Седмокласниците мили Втори срок ще борят с нови сили- тема 3

  • 51 562
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 275
Може ли и на мен да кажете коя е пощата и паролата Praynig

Моля за информация и за мен. Доколкото си спомням миналата година имаше проблем с пощата на седмокласниците. Данеби да е направена нова?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Запис и от мен  Hug

И една новина за Пловдив, състезание Св. Иван Рилски - http://rio.escom.bg/read_news_all.php?select_news=440

# 17
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Благодаря за темата   bouquet
Успех през втория срок и най-вече през май  Wink
Може ли и аз да се присъединя към молбата за пощата и паролата на ЛС  Embarassed

# 18
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
  bouquet  за новата тема

Успешно завършване на първи срок

Здраве и късмет през втория срок.

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 119
Успех и късмет на малки и големи!

И аз моля за пощата и паролата на ЛС!

Големия се е класирал на олимпиадата по физика с 27/30 точки. А вчера донесе 4-ка по физика заради лоши чертежи (на оптиката) - видях ги-заслужил си е оценката  Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 1 266
Успешен и спокоен 2 срок!  Praynig
Вчера ходих до една книжарница за книги на сина ми. До касата се мъдреше една книжка, която ми привлече вниманието, а именно "Правописни правила в българският език за ученици от 4 до 8 клас". Вече бях извадила парите да я купя, когато отворих на случайна страница и се прочетох едно от правилата, по които децата на 10 год би трябвало да увладеят български език. Звучеше нещо такова: Редукцията Не в чужд език прави дрън,дрън,дрън като редуцира фенома дрън, дрън, дрън. Не мога да го възпроизведа защото не разбрах смисъла. Книжарката ми се усмихна съчувствено, каза: Госпожо, разбирам Ви. Аз съм филолог, но и на мен ми трябва превод.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 270
И аз с молба за пощата ,публикувайте тук адрес и парола

# 22
  • София
  • Мнения: 1 058
Благодаря за новата тема  Hug С пожелания са най-успешния втори срок  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
няма да публикувам тук адрес и парола, защото миналата година на предишните седмокласници, някой им е направил мръсно, та не искам да е съвсем публична.

# 24
  • Мнения: 224
Много моля и аз за паролата на пощата!

# 25
  • Мнения: 35
моля също за поща и парола на ЛС

# 26
  • Мнения: 9
И аз моля за паролата и пощата.

# 27
  • Мнения: 31
Здравейте,

И моята голяма дъщеря е в седми клас. Скоро намерих темата и се радвам, че можем да споделяме тук тревогите си. Надявам се, че в края на учебната година ще споделим и радост от успеха на дечицата ни!

Ще ви бъда благодарна, ако ми изпратите и на мен адреса на пощата и паролата!



# 28
  • Мнения: 2 132
Привет и в новата тема!Успехи на децата ни през втория срок!

Моля и аз за пощата и паролата на лични  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 615
Присъединявам се към молбата за поща и парола на ЛС.
Моята щерка вчера вечерта вдигна 38,8 температура, а днес има 2 часа математика и 2 български и трябваше да й оформят оценките.  Sad Никога не е боледувала толкова като тази година, явно темпото й идва в повече.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт