Деца, отглеждани в чужбина-6

  • 33 247
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 353
Мadame - готови манекенки си имаш, много са сладки.
Juturna- благодаря за идеите, ти ме накара да се замисля. Тя по принцип ползва само тоалетната сега, отдавна не съм я слагала в гърнето, може би това е проблема. Ще докладвам ако има развитие.
Вibitka.- благодаря и на теб, тя в момента е на 2.2м а сме без памперс от като навърши 2, та сякаш не е от отдавна миризливия проблем Mr. Green Не ме питай как се сменяваме.
Момичетата който сте в БГ , каква марка кисело мляко давате на децата? Ние се прибираме след няколко седмици и съм в чуденка какво да давам.
За злоядите деца само си представете колко големи са им стомахчетата и колко количество хапват за целият ден, сигурна съм че е достатъчно. А и ако детенце е здраво и жизнено не виждам, защо се притеснявате Hug
Моята мома от един месец не яде като хората, предимно кисело мляко или банани и  като хапне два място за друго не остава Mr. Green Гащите вече висят, но дупето работи на пълно обороти.
Съжалявам за случилото се в Бургас Sad-

# 721
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
уфф голяма трагедия в бг  Cry
елл аз давах био млякото Хармоника
madameмалките са големи сладуранки
Зоуи пробва ли докато яде да си играе с някоя играчка?в къщи само така се храним иначе не иска да хапва нищо.Като се върнахме от бг напълно отказва да се храни,явно не му харесва как готвя а от детската кухня всичко си изяждаше
За гърнето имаме напредък ,вече седи в него,не бяга от него и снощи се изпишка,за награда получи стикер обаче голямата работа не иска да я върши вътре чака да му сложа пелената,страшен е  Grinning
цвети чакаме отчет

# 722
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Ммм, да - такова нещо не бях очаквала в БГ Sad Като чета, направо ми настръхва косата. И като си представиш, пред теб са няколко автобуса и ти се чудиш в кой да се качиш и после...като руска ролетка Rolling Eyes

Луи ще е при нас през ваканцията, взимам слипове и айде почваме да тренираме усилено гърнето. Дано само се задържи слънцето Peace
Зоуи, Луи също яде само с книга пред него или евентуално /рядко/ филмче. С баща му гледат Тин Тин или пък анимал планет. Аз обаче да ви кажа че Луи плодове и зеленчуци отказва да яде. Това лято яде в БГ череши и сега като ги види в супера напъва към тях. Яде ягоди - и горски включително, тук при нас. От зеленчуците - тиквичка, но готвена. Диня му направих на сок и опита точно една глътка. Пъпеш - забрави. Краставица - също. Яде още в мини количества според мен, ама колкото толкова - и аз като Елл - щом пълни пампите, жизнен е, весел и т.н. - ми не му се чудя много. 10кг ако е минал ще е чудо Whistling

Мадам, кисело мляко тук обожава и яде всеки ден, но в БГ забрави - не му хареса Crossing Arms А сладураните да ги нащипеш по бузките от мен Heart Eyes

Фльорче как е в БГ? Ох и на мен ми се иска ама няма...
Титина, браво на вас Peaceаз отдавна съм отписала купоните, ама и моя не си пада много по тях. Обаче ако знаете как ми се танцува - ей така готина музика и танци...
Цвети, бяхте ли на лекар Thinking
Айде отивам да готвя  chef

# 723
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Оказа се, че  мъжът ми е дори по-голяма паника от мен за риска малкият да напишка колата  Laughing Но поне за игра на площадката му гласувах доверие (остана сух!), така че бавно напредваме  Grinning Мерси за съветите, може би ще пробваме да сложим нещо на столчето, когато сме на път...  Thinking


Герчи, и Йойо е след трансплантации, не се оплаква да го дразни/боли нещо, но е станал много придирчив и няма апетит (даваме му лекарство против гадене). Обясниха ни, че вкусовете много се променяли след химиото  Confused Хемоглобинът му е на границата на кръвопреливането и неутрофилите в понеделник му бяха 300 (това ни притесняваше) Rolling Eyes И на него му махнаха този лайн (първо беше с порт, но го махнаха заради инфекция, после с хикман, но и той се инфектира), а искаха да му го оставят за още 3 месеца, в случай, че се наложи да го ползват...


Душичка Ален,  Hug имитира те, те сега са в много папагалска възраст (щом моят син иска да ме кърми, представи си  Laughing)


Атентатът и нас ни шокира. Sad

Във форума се усеща ваканционният сезон  Simple Smile Весело прекарване на който е в България, ще ви следя във ФБ за снимки!

Цвети, дано не е нищо сериозно с тези пъпки!

# 724
  • Мнения: 628
Привет от жежка София, много ми дойдоха тези температури. Охлажзаме се на басейн или в банята. Леа откакто не ще гърнето, а само като нас на седалката само два пъти е свършвала нещо...една седмица е това. Сега да дойде сгъваемото и ще видим, че днес и сутринта на пазар, и следобеда на шопинг - едни миризливи ги сдела...и както няма в България къде да си смениш детето спокойно, както във Франция и Германия и вероятно в другите държави...малко драма беше.
Мен са ме налегнали спомени...преди две години по това време вършеех по паркинга на болницата да навъртам километри, после по коридорите...леле как ми тупка сърцето. А нашата само обяснява на всички "аз голяма на две...на три...на четири"
Вчера си изпуснах нервите в пощата и нарекох служителката неграмотна...ама ми скъсаха нервите. Направо не е за живеене тази държавица - на поканата за колета ми написали на бг Димас (фамилията) и след като нямам документ с тази фамилия...няма колет. Казвам им "вижте на колета - пише на латиница същото както е на латиница в личната ми карта"...а тя - не била длъжна да знае чужзи езици. Простотия до шия, ама това е положението! Сори за мрънкането...
Цвети, какво стана бре?

# 725

Общи условия

Активация на акаунт