Деца, отглеждани в чужбина-5

  • 29 046
  • 702
  •   1
Отговори
# 645
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Честит 2-ри рожден ден на малката-пораснала Ребека  bigdance2 newsm59
Много усмивки и весел празник на всички  bouquet

# 646
  • Мнения: 490
  Честито на Ребека!Да расте здрава и щастлива nbirthday  ura Tada

# 647
  • Мнения: 1 436
Честит рожден ден на Бека  newsm51  happy bd
--
Сладолед давам от миналото лято някъде, на 10-11 м ще да е била. За мен сладоледът е в графата "основни човешки права"  Mr. Green и не го причислявам към вредните храни от които я пазя.

# 648
  • Мнения: 42
Честита рожденничка и от мен....Много да ви радва...и да я слушате newsm59 nbirthday newsm59
nbirthday

Маритка,извинявай,че умишлено съм те въвела в заблуда.Чела съм го някъде и ми е останало в паметта/за столчето/,та даже сме и в леко нарушение/и на Алекс е умаляло.........
Бибитка,не съм давала сладолед..аз самата не ям,но това лято ще му купя..Ще ме е жал да го лиша,независимо от алергията........../но 1во ще потърся безлактозен..........
Много прегръдки на всички...Успешна и спокойна седмица

# 649
  • Мнения: 686
  Честит рожден ден на Бека! Да е много здрава, усмихната и много щастливо детство! Весел празник и на мама Олди!
  Ние кашляме още, почти изпи антибиотика, но още кашля...Аман вече...
  Ох, говорете ми за сладоледдд. Много обичам, дано Мишел не обича, че ще ми е голяма конкуренция  Mr. Green За сега не иска,че тя не обича студени неща. Тука е доста топло, три дена е лято направо 20 градуса, голям кеф. Алангленцата са голи. Вчера една носеше в слинг малко бебе само по памперс. Беше се изпраскала на слънцето с това гологлаво и голо бебе, как не го изпиръжи незнам...
  Аз доста работа имам, но нищо не правя. Не сме до никъде с местенето на катуна, но ще се изместим някой ден  Crazy

# 650
  • Мнения: 293
Олди честита ви втора годинка! Само да ви радва малката принцеса!
Аз влизам само на бързо че няколко дена имахме проблеми с компа, за сега уж закрепихме ситуацията... И не съм ви чела много, много, видях само че сте обсъждали седалки, та прочетох че деца до 150 см трябвало да седят в столчета, въх за малко да ми се наложи цял живот да седя в столче  Laughing Laughing Laughing
Утре ще съм по-подробна  Hug

# 651
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 903
Честита втора годинка на Бека   bouquet

Сладолед давах още миналата година - плюе и чисти езика дори. Тази година - също   bouquet

Кой ме пита за ножицата - Калин реже с едната ръка ( реже силно казано, опитва се).

Вчера така падна, че си разби носа. Реши, че може да прескочи няколко стъпала. Хубаво, че беше с биберон та не разби и устата.

# 652
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Днес черпя всички - по много макар и виртуално!
Взех си последния изпит и то страшно добре! Няма повече учене!!!!!





# 653
  • Мнения: 1 436
Аз бях с ножицата, мерси. Значи ще се 'абя да й показвам как всъщност се държи и борави с нея. (Накрая най-много да си подстиже куклата вместо да я скубе косъм по косъм както сега hahaha.) Калин бързо да се оправя  Hug. Лилия днес също си разби носа, но по далеч по-безславен начин - падна докато слизаше от тоалетната чиния  ooooh!

booboo's mama, честито и тук.

# 654
  • Мнения: 3 241
booboo's mama, честито. Много е готино като завършиш, много доволен се чувстваш Simple Smile

Jut, така е и при нас със сладоледа.
Майка ми от малка ме учеше да ям и поради голямата конкуренция развих добра скорост. Спомням си, че купуваше по 2 сладоледа и след 3 мин ги разменяхме. За да не се прецакаш трябваше да си бърз Simple Smile

Моника тази седмица е при друга гледачка, защото титулярката се мести в друга къща, та сутрин е малко кисела като я оставям (но както видях днес рева точно 1 мин). Но пък сега е с две деца с няколко месеца по-големи от нея и явно добре се забавлява. Гледачката я похвали, че много добре говори. Аз обясних, че не е наше постижение това, ние на френски не й говорим Simple Smile
В "деца в детски ясли" имаше една тема, в която една потребителка обясняваше как не трябвало да се учи рано 2ри език, децата имали проблеми.   Laughing

# 655
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 903
То добре да не го учи втория език, ама като се налага. Кики вече е в група с по-големи деца ( заради хапещото го дете), гледам децата говорят свободно, а и той се поотпуска. Днес го чух да използва сложни думи и да се опитва да прави конструкции на изречения на английски ( той може и преди това да се е пробвал, но не съм го забелязала).

# 656
  • Мнения: 628
Влизам да кажа, че сме втори ден на системи, не яде, не пие...някакъв ад. Стиснете ни палци ;-(

# 657
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Леле, Боби, ужас  Sad Да се оправя бързо Леичка!  Praynig

# 658
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Боби - стискам палци да се оправи по бqрзо Лея - на теб  Hug

# 659
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Боби Praynigдано да се оправи феичката скоро Praynig Hug
Бобос мама - честито за изпита Hug
Не съм на кеф нещо, че само проблеми в работата...майка ми утре е на операция на ръката...ей такива неща ooooh! Tired Луи и той е с обелен нос, че и пак тече - друг премолар напъва #Cussing out оффффффффффф, аман от тези зъби честно Crossing Arms
На всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт