iHerb - Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 30-а тема

  • 38 277
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 573
Ivka_com, ако можеш сподели за какво са ти предписани тези антиоксиданти. Според мен това, което пиеш е в много малки дози и едва ли ще го усетиш. Не си писала колко е селена.

Витамин А http://www.iherb.com/Vitamin-A  Имай предвид, че ако си пушач не е препоръчително да приемаш Вета-каротен, по-добре е друга форма на витамин А да си харесаш.


Код за отстъпка FOX207

# 31
  • Мнения: 403
За хлорелата само ще ви кажа да не взимате '' broken cell wall'', защото е неефективна.
Казват, че по-добре се усвояват нутриентите и, но губи изцяло детокс ефекта си, аз направих тази грешка и изобщо не съм доволен.

 Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com :   ALO948


ами те всичките хлорели са такива broken cell wall' кои не са ако можеш да посочиш.

# 32
  • Мнения: 70
Здравейте,

препоръчайте нещо за акне. За тинейджър...точно в началото на пъпкообразуването  Laughing

Медът лекува акне  Laughing



Отскоро започнах да си мажа лицето с мед и резултата е страхотен, като се има предвид че моята кожа е много проблемна, и всякакви мазила ми действат зле.

   Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com :  ZUB178

# 33
  • Мнения: 670
kaigi и аз така си мисля че са малки дози.
Зачи по принцип ми го изписаха за подготовка преди инвитро процедура. Аз пих преди 3 месеца ензимите за които Пинки съветваше. Имам още от бромелайна и натокиазата. Но спрях да ги пия и незнам дали мога да продължа само с тях.
Тук май е мястото да отбележа че преди пиенето на ензимите бях с тежката диагноза двустранен хидросалпингс. Това ми го откриха след първата ми диагностича лапаросопия. Преди седмица бях отново на лапароскопия и резултата е едностранен хидросалпингс  Party Другата тръба е засегната и много нагъната но пропуска. Това е цяло чудо. Но тъй като ми предстои инвитро се притеснявам да пия силните ензими. Притесних се д акажа на доктора как мисля че см се справила с проблема. Но сега той ми изписа пакет и витамини и други добавки. Трябва да пия два месеца: 
ПРЕГНАКЕЪР ЗАЧЕВАНЕ 
антиоксидант
селен 200
метфогама
витамин Е
неофолик


От сайта искам да си поръчам Селен, витамин Е и съставките на антиоксиданта

не мога да разбера обаче кой витамин А отговаря на 750 мг

# 34
  • Мнения: 33
здравейте момичета, кажете ми някакъв сироп за кашлица за малката, на 6 години е, от 1 седмица е с кашлица и не помага нищо, какъв сте ползвали от тук, за да поръчам и аз

# 35
  • София
  • Мнения: 1 326
vtvt ,ето за тази не пише да е "broken cell wall'  : http://www.iherb.com/HealthForce-Nutritionals-Chlorella-Manna-300-g/37600?at=0

********************************************************************** 
Kод за 5$ отстъпка   LAV475

Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

********************************************************************** 

# 36
  • Мнения: 113
Pinko, имай кураж! Ние те обичаме   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 1 057
Пинко, изпращам ви цялата си положителна енергия. Дано жена ти, започне да се възстановява по-бързо! Прочетох, че ти е трудно, но бъди силен и вярвай в добрия изход.  Hug

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 14:30 от Lukasa & Te

# 38
  • Мнения: 1 167
love79 а ти провери ли за пратката с шампоана дали не си стои в митницата или в пощата? Справката в митница е около 1,50 лв. в пощата е безплатна.




                                                 Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 39
  • Мнения: 573
Ivka_com, Витамин А 750 милиграм ли е или 750 микрограм /µg/. 750µg е около 2500 IU, става въпрос за ретинол.  http://www.robert-forbes.com/resources/vitaminconverter.html
Ензимите доколкото знам не е проблем да се пият само 2-та вида, единственото ще са по-малко ефективни. Аз лично по време на инвитро процедура не бих ги пила, но ти казваш, че си в подготвителен период, бих се замислила.
Витамин С можеш спокойно да пиеш 500-1000 мг, той не се предозира нали знаеш.
Вземи си и фолиева киселина/витамин B9/, ако няма в ПРЕГНАКЕЪР ЗАЧЕВАНЕ. Хубаво е да се  пие няколко месеца преди забременяване.
Успех с инвитрото, стискам палци!  Hug

kakihara, чела съм точно обратното, че '' broken cell wall'' е най-ефективната, в противен случай много трудно се усвояват хранителните в-ва от организма.


Код за отстъпка FOX207

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте,

ето и от мен код за 5$ отстъпка - SIQ544 в iherb.com

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 12:14 от guarana2

# 41
  • Мнения: 5 647
Аз да споделя за Maxi hair-a не виждам никакъв ефект, а вече изпих една опаковка. Да не говорим, че ноктите ми са още по-чупливи, а уж се водят витамини за Skin, hair, nails, поне така пише на опаковката.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 326
Caipirinha , за да има ефект повечето от добавките, с някои изключения, трябва да се пият 2-3 месеца...според мен ти трябва още едно шишенце. Ако целта ти е нoктите, можеш да добавиш към тези витамини още биотин-2 000мкг

********************************************************************** 
Kод за 5$ отстъпка   LAV475

Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

********************************************************************** 

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 14:28 от Bobka

# 43
  • Мнения: 25
Здравейте,
моля за помощ в избора на витамини. Те ще са за майка ми, която е на 64год. Иска да пие някакви общи витамини, които хем да има Калции (има остеопороза ), хем и лутеин за очите...според мен и вит. Д не е лошо да има за тези студени месеци.

Благодаря предварително за помоща   bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 36 186
Аз да споделя за Maxi hair-a не виждам никакъв ефект, а вече изпих една опаковка. Да не говорим, че ноктите ми са още по-чупливи, а уж се водят витамини за Skin, hair, nails, поне така пише на опаковката.

Добавките за коса, кожа и нокти  не са панацея /за всеки проблем свързан с тях/ - ако причината за проблема е някакво заболяване /скрито/ - те няма да ти помогнат много . Напр. Хипофункция на ЩЖ, високи нива на Андрогените и т.н.

Когато някой сподели, че е доволен от нещо - това не означава, че автоматично то ще има същия ефект и при теб Simple Smile
Консултирай се с ендокринолог / моята дъщеря беше с Хипофункция на ЩЖ и точно по косата и  предположих какъв е проблема  /
Ноктите - освен за проблем с ЩЖ, може да показват проблем с Костната с-ма, някаква анемия и т.н.


  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

Общи условия

Активация на акаунт