Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 236 358
  • 5 581
  •   1
Отговори
# 5 535
  • Мнения: 0
Ние сме слаби, а кучето ни е дебеланка.  Embarassed И предишното беше дебеланка.  Embarassed Просто все такива ни се падат, лакоми, а ние сме с меки сърца...

Розмариня, няма дефекти, има особености.  Grinning
Значи сте изключение от правилото. Отбий се в кучешката тема и с удоволствие ще продължа там обсъждането, ако имаш желание.

Розмариня, представа си нямаш какви семейни хора познавам. За някои от тях никога не бих допуснала, че ще намерят жена, която не просто да ги обича, а да изпитва страст към тях  Sick Па и деца да им роди, боженце! Ама ей ги на, женени, с деца.

Знам, че ти си на светлинни години напред и от външния вид, и от поведението на тези (меко казано) странни представители на човешния род. Затова, както е казала Вселена, въпросът е да намериш човека, който ще те приеме с особеностите ти.

Знаеш ли какво ми каза моят мъж? Че когато много искал да си има приятелка, хич не се получавало. Било му адски болно и не разбирал защо: спортна натура, добра душа, сериозни доходи, собствена къща в "Симеоново".... А и се стараел, та пушек се вдигал. От един момент нататък спряло да му пука. И момичетата направо започнали да полепват по него.

Да не би пък това да е разковничето?

Нещо яко трябва да му е куцало на мъжа ти ако е искал да има приятелка в България и не е успявал...... #Crazy пък при това с богати родители и Софиянец - или по скоро шоп (нещо не ми се вярва сам за 30тина години да си е купил къща в Симеоново, не че ще си го признаеш де)  Laughing

# 5 536
  • Мнения: X
Ей, ама вие тука си станахте почти рода!  Hug

# 5 537
  • Мнения: 0
Ей, ама вие тука си станахте почти рода!  Hug

Вярно е, на мен лично ми липсва Титинче-то, мило - ела да кажеш здрасти, моля те.  Hug Hug Hug
Дори и идот да ми кажеш, пак ще ми хареса от твоята уста.  Laughing Laughing Laughing

# 5 538
  • Мнения: 7 002
А, Ники, и на мен не ми пречи, но той не е нагъл. Просто от време на време споменава, че ме иска още и че съжалява, че ме е изпуснал. А когато се налагаше да ме вижда (работехме заедно по един проект), ме гледаше жално и ме гушваше от време на време. Laughing
Ако буквално търчеше след мен с букети, подаръци и прочие, за да ме върне, сигурно много щях да се дразня.  Rolling Eyes

# 5 539
  • Мнения: 3 784
А, Ники, и на мен не ми пречи, но той не е нагъл. Просто от време на време споменава, че ме иска още и че съжалява, че ме е изпуснал. А когато се налагаше да ме вижда (работехме заедно по един проект), ме гледаше жално и ме гушваше от време на време. Laughing
Ако буквално търчеше след мен с букети, подаръци и прочие, за да ме върне, сигурно много щях да се дразня.  Rolling Eyes

Внимавай какво не си пожелаваш.  Mr. Green

Скрит текст:
да не вземе да ти хареса, ако се сбъдне  Hug

# 5 540
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен вече на свалка взе да ми прилича, от онези, в първи клас - интересът от страна на момчето се изразява в дърпане на плитките, а от страна на момичето с плезене.

# 5 541
  • Мнения: 0
А, Ники, и на мен не ми пречи, но той не е нагъл. Просто от време на време споменава, че ме иска още и че съжалява, че ме е изпуснал. А когато се налагаше да ме вижда (работехме заедно по един проект), ме гледаше жално и ме гушваше от време на време. Laughing
Ако буквално търчеше след мен с букети, подаръци и прочие, за да ме върне, сигурно много щях да се дразня.  Rolling Eyes

Жените не харесвате ли да бъдете преследвани?
Мен последното гадже поне все се разделяше тя с мен - и все после ми се обаждаше......
как съм бил идиот - че не съм я преследвал, че е трябвало да съм я искал много.
Аз това не го разбирам хич - според мен колкото по-малко ти пука за дадена жена - толкова по те гони тя.
Поне моя опит от България е такъв.
На всяко младо момче ако ме пита за съвет ще му кажа това - ако се разделите с някоя, насочи си вниманието към следващите 5 жени дето те чакат и искат. Laughing

# 5 542
  • Колибите
  • Мнения: 357
Хищник Stop, стига си се заяждал и дразнил преднамерено.
Фея сподели нещо лично, за да ме окуражи. А ти го ползваш като повод да я нападаш. Прояваш се като злобен и завистлив Rolling Eyes.
Как казваше другарят Мао Цзе Дун - "понеже не можем всички да живеем добре, дай сега да живеем всички да живеем зле".


# 5 543
  • Paris, France
  • Мнения: 14 272
А с последния - стисках, стисках, търпях, преглъщах, година и няколко месеца, в смисъл правих компромиси.

и да, аз ходех за риба с него, а той с мен на театър.
той слушаше рок и гледаше моите предавания, аз стисках зъби когато си пускаше фолк канала.
стисках зъби и когато в къщи се храни с ръце, без прибори...

