ЕЗЕЛ/EZEL - мъжът, който ще отнеме съня ви - по Нова ТВ - Тема 2

  • 67 603
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 417
Муци,нямам представа честно казано,но няма ли такива програми за изчистване на излишните реклами?

# 706
  • Мнения: 1 571
Муци,нямам представа честно казано,но няма ли такива програми за изчистване на излишните реклами?

де да знаех за такива програми Sad(

# 707
  • Мнения: 5 138
ДОБРО УТРО 
pina
Скрит текст:
това избледняване на образа на Езел във втория сезон , аз си го обяснявам със търсенето на Йомер или човека Езел-Йомер иска да осъзнае кой е той всъщност единия или другия или поел по пътя на отмъщението е изгубил себе си и не е нито едно от двете. Но накрая Езел ще отстъпи мястото си на Йомер , на този Йомер който до смърт обича Ейшан.
Когато приключиш всички епизоди ще ми е интересно да споделиш и твоето мнение.


Не мога да трая от петък до четвъртък и започвам пак да си го гледам когато ми се прииска, съня че ми е отнет е отнет ама и здравето ми май си отива  Grinning

# 708
  • Мнения: 8 545
Добро утро. Hug Hug Hug

# 709
  • Мнения: 11 747
Скрит текст:
Изгледах 60-та серия, видях сватбата на Селма и Кенан. Ох, направо извратена история, аз съм разстроена в момента да ви кажа, може би и защото току що свърши серията. Малко като шекспирова трагедия в съвременен вариант стана. Турците си падат по фаталната любов. Да, филма много добре ми идва, след изтърканите еднакви американски истории, ама... тежко се понася на моменти.

За Езел - разбирам, че трябва да изживява някакви междуличностни борби, че след отмъщението е време да се върне към себе си, ако може, ако не се е похарчил междувременно (между другото страхотен израз, много точен, а забравен вече в българския език. Покрай турските филми имам чувството, че езика леко ще се възстанови след американизирането му.), но не ги виждам тези душевни терзания, само предполагам за тях. Ех, наистина ми се струва, че актьора издиша.

# 710
  • Мнения: 417
Скрит текст:
Изгледах 60-та серия, видях сватбата на Селма и Кенан. Ох, направо извратена история, аз съм разстроена в момента да ви кажа, може би и защото току що свърши серията. Малко като шекспирова трагедия в съвременен вариант стана. Турците си падат по фаталната любов. Да, филма много добре ми идва, след изтърканите еднакви американски истории, ама... тежко се понася на моменти.

За Езел - разбирам, че трябва да изживява някакви междуличностни борби, че след отмъщението е време да се върне към себе си, ако може, ако не се е похарчил междувременно (между другото страхотен израз, много точен, а забравен вече в българския език. Покрай турските филми имам чувството, че езика леко ще се възстанови след американизирането му.), но не ги виждам тези душевни терзания, само предполагам за тях. Ех, наистина ми се струва, че актьора издиша.
Скрит текст:
Мисля,че така ти се струва защото точно около тези серии е отделено повече екранно време на историята Кенан-Рамиз-Селма.
Да,тежко е на моменти доста.

# 711
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Скрит текст:
Скрит текст:
Може ли да ми открехнете кога Омер/Езел разбира, че Джан е негов син  Praynig Аз съм до 29 серия, гледам на ден по 3,4, много завладяващ филм. Не  мога да се изразявам като вас , за да опиша какви са ми впечатленията. Мелиха много ми допада като образ, а на артистката шапка и свалям за тази роля.   bouquet

# 712
  • Мнения: 11 747
Bambulka, скоро, до 2-3 серии, ако правилно помня.

# 713
  • Мнения: 417
Bambulka, скоро, до 2-3 серии, ако правилно помня.

И аз така помня.Края на 1-ви сезон е 33-ти епизод.Няколко серии преди края.Близо си, Bambulka Peace

# 714
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Благодаря момичета  Hug

# 715
  • Мнения: 11 747
Скрит текст:
Защо ми се струва, че омазаха легендата за живота на Али?! Нали беше изселник от България, от Варна, а след 10- 20 серии го пратиха в някакво малко градче по черноморието в Турция, през 1977г? Изслениците от България са от втората половина на 80-те години  Thinking  Мисля, че е имало и по- ранни вълни, не знам точно, но ако е от тях, то не би имал никакъв спомен от Варна, никакви познанства, както той каза, че имал приятели... Ако изобщо е бил роден  Thinking  Пък и били седем братя, не че ги показаха, но турците във Варна не са с по седем деца от това поколение. В България и то в голям град от края на 19-ти век надали има такова семейство.

# 716
  • Мнения: 1 571
emily, pina

Скрит текст:
Аз също смятам 4е Езел някак издиша като образ във втория сезон, но определено не мисля 4е актъора издиша!Според мен Кенан се справя 4удесно с ролята си Simple SmileДобре пресъздава объркжането на героя си!Но не знам вие на какво мнение сте ,но историята с Баде мисе видя мн излишна. Сцените с нея ми бяха меко казано противни,както и самата актриса!колкото и да се сили на вси4ки ни беше ясно 4е няма да обикне тази жена както трябва...за какво бяха вси4ките тези напразни опити да се отърве от миналото си 4рез нея, да продължи уж напред???

# 717
  • Мнения: 11 747
Скрит текст:
Да, сцените с Баде са ми много отегчителни. Едвам ги изтрайвам.

# 718
  • Мнения: 319
Извинявайте за нахълтването в темата ви  Heart Eyes Филма е наистина завладяващ, страхотен... За артиста няма да коментирам изобщо Crazy Но искам да ви попитам къде мога да гледам епизод 19, нещо не отварям с точните субтитри? Благодаря ви. Само да не е във вбокс, защото там немога да гледам.

# 719
  • София
  • Мнения: 178
Аз си го свалих от тук:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=51006

Общи условия

Активация на акаунт