Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 74

  • 58 327
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Ф:Няма да  свърши!Не може да свърщи така!
К:В ушите ми звучат последните ти думи-"Обичам те!"
Това беше пред интензивната стая,когато Кадир и каза да седне да не се преуморява.
Хриси ще се опитам да преведа какво си говореха снаха и свекър ,малко със закъснение обаче.
А Решат Яшаран ме изкефи-към Селим:"Сега вие ще работите,аз ще ходя за риба!"
Готово-в новата тема,да знаете ,че не е сто на  процента превода
  ,някъде има изречения които и аз не мога да си преведа,но ако мога да помогна с още нещо-моля.

# 16
  • Мнения: 0
В болницата:
Ф:Когато за пръв път ми каза ,че никога няма да ме остави ,го гледах с такава омраза,мислех го за мой враг.Мислех,че е невъзможно да бъдем заедно.Толкова го мразех,исках да умре.Дори не можех остави всичко ида замине,но не го направи.Избра да остане с мен и да приеме  да го гледам в лицето.И за него не беше много  лесно.Срам го беше да ме гледа в очите.Искаше давсичко.Невъзможното-той вярваше в невъзможното.Дори на себе си не признах,че го обичам,невъзможно казвах си.
Ф-н:----не мога точно да го преведа,но мисля каза,че тяхната победа е започнала,в това искал да вярват.
Толкова успях,извинявайте.

LACSHI, Благодаря!!!!  newsm51
 

# 17
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Добре заварили на всички. Докато си изпия валидола и всички ме изпреварили  Grinning


LACSHI , благодаря ти   bouquet  и това ми е достатъчно. Просто сцената ми се открои някакси, много ми се искаше да разбера за какво си говорят.
Що се отнася до Мусти, и аз мисля така. Но, засега искам да го гледам как се гърчи, ако може поне 15-тина серии да гледа зад някой ъгъл колко щастливи са Фатмагюл и Керим, пък после да го правят каквото си искат сценаристите.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 973
mariana51 за новата тема-


В тази темичка скачам с огромно настроение и ви благодаря,че ме заредихте Hug Hug Hug Hug

И аз, и аз, и аз !

# 19
  • Мнения: 374

Фенче, LACSHI, Злати   bouquet  bouquet  bouquet

Да драсна някой ред след он лайна, че отдавна не ми се е случвало. Преди време все се заричах да не гледам фрагманите, че ми убиват тръпката от епизода, а пък сега с толкова много предизвестия- съвсем.
И въпреки всички подсказки, серията ме помете емоционално- брилянтната игра е едно на ръка newsm10, посланията и въздействието съвсем друго нещо smile3501.

Но това, което ме впечатли най- много бе обичта и страданието на един баща. Толкова години да живееш без детето си, а да копнееш всеки ден за него. Да го намериш и да си простите "непростимото почти"- и в един миг да си отива пред очите ти е повече от жестоко. Невероятен е татко Фахретин- "Ти спи, аз съм тук"- думи кати майчина ласка, каквато Керим не е имал. Освен любовта на Фатма, мисля си, че бащината обич също го върна към живота.

Този срязан пръстен в ръцете на Фатма е като разкъсаната булчунска рокля- моментна болка и тъга, които трябва да си отидат и намерят истинските, без следата от миналото
А когато Фатмагюл свали синьото герданче и това ще стане.

Сладката Мукадесита, ще тръшне цял отбор ръгбисти от раз, но пък тъмното я плаши- Вай, вай  Rolling Eyes, милия Мехмед , още на неговата шия не беше се овесила.

И както често става в живота, провидението е на лице- Мустафа ще изпита отново силата на съдбата, но има време докато му уври главата(ако въобще има такава).

От тук нататък, доста от героите ще молят за прошка си мисля- Решат върви здраво в тази посока newsm78, но да видим- щото Едже и Мелек са стари акули.

