Толкова ли е трудно да се омъжиш след 35 г.?

  • 236 380
  • 5 581
  •   1
Отговори
# 5 550
  • Мнения: 1 288

На четвъртия аз му избягах сравнително бързо, за 1 месец Joy Сега търчи след мен.

Ah, the classics.  Heart Eyes Само на мен ли не ми пречат мъже, тичащи след мен, дори когато не ги искам, или само аз си го признавам?  Mr. Green  

Май зависи от подхода, а - и момента. Имало е случаи аз да го искам повече, а той да се прави, че е над нещата, ами после винаги се обръщат ролите и се започва едно включване от време на време - ама как си, ала-бала, само дето същественото не се пита де. Mr. Green
С тази разлика, че на мене вече ми е през тоя.

# 5 551
  • Paris, France
  • Мнения: 14 326
Наистина ми беше любопитно как един богат, красив и т.н не може да си намери гадже в София. Laughing

Може да е досаден за жените заради темите по които обича да говори. Моят мъж е много привлекателен и жените му се лепят като мухи на мед, защото е галантен, елегантен, винаги плаща сметките на компанията итн итн. Обаче малко жени биха приели връзка с мъж, който дърдори непрекъснато за сривове на финансовите пазари, курсовете на валути, авиация, историческа литература и иска да води жената по екскурзии, командировки, на театър, кино, вечери с мазни, ниски, гледащи като крави бивши състуденти и настоящи колеги. Повечето ми приятелки бяха възхитени от него и откровено ми завиждаха докато не ги сгащеше прави 2 часа в някоя дискотека да им говори по гореизброените теми. Изтърсвал се е и на кафе, където отчаяно се опитва да смени темите ни на разговор. Като му се скараме пита какво толкова е направил. Повечето откровено ме помолиха да не го водя с мене. Приех  bowuu

# 5 552
  • Мнения: 1 288
Стига, бе Невена. На фона на разговорите, въртящи се около Рууни и конските сили на моторЯ, кое мислиш, че ще предпочетат повечето жени?

# 5 553
  • Мнения: 0
Наистина ми беше любопитно как един богат, красив и т.н не може да си намери гадже в София. Laughing

Може да е досаден за жените заради темите по които обича да говори. Моят мъж е много привлекателен и жените му се лепят като мухи на мед, защото е галантен, елегантен, винаги плаща сметките на компанията итн итн. Обаче малко жени биха приели връзка с мъж, който дърдори непрекъснато за сривове на финансовите пазари, курсовете на валути, авиация, историческа литература и иска да води жената по екскурзии, командировки, на театър, кино, вечери с мазни, ниски, гледащи като крави бивши състуденти и настоящи колеги. Повечето ми приятелки бяха възхитени от него и откровено ми завиждаха докато не ги сгащеше прави 2 часа в някоя дискотека да им говори по гореизброените теми. Изтърсвал се е и на кафе, където отчаяно се опитва да смени темите ни на разговор. Като му се скараме пита какво толкова е направил. Повечето откровено ме помолиха да не го водя с мене. Приех  bowuu

Ами най-вероятно няма да разберем.
Иначе от това което съм те чел, много ме кефиш - и мъжа ти звучи като супер пич.
Абе има и готини хора на този свят. Наистина поклон.  Hug bowuu Peace
А иначе също ти се радвам, че си и в един от моите най-най-най любими градове.
Париж.........там работих за 6 месеца .....едни от най-хубавите 6 месеца от живота ми - бях в Cergy - там ми беше фирмата.
Защо не послушаш мъжа ти за Калифорния - ще се радвам да се запознаем.  Wink

# 5 554
  • Мнения: 7 004
Че на мен тия теми ми се виждат добре за разговор, но сигурно защото съм дъщеря на икономист и внучка на пилот, с театрални наклонности  Laughing

# 5 555
  • София
  • Мнения: 17
Ние сме слаби, а кучето ни е дебеланка.  Embarassed И предишното беше дебеланка.  Embarassed Просто все такива ни се падат, лакоми, а ние сме с меки сърца...

Розмариня, няма дефекти, има особености.  Grinning
Значи сте изключение от правилото. Отбий се в кучешката тема и с удоволствие ще продължа там обсъждането, ако имаш желание.

Розмариня, представа си нямаш какви семейни хора познавам. За някои от тях никога не бих допуснала, че ще намерят жена, която не просто да ги обича, а да изпитва страст към тях  Sick Па и деца да им роди, боженце! Ама ей ги на, женени, с деца.

Знам, че ти си на светлинни години напред и от външния вид, и от поведението на тези (меко казано) странни представители на човешния род. Затова, както е казала Вселена, въпросът е да намериш човека, който ще те приеме с особеностите ти.

Знаеш ли какво ми каза моят мъж? Че когато много искал да си има приятелка, хич не се получавало. Било му адски болно и не разбирал защо: спортна натура, добра душа, сериозни доходи, собствена къща в "Симеоново".... А и се стараел, та пушек се вдигал. От един момент нататък спряло да му пука. И момичетата направо започнали да полепват по него.

Да не би пък това да е разковничето?

newsm10 Ще го пробвам.
После може да кажа... и без това точно тази идея ми се върти в главата, пък и нямам настроение за усилия, бъхтане и размисли Mr. Green

Розмариня, всичко ти е наред. Ама абсолютно всичко. Гаранция ти давам. Подпис с две ръце. Дори и особености нямаш (камо ли "дефекти"). Знам го. Просто го знам. Hug  bouquet И това не са напудрени думички, за да те утешавам.

# 5 556
  • Мнения: 1 288
РГ, ти започна ли с упражненията? Да те подкарам аз като добитък. Twisted Evil

# 5 557
  • София
  • Мнения: 1 139
Хищник Stop, стига си се заяждал и дразнил преднамерено.
Фея сподели нещо лично, за да ме окуражи. А ти го ползваш като повод да я нападаш. Прояваш се като злобен и завистлив Rolling Eyes.
Как казваше другарят Мао Цзе Дун - "понеже не можем всички да живеем добре, дай сега да живеем всички да живеем зле".


Ама аз няма как да и завиждам на нея. #Crazy Това е оксиморон......
ако имаше мъъъъничка идея от щатите и градовете в Америка щеше да ме разбереш, сега знам че не ти е ясно, но няма да навлизам в подробности. Все едно някой от Бояна да завижда на някой дето живее във Филиповци за бога.

Наистина ми беше любопитно как един богат, красив и т.н не може да си намери гадже в София. Laughing

Както щеш го върти и сучи, поста ти беше грозен, особено насочен към дама. Наистина, стой си в САЩ и преуспявай!

# 5 558
  • София
  • Мнения: 17
РГ, ти започна ли с упражненията? Да те подкарам аз като добитък. Twisted Evil

Аз съм си добитък.
Лежа си.
И си паса.

# 5 559
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Teмата е актуална към днешна дата  Grinning
Тук във форума има мн. теми/групи по интереси , хобита и т.н. хора ссподелящи ,търсещи 'еднакви' неща  Grinning даващи си съвети , помагащи си виртуално а и реално .....  Wink

Та мисля че би била полезна и интересна такава тема , примерно : Група на необързаните , волни симпатяги или нещо от сорта да и е заглавието  Hug

# 5 560
  • Мнения: 0
Teмата е актуална към днешна дата  Grinning
Тук във форума има мн. теми/групи по интереси , хобита и т.н. хора ссподелящи ,търсещи 'еднакви' неща  Grinning даващи си съвети , помагащи си виртуално а и реално .....  Wink

Та мисля че би била полезна и интересна такава тема , примерно : Група на необързаните , волни симпатяги или нещо от сорта да и е заглавието  Hug

Леко трябва да е някой шашаФФФФФ този мъж дето ще тръгне да се запознава с някоя сингъл (еле пък ако е без деца) в клуб наричащ се - БГ МАММА...........
то просто прозира, че жената ще желае още от първия.......път да е без.........а ако не е.......то ще изчака мъжа да си тръгне, ще вземе......оново гумено чудо на науката ще събере и сложи сещате се кое.........сещате се къде. Ахаххахаха

Драма......Драма ......Драма........

# 5 561
  • Мнения: 1 224


Леко трябва да е някой шашаФФФФФ този мъж дето ще тръгне да се запознава с някоя сингъл (еле пък ако е без деца) в клуб наричащ се - БГ МАММА...........


Което ме подсеща - ти чий го дириш , душко, тука?

пфуууу, и тоя форум отече...дали полазилите го изтрещели мъжове са временно явление или да ги приемаме като трайна тенденция? Къде си Дейв Ломбардо!!! Дойде ден да кажа - липсваш ми! Mr. Green

# 5 562
  • Мнения: 0


Леко трябва да е някой шашаФФФФФ този мъж дето ще тръгне да се запознава с някоя сингъл (еле пък ако е без деца) в клуб наричащ се - БГ МАММА...........


Което ме подсеща - ти чий го дириш , душко, тука?

пфуууу, и тоя форум отече...дали полазилите го изтрещели мъжове са временно явление или да ги приемаме като трайна тенденция? Къде си Дейв Ломбардо!!! Дойде ден да кажа - липсваш ми! Mr. Green

Откъде знаеш, че не съм жена аз.
И си измислям всичко.
Аз може да съм жена с две дечица - момче и момиче.

Всъщност така е, мъжа ми ме заряза, тръгна с 19 годишна танцьорка.
Аз съм на 35 с тук таме стрии и вече не толкова привлекателна, и темата за как да се обвържем ми е много интересна.

Във Виртуалния живот всеки може да е всеки.  Laughing

# 5 563
  • Мнения: 3 784
ще вземе......оново гумено чудо на науката ще събере и сложи сещате се кое.........сещате се къде.

 hahaha   Тази градска легенда още ли битувала? Досега само от Девиатор или някого в негова тема я бях чувала.

# 5 564
  • Мнения: 0
ще вземе......оново гумено чудо на науката ще събере и сложи сещате се кое.........сещате се къде.

 hahaha   Тази градска легенда още ли битувала? Досега само от Девиатор или някого в негова тема я бях чувала.

Ми то всъщност аз си го представям много добре, с пръсче........вътре там.....после на другото място......и готово........и после на мъжа ще каже - ми явно презерватива не е помогнал. #Crazy #Crazy #Crazy

УжасТ от жени всичко може да очаква човек аз така знам от мама. Ахахха #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт