Стига вече студ и сняг , молим Вселената за принцопад ! - Клюки - 29

  • 20 621
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 213
Аз пък преди малко си направих уговорка с едни приятелки за 14-ти - ще ходим на ресторант и после на кино. Мисля да си пийна винце, да хапнем остатъка от скандинавското меню, което не можахме да опитаме в събота и после да си поахкаме и охкаме за Чанинг Тейтъм по време на филма (The Vow).  Mr. Green  След това home, sweet home, че на другия ден сме на работа. За щастие, поне шефката я няма два дни и ще ни е спокойничко!  newsm44
Ама как пък никога в живота не ми се е падало на този ден да имам романтично преживяване, дори и в 5-те ми години брак!  Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 3 659
Хепи, ние двете с теб, нали ще си празнуваме 14-ти newsm51

Кам завиждам ти за срещата ви по женски  Blush Не мога да определя благородно или не Mr. Green

# 677
# 678
  • Мнения: 6 214
Аз нямам идея за 14.  Sad

# 679
  • Мнения: 54 816
Пепи , разбира се , нали те обичам !  love001  love001  love001

А на всички , които искат да имат мъж , пожелавам в най-скоро време да се събуждат така ! smile3534 smile3534 smile3534

   

# 680
  • Мнения: 3 659
Хепииии  Embarassed

# 681
  • Мнения: 6 214
Хепи, чул те Господ, но ако миташ мене без тия гащури  Embarassed

# 682
  • Мнения: 1 213
Пепи, аз пък ти завиждам за 14-ти, щото си имаш мъж и можеш да си го употребяваш. Или да не го употребяваш - от теб зависи.  Mr. Green

Хепи, от твоята уста, директно в нашето близко бъдеще!  Laughing

Морги, сетих се за друг много готин филм, който ще те изкефи - ирландски. The Guard (Ченгето от малкия град или нещо подобно са го превели) с Дон Чийдъл. Страшен майтап, наистина!  Peace

# 683
  • Мнения: 884


Ако си в София, идвай! Simple Smile

Вчера писах, че който иска, можем да си направим женско джамбуре у нас Simple Smile

# 684
  • Мнения: 6 214
Мерси Гери но съм много далече  Hug

# 685
  • Мнения: 884
  bouquet
Е, нищо, на 14-ти си сипи чаша вино, или поне някакво червено сокче, и си помечтай Simple Smile))
 bowuu

# 686
  • Мнения: 6 214
  bouquet
Е, нищо, на 14-ти си сипи чаша вино, или поне някакво червено сокче, и си помечтай Simple Smile))
 bowuu
Ми да, ще измисля нещо, мерси за подкрепата   bouquet

# 687
  • София
  • Мнения: 6 477
Кам, мерси за идеята за филма! Hug Снощи гледах Taken с Лиъм Нийсън. Ааа, значи с девойката ще пътувам поне до...25-тата й година след като гледах този филм Embarassed Embarassed Embarassed

Абе, мацки, като излизате така къде оставяте дребните? Щото аз дори и за два часа да излезна вечер преди това съм подложена на кръстосан разпит + тържествено обещание, че ако ходя по втори татковци, то нови деца вкъщи няма да влезнат...и чааак тогава може и да ми разпишат билета от дребната:35: Joy Joy Joy

# 688
  • Мнения: 3 659
Дребната е опасна, кат майка си Mr. Green

# 689
  • Мнения: 884
Кам, мерси за идеята за филма! Hug Снощи гледах Taken с Лиъм Нийсън. Ааа, значи с девойката ще пътувам поне до...25-тата й година след като гледах този филм Embarassed Embarassed Embarassed

Абе, мацки, като излизате така къде оставяте дребните? Щото аз дори и за два часа да излезна вечер преди това съм подложена на кръстосан разпит + тържествено обещание, че ако ходя по втори татковци, то нови деца вкъщи няма да влезнат...и чааак тогава може и да ми разпишат билета от дребната:35: Joy Joy Joy

Моргана, аз смятам моята да не я пускам НИКЪДЕ да пътува поне до 35 години Simple Smile
Щото на мен чак тогава ми дойде акълът на място Simple Smile
...
.......

Мацки, от няколко дни горе над темата има някаква статия за меда,
и аз все чета
МЪЖЪТ лекува акне...
Вие как мислите...? Това ОК ли е или не е ОК? : newsm78
А моята голямата много се радва, като изляза вечер някъде, защото остава пълновластен господар на комуникационните технологии у нас! Simple Smile
А и знае, че ако се разходя с обожател, после съм по-добричка вкъщи Simple Smile

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 23:36 от Геррри

Общи условия

Активация на акаунт