Стига вече студ и сняг , молим Вселената за принцопад ! - Клюки - 29

  • 20 617
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 213
Морги, при майка ми и баща ми оставям дребс.  Peace  Да са живи и здрави, нищо че иначе доста ги плюя, че не се разбираме  Embarassed, ама поне си обожават внука и живеят съвсем близо, та за такива случаи вършат работа. Пък за разпита, аз вече ви писах как майка ми не смее много-много да пита. Wink Абе, интересува се, ама като й кажа "излизам с приятелката Х или Y", това й стига. Виж, ако ще съм с мъж, лъжа като дърт циганин. Вече дори угризения нямам, категорично не им е работа на родителите ми да ми знаят тази част от живота. Ако опра пак до сватба (което посмъртно не ща), чак тогаз.  Mr. Green

И да ви споделя как ме хванаха лудите преди малко!  Crazy Дойде ми музата по никое време да пека сладкиш и имайки предвид колко е часът, се развихрих в един тотален експеримент с шоколад, ром и пияни стафиди. Резултатът след един час, ама аз самата нямам търпение да видя какво се е получило. Тотално импровизирах с всичко!  Laughing

# 691
  • София
  • Мнения: 6 477
Нали сме рогати и двете..няма мърданка при нея, щото точно дребната ме подлага на разпит, а не баба й....И аз вече не мога и не смея много да я оставям с баба й щото не знам каква точно война ще намеря като се прибера....Засега беше само следобедната - от връщането на училище до моето прибиране....

Гери, твоята сама ли я оставяш вкъщи? Колко е голяма? Щото при нас тече точно телевизионна война...и като ме няма напрежението ескалира.... ooooh!


Девойки, излитам да я приготвям и моята девойка за утре..нищо, че е втора смяна.
Хайде лека  newsm46 и мека  smile3524

П.П.Ей, тоя гугъл хром колко е лек за работа, отваря всички емотикони за секунди Wink


Гери, не, МЪЖЪТ не лекува акне....но пък може да причини други неща...smile3534

# 692
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ей опасна дружина сте  Hug, толкова бързо се пише, че е невъзможно човек да е в крак  Laughing.

Аз съм много романтично настроена за 14  Heart Eyes измислих и меню с помощта на батко ви Оливер и сега остава да го спретна, че както съм с две вързани ръце..пожелавам обаче на всички много приятни емоции независимо дали с зарезана или с валентина ще празнувате.  bouquet

Преди като излизах и моя наследник беше много доволен, че ще владее техниките у дома и ще си легне по късно съответно, но никога не го е вълнувало къде и с кого точно съм..

# 693
  • София
  • Мнения: 1 124
Фиона видох те на балкона  Hug Heart Eyes
Оставих ви на 37 страница, връщам се да ви чета и ако не отговоря съм заспала Simple Smile

# 694
  • Мнения: 287
Аз за втора поредна година ще съм в Търново за 14 02...
Но...този път и трите бивши съквартирантки сме сингъл. Щяхме да ходим на клуб, но едната е болна, другата няма пари, третата има проект Tired Ще празнуваме по домашному Whistling

# 695
  • София
  • Мнения: 6 477
Ima, ти си добре..щото при мен точно дребната ме подлага на разпит....И винаги има - а, аз що не мога да дойда? Wink Wink Wink Макар, че в интерес на истината по втори татковци не съм ходила, излизанките са с приятелки+приятели...но не мога да я взимам все пак с мен.
А и в този ред на мисли изобщо не мога да си представя как мога да изплющя някой вкъщи и да й кажа - те ти втория татко Joy Joy Joy Joy...Не че някога ще си разваля рахатлъка с такива трънища в гащите де  Joy Joy Joy

# 696
  • Мнения: 3 659
Фифииии   newsm51

# 697
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Морг  Hug ти не се заричай, човек никога не знае кога какво ще му се случи!
Пак аз никога не съм търсила втори татко, но добрата комуникация е била вжна за мен, за да се случат нещата в дългосрочен план..

Да попитам някоя среща в София не планирате ли в скоро време?

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 23:27 от ima

# 698
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Мдааа... newsm53
Току-що ми дойде нета,ама утре съм на работа..ще пиша пак,но преди да изчезна,не мога да не кажа колко много,много ви обичам.И само,който ме познава и знае как мразя да се захаросвам,ще оцени тези признания.  Rolling Eyes
Когато се чухме с Хепи и затворихме,няколко минути ходих хем нахилена /че съм я чула/, хем просълзена,че ви имам.Честно! smile3518
Докато се появя вдругиден,вие ще сте започнали нова тема,ама аз ще си изчета тази и чак тогава ще вляза там да се сръфаме по старому и да си даваме акъли една друга.
 txtloves

# 699
  • Мнения: 1 213
Фифииии, така ти се зарадвах и аз!  Hug   newsm44

Ima, ти си добре..щото при мен точно дребната ме подлага на разпит....И винаги има - а, аз що не мога да дойда? Wink Wink Wink
И моят дребс така веднъж. Аз: "Време е да си лягаш, а след малко мама излиза с Деси, а ти ще останеш с баба." Той: "Мамо, а не може ли ти да си легнеш, а аз да изляза с Деси?"  Joy  Още нямаше и 4 г. като ми го изцепи това, умрях да се хиля.  hahaha

# 700
  • Мнения: 3 659
Всички много те обичаме Фифи и страшно се притеснявахме за теб. Най-важното е че сте добре и няма никакви поражения.   love001   txtloves txtloves

# 701
  • Мнения: 884
Фифииии, така ти се зарадвах и аз!  Hug   newsm44

Ima, ти си добре..щото при мен точно дребната ме подлага на разпит....И винаги има - а, аз що не мога да дойда? Wink Wink Wink
И моят дребс така веднъж. Аз: "Време е да си лягаш, а след малко мама излиза с Деси, а ти ще останеш с баба." Той: "Мамо, а не може ли ти да си легнеш, а аз да изляза с Деси?"  Joy  Още нямаше и 4 г. като ми го изцепи това, умрях да се хиля.  hahaha

Всички много те обичаме Фифи и страшно се притеснявахме за теб. Най-важното е че сте добре и няма никакви поражения.   love001   txtloves txtloves


Кам, твоят е голяма работа! Simple Smile Аз не бих скучала с такова човечЕ Simple Smile
Фифи, много се радвам за теб и твоето щастливо избавление Simple Smile))
Морги, и аз съм козирог и перфектно разбирам нуждата от щателно разнищване на ситуацията и редовни разпити на партньора Simple Smile
А моята голямата обикновено я оставям да гледа малката, докато хапнем нещо сладичко навън с новата ми тръпка Simple Smile Която тръпка от доста време не е тук, но като се върне, сигурно пак ще го ударим на тортоядене и кръшкане от децата Simple Smile Все пак и те имат нужда от лично пространство, нали така???

# 702
  • София
  • Мнения: 6 477
Всички много те обичаме Фифи и страшно се притеснявахме за теб. Най-важното е че сте добре и няма никакви поражения.   love001   txtloves txtloves
,
newsm51 newsm51 newsm51 Фиф, welcome back!
Морг  Hug ти не се заричай, човек никога не знае кога какво ще му се случи!
Ама внимава какво не иска да му се случва повече Wink Wink Wink

Геррри, ама ние с дребната сме еднаква зодия, та това с разпитите ми е ясно и до болка познато...Дано само не стане ревнива колкото съм и аз...ама неревнив козирог още не познавам, та ха дано..ама надали Joy Joy Joy

# 703
  • Мнения: 54 660
Добро утро , мили мои ! Heart Eyes

Фифиtxtloves txtloves txtloves

Пепи ,   Kissing Heart Heart Eyes

Аз днес съм на работа , много няма да се включвам , ако изпишете темата - пускайте нова , аз ще мога чак довечера ! Wink Wink Wink

Лека и успешна седмица !  bouquet

# 704
  • Мнения: 287
Принцеса Фиона  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт