Деца, отглеждани в чужбина-5

  • 29 042
  • 702
  •   1
Отговори
# 675
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Боби Hug как е днес Леа Hug А ти, как си? Справяш ли се Hug Дано минава всичко скоро и да бъде по-леко изкарването на зъбки Praynig
Цвети, вашата драма край няма - ама дано се обърнат нещата Praynig
Луи е сополив, таткото болен, аз с гърло което страшно че дере, ей такава одисея. Майка ми я отложиха за операцията - пак чакане.
Герчи Hugкак си мила? Държиш се нали Heart Eyes
Бибитче, да се оправя малкия Бибитко Hug

# 676
  • Мнения: 628
Момичета, благодаря и продължавайте със стискането на палци - направо сме за научен труд със зъбите - освен, че ми показва ясно къде какво я боли и си "мие" зъбите n-брой пъти днес...се хили и прави магарии, само дето не пие достатъчно - днес я има 250-280 вода, я не...хумана на 4 давания (лечебна) докара стотина, дъвка сухар,половин банан и три хапки от на баба мазната баница... Установих, че прахчето за разстройство не действа (трети ден), днес два залпа имаше...ще се оправим.
Аз много я мисля Мента и Йо-Йо, за тези които не знаят - в болница са от много време с голяма мъка. На тях трябва да стискаме палци и да се молим мъника да се справи, защото е герой! И трябва да успеят в борбата! Сори, че така пиша с недомлъвки, но вкисването е голямо ;-(

# 677
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
 Sadама то какво стана бе хора Sad хиляди  Hug за Менти и Йоав Praynig дано всичко бъде наред Praynig
Боби, на вас също Hug

# 678
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Боби, дай и половин прахче "смекта".

Стиснати палци на малкия герой Йо-Йо ( Мента на теб  Hug)

Герчи, пак зачезна. Ей момиче, ако си с Ален- ок, но иначе веднага тук

# 679
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Много стиснати палци на Йо-Йо и кураж на Мента Hug Не знам какво е, но така както Боби го е написала, звучи сериозно Sad Моля се от цялото си сърце и вярвам, че малкият герой ще се справи!  Praynig

Боби, Изабел като изкара ентеровирус през лятото (в най-голямата жега в БГ, гоооооляма гадост беше), дори не ни предписаха прахчета за разстройство, а казаха, че по-добре да си се изчистят червата, а да не се запича внезапно. Та си дрискаше 7-8 дни  ooooh! Аз я наливах през цялото време с хидролит, колкото поеме, по 1-2 лъжички, след 5 минути пак и това ни спаси от обезводняване и системи...

Цвети, е как може да не ви обърнат внимание английските специалисти? Аз имам приятелка англичанка и съм чувала разни куриози за здравеопазването там, включително как са отменили на баща й (65-годишен, в лошо здравословно състояние) вече насрочена сериозна операция, но това вече минава всякакви граници. Не може все да е файн детето, пък толкова често да боледува, може да се налага някакви допълнителни изследвания да се направят...

# 680
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Много сили на мама Мента и кураж! Ще се моля за бързото оздравяване на малкото им момче! Praynig

Надявам се и всички болнички дечица да се оправят вече! Много вируси тази година, много нещо! Hug

Аз гледам, че сме към края на темата и реших да се запиша към черния списък Wink Ще отложим за малко третото ни попълнение. Започнах да кървя понеделник, днес вече почти нищо, общо взето леко мина, нивата на HCG ми спадат подобаващо. Като си почина някой друг месец - наново. Добре съм, починах си хубаво една седмица в къщи, без работа и деца Laughing и от понеделник на тръстиката.

Хайде пожелавам ви една хубава и топла пролет, и нова тема само с хубави новини. Hug

# 681
  • Мнения: 628
Само да довърша за научния труд за зъбите на Леа - всъшност нямаме вторите резци долу, ами са се подредили : (1) резци, (3) кучешки, (4) премолар,(5) излизат моларите, но място няма всъщност за втори резци...а аз мислех, че за кучешките няма (тя Джърни ме успокои, че ще я види като си дойде и че расте ченето....), но всъщност кучешките са тук (като вампир се зъби), а няма втори резци...и се чудя дали всъщност нещо не напира там, където няма място и това ни донесе забавлението последната седмица....
Не съм влизала във фейса за новини от Йо-йо, а за Герчи - сигурно се подготвя за 04.04 за трансплантацията ... ама много я целуваме и нея!!!!

Елфи,
не работят прахчетата при нас, стреля като на стрелбище за точки ... грамадни попадения ви казвам, няма бодита, аз нямам панталони... че има бактерии - има, нали си завира в устата 8 от възможни 10 пръста, но смекти и други прахове не помагат! Ще купувам още дрехи, просто мислех, че имам достатъчно, както и пелени и блузи и клинчета и пижами ...но не би ;-(

# 682
  • Мнения: 628
Руми, на есен с песен, барабар с Джут, така ви наричам, и да знаете - много ми тежи думата! Прегръщам те!

# 683
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Боби, и при Павел е така - няма втори долни резци, а напират 4 броя кучешки да излизат, ще се пръснат венците му, така са се подули ама нищо не пробива.
Вчера беше много жален миличкия, ама минава, после няма да си спомня Laughing Носихме се до към девет докато не отряза, но после цяла вечер се мята и спа отгоре ми, като пиявица ми се беше залепил.

# 684
  • Мнения: 3 215
Момичета, благодаря на всички, които ни честитиха рождения ден!
Планирах да се разпиша по-смислено, но кучето ни си отиде миналат нощ и не съм добра компания. Като ми попремине тъгата, ще гледам да съм по-редовна. Твърде много неща са ми на главата и за отчетни теми никак не остава време  Crazy
На всички, имали повод за радост - честито!  bouquet
На страдащите, болните и тъжните - да преминават всички дертове! Praynig  Hug
Като знам Мента през какво минават, ме е срам от моите си грижи..бели кахъри са това. Моля се за тях всеки ден! Praynig

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 18:50 от Old Sport

# 685
  • Мнения: 628
Руми, аз досега мислех, че имаме втори резци, защото между първите и премолара има зъби, нагъсто, и не виждам какнще пробие нещо...ама това са бели кахъри, както Олди казва...има такава мъка покрай нас, няма просто думи да се опише........и аз се моля за тях всеки ден и всяка минута, като се сетя, толкова тъпо се чувствам .... ще и минат зъбите ма Леа, ще забременеят всички, които искат, ще оздравее Йо-йо, обещавам!

# 686
  • Мнения: 686
  Момичета, много лоши новини в тази темичка, ще пусна скоро новата, дано само с хубави неща да я напълним. На първо място добри новини за Йо-йо и Герчи. Мисля ви всеки ден  Hug Hug Praynig
  Герчи не пише, защото не иска да говори с никой и с мен  Confused Дано скоро излезне от това състояние и най-важното, скоро да оздравее, другото ще мине  Hug
    Руми   много съжалявам  Hug Надявам се да си добре и скоро да се похвалиш.
  Олди, голяма красавица е малката  Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 42
За мама Мента и Йо-йо=от сърце-преодоляване на всичко... HugУспех...
Герчи-с теб сме...... Hug
Боби-ние сме пили Хидра сек..дали да не помолиш зъболекар да я погледне..Мен така са ме вкарвали в болница,а мама е извикала познат зъболекар,който малко е "цепнал" венчето и почти веднага съм се успокоила....това се сетих........
Съжалявам,Руми..Както се казва "Така е било писано".....
Момичета,да ни мине тази черна серия.........Не толкова за нас,колкото за бебчовците.........  bouquet

# 688
  • Мнения: 2 369
милата мента Cry знаех за тях от фейсбук,но по снимките и коментарите там съдя,че Йо-йо се оправя.дано,дано,дано! от къде им се стовари това нещо на главата.просто неискам да си представям какво и е на ментичка:( ....че ям в момента,а храната ми заседна.

герчи и тя.малко остава още и дано след тази операция види и тя бял ден.

руми, Hug

а ние приключваме със зъбите тотално.одеве видях,че последните два са пробили вече и сега остава само да порастнат целите и сме финито-20 зъбки.

спорти,вашата Бека си е едно момиченце вече:)

# 689
  • Немция
  • Мнения: 6 933
Олди, сладьк розов бонбон си имате! Жива и здрава да ви е! Grinning

Много трудни за прегльщане новини са се сьбрали- на Мента и Гер4и много сили и много кьсмет! Hug Hug Hug

Сипируми, сьжалявам много за загубата- може да е "всяко зло за добро". Hug

Кюти, бьрзо да оздравявате !!!

Илиана, може и да е вьзможна алерги4на реакция кьм хомеопатия, мен нищо не би ме у4удило ве4е. Rolling Eyes

И една положителна новина- днес бях за втори пьт на Органскрийнинг на нероден беб4о, тьй като имаха сьмнения нещо да не е наред, но за щастие тези сьмнения се разсеяха, дано няма пове4е поводи за притеснение. Praynig Praynig Praynig

Бибит4ето е добре, не е нещо притеснително, има рядко ако, но в оби4айния му брой за деня Mr. Green. Днес прегракна, по4на да покашля, да видим кьде ще му излезе края. На вси4кото отгоре и аз сьм прихванала вируса, с хрема сьм и на гьрлото леко дращи. Rolling Eyes Ще вземам мерки да не си докарам пак някой синузит. ooooh!
В градината ве4е от месец вьрлува дрис & драйф вирус, така 4е сигурно още не е из4истен, може и комбинация и с друг вирус да сме направили. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт