Деца, отглеждани в чужбина-5

  • 29 028
  • 702
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 176
Малее какво става тук,  Sad много лоши новини напоследък.  Shocked След последната прочетеното на последната страничка ме е срам да се оплача, че сме болни.  Sad
Мнооогооо положителни мисли за Йоав и Мента.  Hug
Както и за Герчи и успешна операция пожелавам.  Hug
Бързо оздравяване на Леа и Мишел, както и на другите болни деца.  Hug
И не на последно място на Руми много прегръдки и дано следващият път е успешен.  Hug

# 691
  • Мнения: 3 215
Лепри, честит рожден ден на Томи! Да расте здрав и безгрижен, много радост да ви носи и по-малко грижи! Прегръдки от нас!  bouquet Не е за вярване как се изтърколиха две години...  Crazy
 smile3525 newsm59  ura newsm18

# 692
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Честит рожден ден на Томи!  bouquet bowuu Само усмивки му пожелавам!
Боби Hug дано по скоро се оправи малката сладурка. Цвети и вие.

Аз исках да помоля момичетата които имат фейсбук ако искат да гласуват за Eli тука:
https://apps.facebook.com/casting_be_kiabi/?id=281&lang=nl

# 693
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Честито рожден ден на прекрасния Томаз newsm59  bigdance2 - весел празник на цялото семейство newsm51
Руми Hug  Hug
Цвети, Боби, Беболинка Hugда се оправят сладурите.
А за Герчи Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug - зечертала съм си 04 на календара... Praynig
Аз нямам ФБ ама дано Йоав е добре Praynig

Аз няма ад се оплаквам, няма да се хваля - че то направо ме е срам при тез новини Sad
Олди  да нагушкаш сладураната Heart Eyes

# 694
  • FRANCE
  • Мнения: 2 235
Честит рожден ден на Томи!
Цвети, Боби, Беболинка да се оправят сладурите.

Ментичка курчж и да се оправя бързо Йоав (незнаех че е болен  Cry)

# 695
  • Мнения: 176
Само не мога да разбера защо който е направил анкетата я е приключил преди някой да е успял да гласува... Laughing Laughing Laughing

# 696
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
Ментичка кураж и да се оправя бързо Йоав (незнаех че е болен  Cry)
И аз  Sad дано се оправи бързо мъничето, много положителна енергия за Бам-бам и мама Hug Hug Hug
Боби.- и вие да се оправяте вече Hug как е днеска малката? Ти май сама без тати ли я изкара тази ужасия с малката, геройче си ти.
Цвети- нормално е да кашля една две седмици след антибиотика, но при вас май е нон стоп. Ако решиш да спираш млечните може да замениш прясното мляко с козе, помага за отхрачването. Мама на астматично детенце ми го препоръча при нас работи.
sipirumi -много съжалявам и за теб Hug дано се подредят бързо нещата при вас
Герчи- горе главата момиче, не се предавай Hug

bibitka. - само положителни новини от тук насетне ти пожелавам. Hug
Old Sport- на гушкай, не намачкай кукличката от мен Grinning много е сладка
sterretje(Дида) - ей сега ще гласувам.


Честит Рожден Ден на Томаз и от нашата банда newsm67 nbirthday

# 697
  • Мнения: 407
Благодаря за хубавите пожелания!  Hug
Доста съм развълнувана днес. Simple Smile Вижда ми се тъй порасъл.
Рожденника е в невероятно настроение и много ни забавлява.

Олди много е красива Бека.  Heart Eyes И колко голяма е станала само. Целуни я от мен.  Heart Eyes Надявам се това лято да успея да я видя. Така е, и аз не мога да повярвам как бързо времето отлетя. Дори ми е леко носталгично. Simple Smile

Много прегръдки за Йоави и Ментичка  Hug и положителна енергия. Неспирно мисля за вас.
На Герчи също  Hug
sipirumi   Hug




# 698
  • Мнения: 686
Само не мога да разбера защо който е направил анкетата я е приключил преди някой да е успял да гласува... Laughing Laughing Laughing
  Ония е нинджа  Mr. Green Мъчих се посред нощите с тази анкета, но не я сханах, тия дни ще почета как става номера.
   Чесит рожден ден на Томи! Да и много здрав, щастлив, много усмивки и прекрасно детство    bouquet Весело изкарване  Hug
  Ние сме по добре, ще пусна нова тема сега, че нещо май ще имаме проблем с нета в новата къща, а утре отиваме там. Обещавам като преместим катуна да направя страхотна лятна първа лятна страничка, сега нямам възможност  Embarassed

# 699
# 700
  • Мнения: 490
   Честит рожден ден на Томаз newsm59 newsm67 Да расте здраво, щастливо и умно дете за гордост на мама и тати  bouquet
     Руми, много съжалявам мила  spoko И на теб и на Джут ви желая скоро да се похвалите с добри новини Hug
    Олди, много е пораснала малката принцеса.Много Hug Жалко за кученцето сигурно и двете го изживявате. Confused
    На всички болни дечица скорошно оздравяване Praynig
    Герчи, събирай сили мила, но не се отказвай да ни пишеш Hug
    Аз също нямам вече дълго време фейсбук, новини за Йойо нямам по различни от вас. Моля се за тях и вярвам, че ще оздравее Praynig
      

# 701
  • София
  • Мнения: 1 001
Добре ли е да се дава пълнозърнест хляб на малки деца?

# 702
  • Мнения: 628
Добре ли е да се дава пълнозърнест хляб на малки деца?

Да, добре е. Но сте писали в старата тема, има нова отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт