ЕЗЕЛ/EZEL - мъжът, който ще отнеме съня ви - по Нова ТВ - Тема 2

  • 67 583
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 404
Извинявайте за нахълтването в темата ви  Heart Eyes Филма е наистина завладяващ, страхотен... За артиста няма да коментирам изобщо Crazy Но искам да ви попитам къде мога да гледам епизод 19, нещо не отварям с точните субтитри? Благодаря ви. Само да не е във вбокс, защото там немога да гледам.
   ние го изгледахме от тук u2be     пишеш ezel bg sub

# 721
  • Мнения: 319
Благодаря ти Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 417
Скрит текст:
Защо ми се струва, че омазаха легендата за живота на Али?! Нали беше изселник от България, от Варна, а след 10- 20 серии го пратиха в някакво малко градче по черноморието в Турция, през 1977г? Изслениците от България са от втората половина на 80-те години  Thinking  Мисля, че е имало и по- ранни вълни, не знам точно, но ако е от тях, то не би имал никакъв спомен от Варна, никакви познанства, както той каза, че имал приятели... Ако изобщо е бил роден  Thinking  Пък и били седем братя, не че ги показаха, но турците във Варна не са с по седем деца от това поколение. В България и то в голям град от края на 19-ти век надали има такова семейство.
Скрит текст:
Нещо се бъркаш или не гледаш Фнимателно Naughty Mr. GreenЗа Варна се споемна единственно когато бягаха с Тефо към влака.Тогава Али му предложи да отидат там и вмъкнаха,че корените на баща му са от там,но явно няма роднини вече там или са незнайни.А това за 7-те братя изобщо не го помня Rolling Eyes

# 723
# 724
  • Мнения: 233
emily, pina

Скрит текст:
Аз също смятам 4е Езел някак издиша като образ във втория сезон, но определено не мисля 4е актъора издиша!Според мен Кенан се справя 4удесно с ролята си Simple SmileДобре пресъздава объркжането на героя си!Но не знам вие на какво мнение сте ,но историята с Баде мисе видя мн излишна. Сцените с нея ми бяха меко казано противни,както и самата актриса!колкото и да се сили на вси4ки ни беше ясно 4е няма да обикне тази жена както трябва...за какво бяха вси4ките тези напразни опити да се отърве от миналото си 4рез нея, да продължи уж напред???

muci18, pina
Скрит текст:
Баадето е всеобща "любимка".Толкова оплювки отнесе с тази роля, че не знам как е жива още- за прическа, тоалети, игра и всичко каквото може да се сетите, не само при нас, но и в Турция.Не съм специалист, но мисля ,че Кенан се справя.  

Марито,
отговорът на въпроса ти с още по- голяма точност на края на 31 и началото на 32 епизод. Peace

# 725
  • Мнения: 3 371
Добра вечер, момичета !  Hug Чакам с нетърпение утрешният епизод ! Peace

На мен Бааде много ми харесва като жена - уникална красота има това момиче ! Според мен, разбира се, защото - на вкус и цвет ....
Не знам дали докрая ролята и ще е така епизодична, не мога да "събера " впечатления за Шевнем ! Харесва ми това, че е много предана засега ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт