Деца, отглеждани в чужбина-5

  • 29 041
  • 702
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 42
За Леичка едно голямо гуш..и много кураж на мама....Ще се оправи детето.......
Честито приключване на Бобос мама.......
Спокойна вечер на всички..........много целувки

# 661
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Боби, да се оправя Лея бързо, уффф нямат ли край тези неща



Да се похваля, нали съм без работа...та днес получих джоб офър

# 662
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
bobi дано Лея бързо се оправи  Praynig Hug
Бобос мама честито завършване
cutty дано операцията да мине бързо и без проблеми  Praynig
цвети дано и на Мишелка скоро да и мине

Нашата операция уж ще е на 16.04
момичета лека вечер от мене и без болести вече Praynig

# 663
  • Мнения: 686
  Боби, Кюти, Светле да минават болестите  Hug Пишете как сте  Hug
  Титина, честито, дано всичко се подреди както желаеш  Simple Smile
  Ние не сме добре. Антибиотика свърши, но още кашля. Денем много рядко, но нощем не спира. Цялата е вир вода от напъвъне, какво е това чудо незнам. Моят мил днес запазил час, но ми каза грешен. Обърнах света да ида с малката до там и не ни приеха. Голям рев. И сега я слушам на камерата как кашля. Пробвах да и направя инхалация, не ми се получи много, но дано помогне. Кашля си още, но дано се успокой. Незнам вече какво да правя  Cry
  Бобс мама честито. Ти си нашата гордост! Много успехи занапред  Hug
 

# 664
  • Мнения: 490
  Ох, не ми се отваря сайта както трябва Tired
   Боби, дано скоро се оправи Леа  Hug Hug
   Цвети, какви инхалации правиш. Апаратче имаш ли? От аптеката си взимаш физиологичен разтвор за инхалатор. Ние имаме с две приставки, но зависи каква е кашлицата,ако е суха и от гърлото не помага много(овлажнител за въздух пмага повече), ако е по-надолу инхалацията с физиологичен разтвор доста помага. Да оздравявате и вие Hug
   Честито на Бобо'с мама

# 665
  • Мнения: 686
  Мимкис купих инхалатор. С физиологичен разтвор и малко Вентолин сложих днес. Вчера се пробвах да и направя с физиологичен разтвор само. Но много бяга, крещи, блъска го, лудница. Ще и извадя очите с тази маска. Та вчера почти не ни се получи нищо. Днес уж като спи, ама не би, пак голяма борба, целия го разглабя като почне да блъска. Та махнах маската, парата да излиза направо от тръбичката там, и с ръка и правих като завет, иначе няма шанс. Колко е влязло незнам, но за сега сякаш малко се поуспокой. Влажността на въздуха тука е около 50 процента. Аз вече си мисля, че много влажно и идва, защото в Бг беше около 30 и по-малко, а не кашляше и не се сополивеше толкова. Ох, незнам. На лечителка се обърнах вече  Confused

# 666
  • Мнения: 42
Miss Fine,милата Мишелка...
Сори,че давам ъкъл,ама защо не опиташ ..Стеримар
http://www.britishsnoring.co.uk/shop/sterimar.php
и Аериус
http://www.aerius.net.au/about-aerius/aerius-syrups
/последния,въпреки ,че се дава за алергия много помага да изолира всички дразнители..
Нас тези 2та ни спасиха...иначе я влачехме 2месеца,че и повече.....и кашлица и хрема
А иначе и Алекс не понасяше инхалатор...само като го видише се мяташе по пода.......

# 667
  • Мнения: 628
Цвети, и вашта драма е голяма! Да знаеш, че под 40 (по правило, но то си има вероятно изключения) % влажност, изсушава лигавиците. В БГ по морето не само влажността, но и чистотата на въздуха играе роля. В София не го броя - много е запрашено и поне 45 трябва да се гони, нашия овлажнител се брицна и чак днес взех нов...голяма съм гъска, ама то лошото, че на главата на детето ми повече се събра. Ние направихме комбинация "3 в 1" = настинка, зъби и гастро ... Долни последни излизат, след като най сетне в понеделник се нагиздихме с кучешки отгоре, в събота настина и едва днес вечерта пое първата храна-печен картоф, която пожела и (все още) не е върнала поръчката, иначе днес стигнахме до 7 драматични изхвърляния на де що е останало из стомаха и червата, кашля и се дави със реки сополи, повръща и не пие (днес до 350 мл стигна и не съм викала сестра за система, иначе вчера вляха 450 мл, че пак като предния ден беше като дроб и не искаше нишичко. Днес проговори най-сетне и за всичко беше "не искам", но и набутвам лекарствата и вода полека. Сега спи, покрай болестите вчера за пръв път спа от 21 до 5 и тази вечер се надявам да е по-добра. Аз не съм спала от сума ти време, но ще се справя. Няма такъв ужас като да гледаш овързано с тръбички детето си в безпомощно състояние...уф, ще мине, знам, държа фронта. Трябва ми алкохол май ... за идеята, дали ще отпусне...ще търся една бира сега да видя какво ще даде като резултат...
Прегръщам ви всички и да се справяме с болежките!

# 668
  • Мнения: 686
  Бобии, ужас, милата душичка се е измъчила. Оздравявайте бързо  Hug
  Ние сме по-добре. Днес се оплаших и не съм и правила повече инхалации. Не е кашляла повече почти, ако се разкашля ще и направя само с физиологичен разтвор.
  Днес се мотах докато чаках да ми почнат шофьорските курсове и попаднах на нещо като Билков магазин. Супер много неща имат, жената беше страшно компетентна, тук не са много по хомеопатии и билки, да не кажа хич, та приятно се изненадах. Препоръча ми ихинацея, купих я, звъня на нейни колеги да се съветва и тн и ми препоръчаха и още едно-имуностимулатор за малката, но му забравих името, поръча го и тези дни ще пристигне. Купих и за мен някой неща. Ще ги тормозя редовно  Mr. Green Имат и капките на Бах, не съм запозната с тях обаче, ще почета тези дни и ще видя нещо дали ще ми хареса, не само за малката, а и за нас. Жената ми каза да пробвам да спра млечните неща за известно време, защото каза, че доста деца точно такива проблеми имали от тях-хреми и като настинки. Та мисля да пробвам да намаля млакото, та да видим.
  Илианка, мерси за инфото. Стеримар си ползваме отдавна, а този сироп и преди като го писа го търсих, но го няма тук. В БГ има ли го?

# 669
  • Немция
  • Мнения: 6 933
Привет! Grinning

"Жената ми каза да пробвам да спра млечните неща за известно време, защото каза, че доста деца точно такива проблеми имали от тях-хреми и като настинки"
Мис Файн, аз сьм 4увала , 4е при хора с белодробни проблеми не е желателна консумацията на прясно мляко, в бронхите се отделяло пове4е слуз. Не давам гаранция за истинността на това твьрдение оба4е, казвал ми го е бьлг. лекар преди доста години.
За инхалатора- защо не пробвате номера Мишелката да гледа някакво любимо филм4е и през това време да инхалира- или сте го пробвали ве4е?

Боби, дано по-скоро се стабилизира малката душица! Hug

Бобос мама, пожелавам ти по4ивка сега - браво за взетите изпити!

Бибит4ето само 1-2 дена бе с Т, има все още сополки. Аз за пореден пьт му давам един хомеопати4ен имуностимулатор и макар детският лекар да не вижда смисьл от него, аз не се отказвам от идеята, тьй като малкият , слу4айно или не, досега не си е влошавал сьстоянието, докато му го давам. Това сироп4е ни го препорь4а главна лекарка на детско отделение, аз имам добьр опит с него, така 4е не могат лесно да ме разубедят. Mr. Green
Това, което ме смущава, е, 4е Бибит4ето ака в рядьк вид и май-май няма да го пускам на градината, докато не се нормализира консистенцията.

Титина, успех с тьрсенето на работа! Hug

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 00:20 от .bibitka.

# 670
  • Мнения: 42
Боби,още веднъж стискам силно палци..скоро всичко ще е спомен,дано да мине по-бързо..иначе съм чувала,че щом започва да изпитва глад-хубав признак......КУРАЖ...
Мис Файн,надявам се да не е алергия към млечните........но ако можеш поограничи я....Да ти пратя един линк-вчера го постнах в темата за АКБМ...
http://www.medinfo-bg.com/index.php?page=statiq&id=1265

И извинявай..в Англия Аериус-а е Кларинекс..http://www.writingforums.org/blog.php?b=5724

# 671
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888

Титина, успех с тьрсенето на работа! Hug


Благодаря, но вече ми предложиха работа и имам срок до вторник да им отговоря дали приемам или не офертата им

# 672
  • Мнения: 42
Titina,дано офертата да ти допада и да си отново "работещо момиче".........  bouquet

Бибитка,ще се оправи Бибитчето.......Дали не е някакъв вирус..И да те попитам..Възможно ли е като чувствителен,да направи реакция към даден хомеопатичен продукт?Така де,думата ми е има ли алергия към ..билки...Питам заради моето зверче...
Лека и спокойна нощ,дами

# 673
  • Мнения: 2 369
олеее какво стана тук,бре девойки? хайде да минават вече тези черни серии!

боби,направо е кошмар при вас! нямам думи просто.дано минава по-скоро!

цвети,и ти вземи мерки.вашето наистина вече много бие на очи.нещо не ми харесва хич.ако в англия не ви обръщат внимание попитай пък в бг някой специалист.

# 674
  • Мнения: 490
  Цвети, браво, много хубаво ,че си намерила алтернативни методи. Капките на Бах са много добри, и изобщо хубави препоръки ти е дала тази жена Peace Инхалатора си е най-добре само с разтвора и рядко. Сиропа аз не ти го препоръчвам, това е хистаминов препарат, на мен ми го е изписвал алерголог Peace
   Боби, дано е преминало всичко Hug
   Бибитче, бързо оздравяване и на вас Hug
  

Общи условия

Активация на акаунт