Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 236 251
  • 5 581
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 510
Тайна, зависи за какъв Иначе, някой да гледаш и да ти трови живота винаги се намира

Има ли въобще различен вариант?  Laughing
Има, но другите са заети
На 37 освен, че имаш изградени навици, по- трудно свикваш да живееш с друг, по- трудно се пренастройваш, по- трудно правиш компромиси без сериозни сътресения за теб, но и време за поправка нямаш

# 16
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Едно време старите моми и ергени плащаха данък на държавата, че след определена възраст не са женени. Добре е да се помисли за връщането му, та да видим тогава дали ще има претенции, хитруваници.

# 17
  • Мнения: 261
Едно време старите моми и ергени плащаха данък на държавата, че след определена възраст не са женени. Добре е да се помисли за връщането му, та да видим тогава дали ще има претенции, хитруваници.
Shocked Сериозно ли , това е отвратително.

# 18
  • Мнения: 2 510
А, не така, че той се плащаше / не съм сигурна/ след 20+ години и плащаха и хора които нямат деца след не си спомням колко години
Не ми е ясно, защо го бяха нарекли ергенски

# 19
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Едно време старите моми и ергени плащаха данък на държавата, че след определена възраст не са женени. Добре е да се помисли за връщането му, та да видим тогава дали ще има претенции, хитруваници.
Shocked Сериозно ли , това е отвратително.
Да, така е  Grinning Въпросният Ергенски данък се е плащал преди 1989г за насържаване на раждаемостта. Така, че ако числото в никнеймът ти е годината ти на раждане е нормално да не си информирана  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 510
Защо имам чувството и, че по- късно от тази година беше Аз също съм плащала и сумата не беше никак малка на тогавашните заплати

# 21
  • Мнения: 7 914
Трудно е, но не е невъзможно да се омъжиш след 35. Проблемът е, че трябва да си готов на много компромиси. Поне аз на това бях свидетел. Rolling Eyes

# 22
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Едно време старите моми и ергени плащаха данък на държавата, че след определена възраст не са женени. Добре е да се помисли за връщането му, та да видим тогава дали ще има претенции, хитруваници.
Да бе, щото бях стара мома на 21 години трябваше да плащам 5% от заплатата си. По-голяма глупост от това нямаше. Да не говорим, че хора с репродуктивни проблеми и те плащаха. А имаше и случай, на съседите единственото им дете почина и на другия месец започнаха да им отдържат т.н ергенски данък.

# 23
  • Мнения: 17 407
 Повечето смятат, че мъжете са свършили. Налични са само обвързани тъпанари, които не щат да зарежат половинките си заради прекрасници, като тях.

# 24
  • Мнения: 293
-една ми каза, че се притеснява дали чувствата им ще издържат на годините.


Това дали една връзка ще просъществува с годините - никой и никога не го знае .
Така,че според мен е неснователен страх.

- втора ходи вече втора година с подходящ, и двамата имат редовна работа и доходи, но той нещо се ослушва. а приятелката ми, понеже е деликатен човек, не иска да го притиска с въпроса кога ще се женят и т.н.

Нека не го натиска да се женят.


Просто да постави въпроса с желанието си за деца.
В пълното право си е и тук вече въпроса не е на притискане.
Колкото по-рано разбере дали този мъж иска деца с нея толкова по-добре за нея.




- но наистина толкова ли е трудно да се събереш с някого след 35 г.?


Трудно е само когато си обременен от страхове.
И когато го търсят непременно.
И зависи дали акцентът е,че искат мъж или,че искат деца.

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 00:25 от *Dreaming

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
В България да
иначе не
.. и аз с такива впечатления оставам вече  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 494
Няма правила според мен!Аз съм в 4ужбина и около мен е фул с мацки над 35,които още 4акат принца на белия кон!На такива претенции и обяснения съм се наслушала,4е сигурно и Господ да слезе на Земята,пак няма да е достоен за тях! С годините определено става не невъзможно,но наистина по-трудно 4овек да си намери подходящия партньор!

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Еми така е  Mr. Green като не искат да целуват жаби  Whistling

# 28
  • Мнения: 755
Не знам. Семейна съм и не ми се налага да търся.
Нямам идея дали е трудно или лесно.

# 29
  • Мнения: 1 252
Много е трудно и за единия и за другия пол след определена възраст да се решат да създадат семейство. Имат вече изградени навици , виждания....

Общи условия

Активация на акаунт