# 20
  • Мнения: 0
Ейййй, тази кокошка Муки ...... голяма клюкарка е! Стори ми се, че рови в стаята на Кадир, а май захапа Мерием в кухнята. Вероятно пак намери нещо важно. Не ги остави на мира даже докато Керим береше душа!. #Cussing out...ама то ютията и гръмна за наказание, че си вре носа където не трябва  Mr. Green
Представям си ако наистина Фатма остане в неговата стая след като го изпишат от болницата какво ще се случи #Crazy

а относно играта - наистина бяха страхотни! пресъздадоха толкова нежни моменти, потопени в мъка ...дори не мога да го опиша с думи...всъщност мога и то само с една - ВЕЛИКИ!!!!! smile3501

Последна редакция: пт, 03 фев 2012, 00:55 от frikadeli

# 21
  • Мнения: 2 229
Добре заварили на всички. Докато си изпия валидола и всички ме изпреварили  Grinning


LACSHI , благодаря ти   bouquet  и това ми е достатъчно. Просто сцената ми се открои някакси, много ми се искаше да разбера за какво си говорят.
Що се отнася до Мусти, и аз мисля така. Но, засега искам да го гледам как се гърчи, ако може поне 15-тина серии да гледа зад някой ъгъл колко щастливи са Фатмагюл и Керим, пък после да го правят каквото си искат сценаристите.

Хриси,в началото на втори сезон лягах и ставах с мисълта,че скоро ще е сватбата-ама ужасно много исках Мустафа да гледа скрит зад някое дърво-това си остава като моя мечта и силно се надявам да се изпълни,ако дотогава не са го гътнали Едже и Мелек Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 630
Добре заварили на всички. Докато си изпия валидола и всички ме изпреварили  Grinning


LACSHI , благодаря ти   bouquet  и това ми е достатъчно. Просто сцената ми се открои някакси, много ми се искаше да разбера за какво си говорят.
Що се отнася до Мусти, и аз мисля така. Но, засега искам да го гледам как се гърчи, ако може поне 15-тина серии да гледа зад някой ъгъл колко щастливи са Фатмагюл и Керим, пък после да го правят каквото си искат сценаристите.

Хриси,в началото на втори сезон лягах и ставах с мисълта,че скоро ще е сватбата-ама ужасно много исках Мустафа да гледа скрит зад някое дърво-това си остава като моя мечта и силно се надявам да се изпълни,ако дотогава не са го гътнали Едже и Мелек Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Детелинка Hug това не ми беше идвало на акъла, но наистина този вариант и мен ще ме удовлетвори- да гледа сватбата и бликащото щастие на Фатма и Керим и да се гърчи . Това ми се струва, че ще е най-голямото му наказание.
Тази вечер се вбесих при последните кадри : Нямал вече какво да губи /Ако това каза, де/ - ами нали имаш жена, при това бременна с детето ти бе льольо.......
Горката Асу - дано се съвземе и го остави най-накрая.

# 23
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
 Hug Hug Hug
Благодаря на момичетата които превеждаха и обясняваха тая вечер
  bouquet  bouquet  bouquet

Добре заварили на всички. Докато си изпия валидола и всички ме изпреварили  Grinning


LACSHI , благодаря ти   bouquet  и това ми е достатъчно. Просто сцената ми се открои някакси, много ми се искаше да разбера за какво си говорят.
Що се отнася до Мусти, и аз мисля така. Но, засега искам да го гледам как се гърчи, ако може поне 15-тина серии да гледа зад някой ъгъл колко щастливи са Фатмагюл и Керим, пък после да го правят каквото си искат сценаристите.

