Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 75

  • 45 672
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 591
 Благодаря на mariana51 ,за хубавата тема!




Последна редакция: вт, 07 фев 2012, 15:01 от лава

# 16
  • Мнения: 23 212

За новата тема - така както Марияна я прави с добри чувства за нас, нека и ние пишещите наистина пишем с добри чувства и намерения. Момичета, нека това бъде "нашето място"- място за среща с приятели / макар и виртуални /.


 
Добър ден  на всички които пишат, добър ден и всички които ни четат. Предлагам по едно кафе в този студен зимен ден.

Искрено съжалявам за хората, които бедстват в този момент - дано получат навременна и най-важното адекватна помощ, защото е страшно в един миг да загубиш всичко. Снощи в една от новинарските емисии, една жена ме разплака - останала е само с дрехите на гърба си - всичко е загубила във водната стихия.

Последна редакция: вт, 07 фев 2012, 16:12 от Марта_49

# 17
  • Мнения: 2 229
Влязох в новата тема,но бих искала да поздравя домакинята и всички сладурки,които са добронамерени и не влизат при нас,за да излеят негативните си емоции.
Момичета,живота ни поднася предостатъчно пошлост и простотия-нека се изключим за всичко това и продължим ведрия дух в нашето уютно кътче HugКазвала ли съм ви скоро,че ви обичам Heart Eyes Това е точно така,особено в настоящия момент-вие буквално осмисляте деня ми,за което не ми достигат благодарностите newsm51  love001  love001  love001 newsm51 newsm51

# 18
# 19
  • Мнения: 50
Благодаря на mariana51   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 11
Привет мили дами!!!

За забавното ни островче, както го наричахме преди време ...... за всички островитянки и всички нови корабокрушенци пометени от вълната Fatmagül'ün Suçu ne?

Мариянче, за ентусиазма ти , за постоянството ти и за теб специално от "Кери"

Детелико, canim benim, кога ще си у дома?

# 21
  • Мнения: 23 212
   
Днес денят ми е някак тъжен, за първи път не се радвам на снега навън. И винаги когато съм в едно такова настроение - обичам да чета из нета различни неща. Днес попаднах на това - много красиво написано.
" Легенда за кактусът и розата"

Скрит текст:
ЛЕГЕНДА ЗА КАКТУСА И РОЗАТА


Наближавал рожденият ден на нежната и беззащитна роза. Всички цветя и приготвили подаръци - цветни листчета с капчици роса. Само Кактусът не знаел какво да направи. "Розата е толкова прекрасна! - мислел той. - А аз съм толкова неугледен с тия бодли ... Не, не е за мен рожденния и ден." Но Розата била чувствителна и внимателна и сякаш предугаждайки тъжните мисли на Кактуса, помолила една позната пеперуда да му предаде непременно да дойде на рожденния и ден. Та нали приятелството е по-ценно от всичко. Как се зарадвал Кактусът на поканата!
-Непременно ще дойда - казал той на пеперудата.
Рожденният ден на Розата настъпил. Приемайки подаръците от гостите, тя се усмихвала на всеки нежно и леко тъжно. Последен към Розата пристъпил Кактусът.
-Желая ти от сърце всичко най-хубаво! - казал той. - Но ти си толкова нежна и ранима, затова и усмивката ти е винаги леко печална. Дълго мислих какво да ти подаря ... Ето, заповядай ... - и той и поднесъл трънена дрешка.
-Благодаря ти, скъпи приятелю! - отвърнала Розата. - Наистина много ми трябваше такава дреха. Но ти си прекалено скромен, премълча, че също имаш рожден ден. Но аз не съм забравила. Приеми и ти подарък от мен!
И Розата му подала ароматна бяла пъпка.
Оттогава Розата носи бодлива дрешка, а Кактусът цъфти на рожденния си ден.

Последна редакция: вт, 07 фев 2012, 16:58 от Марта_49

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047




Линк със снимки от 61 серия - Фахретин в действие:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.346551878698679.80103.2 … 681827&type=1

# 23
  • Мнения: 0
Марианка, благодаря за новата ни тема и за всичко, което правиш! И за линка към снимките от 61-ви епизод   bouquet
Campanula, благодаря за подсказките за 62 епизод  bouquet



П.П. ама този Мустафа как ме нерви ...ако ми го дадат ще го  #2gunfire

Последна редакция: вт, 07 фев 2012, 17:31 от frikadeli

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Аз си пиша в старата тема ,а вие вече сте били тук  Grinning Марианче ти си знаеш   Hug Hug Hug

Марта  Hug много красива легенда  Peace

Детелинка,ако мислите наистина имат някаква сила,знай че ти пращвм 10000000 прегръдки и пожелания за здраве  Hug Hug Hug Hug

Бре,Мустафа чак при  Керим е влязъл  #Crazy #Crazy,тоя май съвсем е изпушил  ooooh!

# 25
  • Мнения: 0
Eй, не мога да ви открия?! То положението е малко разкрачено. Някои си пишат и в старата, и в новата тема.  #Crazy
Ай, честито! mariana51 ни е устроила уютно местенце. Да си го поддържаме добре, да не се налага други да го премитат.  smile3503

Марта_49,   Hug за "Любовна история" и " Легенда за кактусът и розата"!

Специално за esstela и evelin - Umut hep var! Hug Hug Hug




Скрит текст:
Много ми хареса това сравнение:





Последна редакция: вт, 07 фев 2012, 18:10 от Cruela

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


Татко Фахретин. Да видим как ще брани Керим.

# 27
  • Мнения: 0
Беше много хубава среща между баща и син. Как само му каза - baba - татко?! После Мерием каза нещо в смисъл, че Керим е щастлив, че баща му е дошъл. Личи си колко много са си липсвали.

# 28
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен!! newsm51 за mariqna51

# 29
  • AMS
  • Мнения: 6 418
Момичетаааааа!!!
Марта," Легенда за кактусът и розата" приемам като личен подарък!!!
Благодаря ти от душица и сърце!!!!!!
И на мен днес много ми е тъжно!!!
Може би от това, че преговарям - /30-ти епизод/ , може би, че още щракам с една ръка на клавиатурата...  
Скрит текст:
Нали бях в това положение
А и снимките баща и син и .... Оф яяяяяяя
Я дайте вие нещо весело!!!
newsm18 newsm18 newsm18
[/b]

Общи условия

Активация на акаунт