouquetСега ще се повторя, но просто няма такъв филм! Всичко е перфектно-сценарий, подбор на артисти, музика.
Сега с риск да ме набиете ще кажа , че харесвам в пъти Езел.Йомер не е моят човек.

Йомер е всичко прекалено.Прекалено добър , прекалено доверчив ,прекалено наивен прекалено вярващ на хората около себе си.Такъв тип човек тудно би се справил с живота и хората около себе си.Йомер вижда само доброто у хората  и е лесна мишена за хитреци като Сердар и компания

Джолева Hug, точно в 10.Мисля,че това е най-точното определение за ОМЕР, което съм видяла до сега!Мисля си обаче, че точно за това Ейшан се влюби в него и не престава да го обича.
Ейшан видя в Омер всичко това което баща и не е.С характера си Омер беше като нереален за нея. За пръв път тя разбра ,че има и други мъже различни от баща и.И въпреки всичко го предаде точно заради баща и  подобни на него. личи си че страда Ейшан , че се измъчва но не могада я оправдая .дори и сега вижда и знае ,че Бахар е влюбена в Езел но флиртува снего. Не че той не го прави де

# 696
  • Мнения: 234
Не само, тя беше мамила и виждала много мъже, но не се беше влюбила в никой от тях, а неговата прекаленост я накара да иска да се промени. Peace
А след срещата с Езел просто сърцето и следва  Езел, без да съзнава тя, то го е познало, както сърцето на майката позна сина си.

# 697
  • Мнения: 14 840
Не само, тя беше мамила и виждала много мъже, но не се беше влюбила в никой от тях, а неговата прекаленост я накара да иска да се промени. Peace
Да права си  и Ейшан успя да се промени за кратко.А дали е била променена изобщо или всичко което е била е дремело вътре в нея и е чакало някой/Сердар/  да се яви и да го събуди.Все си мисля че е имало и друг начин ,без да се вкарва Омер в затвора ноо... нямаше да има филм

# 698
# 699
  • Мнения: 1 012
Колкото се мъчим тук да не разказваме напред, стана ми много неприятно като прочетох във в. Уикенд края на филма  #Cussing out
ще пуснеш ли линк към вестника,неможах да намеря инфо за филма,изгледахме го в нас,по цели нощи и още го преживявам и ми липсва.Но нещо края...няма да споделям,ако някой го е изгледал да коментира фина ла му.

Ми аз го видях в програмите на вестника, ако намеря линк ще го постна

# 700
  • Мнения: 417
А след срещата с Езел просто сърцето и следва  Езел, без да съзнава тя, то го е познало, както сърцето на майката позна сина си.

Ники,много ми хареса HugМного истинско. PeaceСърцето не подлежи на пластична хирургия.

Ще ме извините,че намесвам Листопад и Али Ръза(които нямат нищо общо с Езел по принцип),но за него се сетих като видях,че обсъждате наивността на Омер.
Ще съпоставя Мюмтаз с  Али Ръза и техните деца.
Какъв е извода-скромните,добродушни и морални хора не могат да отгледат
деца,които не само да успеят  да се приспособят,а да оцелеят в живота.Явно трябва да успяваш да спазваш "законите на джунглата" за да бъдеш щастлив.
Много тъжно,но факт.

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 13:43 от emely

# 701
  • Мнения: 11 747
Скрит текст:
На 58 серия съм. Не искам да знам какво се случва напред, само искам да споделя впечатления. Сякаш образа на Езел много избледня. Стана един такъв еднопластов, елементарен. С един и същи тон говори едни и същи неща и кой знае какво не предприема. Дали по самия сценарий образа на героя залязва, дали актьора не е достатъчно добър, за да го разгърне - не знам. Но дори Кенан е по- интересен, непредвидим, загадъчен. Сложен типаж, който през повечето време мразя, но понякога съжалявам, като наивно дете останало без играчката си е. То май някъде там му е драмата на този човек, че не може да преживее загубата на любимата като зрял човек, с някакви емоционални липси в развитието си изостанал.
Али е невероятен, той е най- богатия и многопластов образ. В него се борят всевъзможни чувства. Той не е безгрешен, напротив. Минава като през огън и през чувството за вина, и през болната амбиция, през нежната и дори немечтана любов. Искрен е, неприкрит, всеотдаен, изключително смел и сърцат. И се срамува, когато не отговаря на очакванията, дори на собствените си очаквания. Изобщо той е толкова жив и истински образ, че изобщо не мога да отделя актьора от героя му.
Вуйчо ми е много любим сега за него не ми се пише, аз само исках да попитам какво стана с Езел? Освен равния тон от дъжд на вятър присвива горе- долу влюбено очи пред Баде и толкова. И то не особено убедително. Вече нито е нечовешки добрия Омер, нито е умния и предвидлив Езел - няма го плана на Вуйчо - изчерпа се. Няма му го отмъщението... Изобщо втория сезон трябваше да се казва Али или Вуйчо или Кенан... знам ли, ама Езел вече не ми е на място.  Thinking

# 702
  • Мнения: 1 571
Скрит текст:
На 58 серия съм. Не искам да знам какво се случва напред, само искам да споделя впечатления. Сякаш образа на Езел много избледня. Стана един такъв еднопластов, елементарен. С един и същи тон говори едни и същи неща и кой знае какво не предприема. Дали по самия сценарий образа на героя залязва, дали актьора не е достатъчно добър, за да го разгърне - не знам. Но дори Кенан е по- интересен, непредвидим, загадъчен. Сложен типаж, който през повечето време мразя, но понякога съжалявам, като наивно дете останало без играчката си е. То май някъде там му е драмата на този човек, че не може да преживее загубата на любимата като зрял човек, с някакви емоционални липси в развитието си изостанал.
Али е невероятен, той е най- богатия и многопластов образ. В него се борят всевъзможни чувства. Той не е безгрешен, напротив. Минава като през огън и през чувството за вина, и през болната амбиция, през нежната и дори немечтана любов. Искрен е, неприкрит, всеотдаен, изключително смел и сърцат. И се срамува, когато не отговаря на очакванията, дори на собствените си очаквания. Изобщо той е толкова жив и истински образ, че изобщо не мога да отделя актьора от героя му.
Вуйчо ми е много любим сега за него не ми се пише, аз само исках да попитам какво стана с Езел? Освен равния тон от дъжд на вятър присвива горе- долу влюбено очи пред Баде и толкова. И то не особено убедително. Вече нито е нечовешки добрия Омер, нито е умния и предвидлив Езел - няма го плана на Вуйчо - изчерпа се. Няма му го отмъщението... Изобщо втория сезон трябваше да се казва Али или Вуйчо или Кенан... знам ли, ама Езел вече не ми е на място.  Thinking

Скрит текст:
съгласна съм с теб...втория сезон някак не ми се върза с Езел...първо образа е мн разли4ен от това което гледах в първи и наистина нито е така умен нито така предвидлив както в първи,но реших 4е така ми се струва ,н о след като и някои друг го вижда по същия на4ин:))ина4е изобщо не оби4а Баде, само иска да я използва за да забрави Еишан,защото тя му носи мн болка!уж твърди 4е оби4а баде ,но видя сцената с басеина!Веднага доти4а!

# 703
  • Мнения: 234
muci18 ,pina ,
Скрит текст:
Сериалът е бил замислен от началото до края предварително, дори има неща ,дето увиснаха необяснени.Езел търпи развитие от решението да отмъщава, до края. Може би в първи сезон беше повече в центъра на събитията, но  върви аналогичната история на  вуйчо и Кенан и тя не е случайно разказана.Търпение  Hug

Емка,  Heart Eyes  права  си за законите на джунглата, но поне аз не се отчайвам, равновесието никога не се нарушава или по -точно се възстановява.

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 18:47 от nikita1

# 704
  • Мнения: 1 571
Моми4ета знете ли откъде може да се закупи сериала с англ, бълг. субс..мн искам да го гледам без реклами отдолу с HD ка4ество????

Общи условия

Активация на акаунт