но той не пожела да направи един едничък компромис....пък уж много ме ценял и обичал...не пожела да разбере, че понякога съм тъжна, че понякога съм нервна, че понякога може и да съм сприхава....
той има деца, не погела да ме допусне да се сближа с тях...страхуваше се, да не ги ощетя...


Нима няма нито една жена, която да не е "кипвала", да не казвала нещо по-рязко?

Ако е да, то тогава никога няма да намеря постоянен партньор, не говоря за брак...

caffeine, когато съм искала да бъда с мъж, който ми пълни душата, той пък не ме е искал... Sad

С този мъж сте имали много различно ежедневие, различни вкусове и приоритети. Стискането на зъби означава липса на диалог и въртене в порочен кръг на констатации. Според мене в една двойка не е нужна заедност в някаква дейност ако дейността не носи удоволствие и на двамата. По-важно е всеки да разбира нуждите на партньора си и да му осигурява време, в което сам или с други да прави това, което му е приятно. Когато са двамата е добре да правят неща, които са приятни и на двамата. Нека той да иде за риба а ти - на концерт. След това си разкажете как е минало. Влачейки другия по мероприятия човек губи време - своето и това на партньора си. Ако отидеш веднъж за риба и веднъж на театър с твоя ти събираш само негативи - веднъж от неприятното прекарване до реката и веднъж от мрънкането на партньора, когато сте на театър или лошото изражение на лицето му.

За децата си той е прав  Peace за себе си. Аз бих постъпила по същия начин  Embarassed. Не ти е харесало, отишла си си и си направила много добре.

Няма добри и лоши хора, има подходящи и неподходящи един за друг.

При тебе ми се струва психологически проблем непрекъснатото обръщане назад и тенденцията да гледаш на миналите връзки като на провалени и негативни. Аз имам само хубави спомени от миналите връзки, защото когато усетя, че връзката не ме устройва повече и не съм доволна просто я прекратявам. Без съжаления, без угризения и без обръщане назад. Не стискам зъби, защото няма смисъл. Вместо да си тровя нервите още месец, година, две се озовавам свободна или с нов подходящ човек.

# 5 544
  • Мнения: 0
Хищник Stop, стига си се заяждал и дразнил преднамерено.
Фея сподели нещо лично, за да ме окуражи. А ти го ползваш като повод да я нападаш. Прояваш се като злобен и завистлив Rolling Eyes.
Как казваше другарят Мао Цзе Дун - "понеже не можем всички да живеем добре, дай сега да живеем всички да живеем зле".


Ама аз няма как да и завиждам на нея. #Crazy Това е оксиморон......
ако имаше мъъъъничка идея от щатите и градовете в Америка щеше да ме разбереш, сега знам че не ти е ясно, но няма да навлизам в подробности. Все едно някой от Бояна да завижда на някой дето живее във Филиповци за бога.

Наистина ми беше любопитно как един богат, красив и т.н не може да си намери гадже в София. Laughing

# 5 545
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Аз това не го разбирам хич - според мен колкото по-малко ти пука за дадена жена - толкова по те гони тя.

На всяко младо момче ако ме пита за съвет ще му кажа това - ако се разделите с някоя, насочи си вниманието към следващите 5 жени дето те чакат и искат. Laughing
А ако на нея пък хич не й пука за теб, стой, та гледай.  Mr. Green

А замислял ли си се, че следващите пет или петнадесет не са тази, с която се е разделил? Пък той може да си иска нея?

# 5 546
  • Мнения: 0

Аз това не го разбирам хич - според мен колкото по-малко ти пука за дадена жена - толкова по те гони тя.

На всяко младо момче ако ме пита за съвет ще му кажа това - ако се разделите с някоя, насочи си вниманието към следващите 5 жени дето те чакат и искат. Laughing
А ако на нея пък хич не й пука за теб, стой, та гледай.  Mr. Green

А замислял ли си се, че следващите пет или петнадесет не са тази, с която се е разделил? Пък той може да си иска нея?

Ами нямам идея - при мен всяка следваща е по-добра от предната.
А съм сигурен, че и при жените е така - всеки следващ е по-добър от предния.
Та за какво да скърбим, не те разбирам?  Shocked

# 5 547
  • София
  • Мнения: 62 595
Хищник, време е да прибереш малко пъстрата си опашка!

# 5 548
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Е, ти пък да скърбим.  Rolling Eyes
Става въпрос, че когато човек загуби нещо, което не е оценявал, както трябва, след това понякога търси все същото. Или иска да си го върне на всяка цена.  Rolling Eyes С това си обяснявам и преследванията, за които става въпрос тук, още повече, че и аз съм минала през това.

# 5 549
  • Мнения: 0
Е, ти пък да скърбим.  Rolling Eyes
Става въпрос, че когато човек загуби нещо, което не е оценявал, както трябва, след това понякога търси все същото. Или иска да си го върне на всяка цена.  Rolling Eyes С това си обяснявам и преследванията, за които става въпрос тук, още повече, че и аз съм минала през това.

Аз не мисля, че това което си правила е хубаво - не е хубаво да преследваш даден човек.
Лично аз съм бил преследван 2-3 пъти - не ми харесва никак усещането - да се опитват да ми намерят жилището (това любовници в повечето случай) където живея или да ми звънят постоянно - дори се бях принудил да си смена телефонния номер на селлфон-а.

Преследването за мен е показване на ниско самочувствие и при мъжете и при жените.

Общи условия

Активация на акаунт