 Ей  това наказание най ми харесва ,  особенно ако е в затвора и  чете в  пресата как се развива делото и как се сгодяват а после се женят Ф и К

 А това синьо герданче ,ми е доста странно ,че е още на врата на Фатмагюл   Тя беше с него онази нощ и не знам защо още  го носи
 Не знам дали сте коментирали в първите теми за това Ако е подарък от Мустафа , щеше да е при кърпичката вече , ако е от родителите им , тогава по приемливо ми изглежда

# 24
  • Мнения: 115
НАй-накрая изгледах серията и си поплаках едно хуууубавичко. Ей тва е Каква е вината на Фатмагюл?, това е сериала, който ме разплаква от радост и от мъка. Серията беше прекрасна, Енгин беше прекрасен, Берен беше прекрасна. Напоследък имах някакви съмнения за играта и, но днес тя просто ме заби, отдавна не бях плакала така. След тази серия сериозно се притесних за нас и реакцията ни в 61 епизод. Толкова любов лъхаше от днешната Фатмагюл, нямаше безчувствено свиване на устни, немаше празен поглед, имаше само любов. Евала! Е Керим как се умилква за да и целуне ръката, много истинско, много мило. Момента с косата - немам думи, тя вече търси осезаемо физически контакт, тя не просто я погали. Моментите Ф-Ф пред реанимацията - искрени и истински. И накрая това - Мараба и Добре дошъл! - Добре дошъл в новия ни живот, където ще бъдем щастливи, ще събираме хубави спомени. Невероятно изиграно и от двамата.

# 25
  • Мнения: 4
   Аз се надявам думите на му да отворят очите на Асу окончателно !  Да го остави, за да няма наистина какво да губи, както и да разкаже накрая всичко в полицията.   baby_neutral
   
    Също се присъединявам към идеята Мусти да види щастието на Фатма и Керим на сватбата им, а после да си остане с тази мисъл в затвора. Ако сценаристите го гътнат, ще му направят услуга... Нека си живее на топличко осъзнавайки колко злини е причинил.  newsm78

      bouquet  Благодаря за преводите и новата тема!

# 26
  • Мнения: 3
Глезльо наш най-после отваря очи:
Ф.:Здравей!Добре ли си?-Керим отговаря положително.-Знаех,че няма да си тръгнеш и да ме оставиш.-И пак с  пръсти в косата,нежничко:Добре дошъл!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 973
frikadeli,
Bugün yeni açmış bahara uyandım..
Yüreğime son cemre düştü

Нещо от сорта- Събудих се в последния есенен ден и сърцето ми усети newsm78 последните падащи листа

Последна редакция: пт, 03 фев 2012, 01:13 от *¨*morski_briz*¨*

# 28
  • Мнения: 12


 Ей  това наказание най ми харесва ,  особенно ако е в затвора и  чете в  пресата как се развива делото и как се сгодяват а после се женят Ф и К

 А това синьо герданче ,ми е доста странно ,че е още на врата на Фатмагюл   Тя беше с него онази нощ и не знам защо още  го носи
 Не знам дали сте коментирали в първите теми за това Ако е подарък от Мустафа , щеше да е при кърпичката вече , ако е от родителите им , тогава по приемливо ми изглежда




            Синьото герданче е подарено на Берен Саат при стартирането на сериала от собственика на продуцентската къща или от режисьора - момичета поправяйте ме...!!!  ooooh! Много сме се чудили какво олицетворява ..!?

             За ролята на Фатмагюл не е правен кастинг - направо са  предложили ролята на Берен Саат...Берен иска Енгин да играе Керим... Мисля , че Стефок беше публикувала много интересни факти за сериала - ще се опитам да ги издиря...




# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Глезльо наш най-после отваря очи:
Ф.:Здравей!Добре ли си?-Керим отговаря положително.-Знаех,че няма да си тръгнеш и да ме оставиш.-И пак с  пръсти в косата,нежничко:Добре дошъл!
Хош гялдиниз Добре дошъл!
За мен и тук има символика- Добре дошъл при мен, при новата Фатмагюл, добре дошъл в новото, което ни очаква заедно!

Общи условия

Активация на акаунт