iHerb - Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 30-а тема

  • 38 275
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8


kakihara, чела съм точно обратното, че '' broken cell wall'' е най-ефективната, в противен случай много трудно се усвояват хранителните в-ва от организма.


Цитирам  Dr Dietrich Klinghardt , може би най-компетентния в света по този въпрос:
Some manufactures have created cell wall free chlorella extracts (NDF, PCA), which are very expensive, less effective — but easily absorbed.

 Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com :   ALO948

# 46
  • Мнения: 136
Здравейте , давате ли на децата си от "кофата" омега 3 на Now Foods? За възраст 4-5 години става въпрос.

# 47
  • Мнения: 1 167
Здравейте , давате ли на децата си от "кофата" омега 3 на Now Foods? За възраст 4-5 години става въпрос.

Аз давам по една ( по рядко по две) на ден.




                                      Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 48
  • Мнения: 573


kakihara, чела съм точно обратното, че '' broken cell wall'' е най-ефективната, в противен случай много трудно се усвояват хранителните в-ва от организма.


Цитирам  Dr Dietrich Klinghardt , може би най-компетентния в света по този въпрос:
Some manufactures have created cell wall free chlorella extracts (NDF, PCA), which are very expensive, less effective — but easily absorbed.


Би ли дал линк за повече информация, ще ми е интересно да прочета

jelly, остеропорозата не е само липса на калций, а много често неправилното му усвояване. Затова по-добре потърси комбиниран препарат с магнезий, витамин Д, витамин К2 и т.н. Виж тези продукти http://www.iherb.com/Osteoporosis-Formulas.

madnez, не, не бих дала. Дори аз не ги пия вече  Peace


Код за отстъпка FOX207

# 49
  • Мнения: 236
Ей,с тоя Шведски институт като промоция ми писна.И сега още седмица.Пфу.. Sick

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не чакам пратки.  Но като Ви чета слагам в листата някой нови предложения.
Pinko Praynig fingerscrossed




Код  KOV394  за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 51
  • Мнения: 21
Ей,с тоя Шведски институт като промоция ми писна.И сега още седмица.Пфу.. Sick


 Peace Peace

И на мен, някак си очаквах да намалят пак яденето  Mr. Green

Между другото, някой да е поръчвал случайно спагети от водорасли  newsm78
http://www.iherb.com/search?kw=miracle%20noodle

Много обичам да ям нови и шантави храни, четох много добри отзиви не само в сайта за тях, но ми се искаше все пак нашенско мнение по въпроса. Ако не, ще ги поръчвам скоро и ще докладвам от първа ръка  Laughing

# 52
  • Мнения: 498
kaigi.....ПРЕГНАКЕЪР ЗАЧЕВАНЕ 
.....не мога да разбера обаче кой витамин А отговаря на 750 мг
Цитирам една преведена статия от Европейската агенция по лекарства за Витамин А, тъй като гледам че ти предстоят процедури, сигурна съм че лекарят е преценил за витамина, но като информация да знаеш че не трябва да се прекалява   Peace успех!

ПРИ БРЕМЕННИ ЖЕНИ Е НЕОБХОДИМО СПЕЦИАЛНО ВНИМАНИЕ ПРИ УПОТРЕБА НА ЛЕКАРСТВА И ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ, СЪДЪРЖАЩИ ВИТАМИН А!

   Отдавна е известно, че дневна доза витамин А, по-висока от 10000 IU (International units - международни единици), особено в началото на бременността може да окаже тератогенен ефект върху плода.
   Някои раздели от одобрената информация за лекарствени продукти, съдържащи витамин А, включват следните важни данни:
В т. 4.2. Дозировка и начин на употреба:
Препоръчана доза за профилактика на витамин А-дефицит (хиповитаминози) при бременни - 2500 IU дневно.
В т. 4.6. Бременност и кърмене:
   Бременност - Необходимо е витамин А да се прилага при бременни, само при доказан дефицит.
   В периода на бременността и при жени, планиращи забременяване, витамин А се прилага в доза до 6000 IU при точно индивидуализиране на дневната доза и продължителността на приема. Има данни, че дневна доза витамин А, по висока от 10000 IU, особено в началото на бременността, може да окаже тератогенен ефект върху плода.
   В т. 5.3. Предклинични данни за безопасност:
   Експериментални изследвания показват, че витамин А може да предизвика тератогенен ефект, особено през първото тримесечие на бременността.
Напоследък доста витамини се предлагат на пазара като хранителни добавки. В листовката, вложена в опаковката на тези продукти има обявено съдържание на витамините; препоръки за употреба; дозировка и начин на приложение. В повечето от тях обаче липсва обстойна информация за противопоказания, предупреждения, лекарствени взаимодействия, нежелани реакции, предозиране и употреба при бременност. Често хранителните добавки, съдържащи витамин А са комбинирани с други витамини и  имат свободно избрано име, което не показва какво точно съдържат. Те могат да се купуват без лекарско предписание в аптеките, предлагат се в дрогерии, както и в други търговски обекти.
Насочваме вниманието на лекарите и фармацевтите, че е необходимо бременни и пациентки, които се стремят към забременяване да бъдат адекватно консултирани, за да не прибягват към самолечение и неволно да допуснат повишен прием на витамин А с всички нежелани последствия от това.

# 53
  • Мнения: 107
Може ли да ми препоръчате някаква добавка за възрастен мъж с проблеми с простата.

# 54
  • Мнения: 127
Pampers, беше попитала за candida clear  на Naw в предната тема ... НЕ не съм доволна и не бих го поръчала отново.Но съм доволна много от http://www.iherb.com/Symbiotics-Candida-Balance-with-Colostrum-P … apsules/4092?at=0  пия няколко опаковки с почивка но при мен е хронично (смених и дам. превръзки  от копринени на памучни)

Пинко, познавам хора, прекарала тежък инсулт с парези на  тялото и говора  и сега са добре и всичко е останало зад гърбът им.Надеждата и вярата ще те подкрепят за да можеш да продължиш.
Време е нужно да се възстанови и твоята голяма подкрепа.
Нека Бог бъде милостив към твоята любима  и към теб! Praynig

# 55
  • Мнения: 8


kakihara, чела съм точно обратното, че '' broken cell wall'' е най-ефективната, в противен случай много трудно се усвояват хранителните в-ва от организма.


Цитирам  Dr Dietrich Klinghardt , може би най-компетентния в света по този въпрос:
Some manufactures have created cell wall free chlorella extracts (NDF, PCA), which are very expensive, less effective — but easily absorbed.


Би ли дал линк за повече информация, ще ми е интересно да прочета



Заповядай  Peace
http://www.klinghardtacademy.com/Chlorella-Vulgaris/

 Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com :   ALO948

# 56
  • Мнения: 425
Благодаря за отговорите за хлорелата,нещо се обърках каква да взема newsm78

# 57
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Искам да си купя белено конопено семе, но ми се струва че разликата с цените тук не е съществена, някой занимавал ли се е с този "казус" Crazy  bouquet

 А семена от чия дали е поръчвал някой?

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 15:59 от Mooimeiske

# 58
  • Мнения: 236
Да, не е съществена.Аз поръчвам от там самокогато има 10% оф на хранителните или ако попада в промоция на суперхраните.

# 59
  • Мнения: 670
ina.gg много ти благодаря з астатията - наистина е полезна
и точно това ме навежда на мисълта да не правя глупости а да пия само това дето ми изписва доктора.
Май само селен и витамин Е ще си взема от сайта.
Другото ще го пия както ми го е изписал
Благодаря на всички които ми помогнаха  Hug

Общи условия

Активация на акаунт