HCG Diet и как отслабнах с 12кг за 26 дена.

  • 70 302
  • 533
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 095
п.с. Също гледам с подозрение на изобилието от мнения на хора с минимален брой публикации...

Tova e tvoi problem a ne moi ......i ne me interesuva. Nito jiweq v bg nito mi se znaimava s obqsneniq...nqmam nikakva izgoda da pravq kakvato i da e reklama.....


No opredeleno e ne priqtno kogato nqkoi ti pravi zabelejka za broi pyblikacii

Predpolagam e namek che trqbwa da napusna foruma i tazi tema

Pozdravi i lek weekend



Амилия, не се ядосвай  Hug А и никой не може да те гони от форума, колкото е твой, толкова е и на останалите.
А сега по темата -  много ви се радвам на успехите! Поздрави от мен! Simple Smile

# 496
  • Мнения: 17
ооо Тея здравей
Признавам си це ми липсваше ......
Не можеш да си представиш колко ми помогна с постовете си да се навия да запоцна диетата и съм ти супер благодарна  bouquet  bouquet  bouquet
Като си стигна целта ще съм много щастлива

Ти запоцна ли отново?????

# 497
  • Мнения: 1 095
ооо Тея здравей
Признавам си це ми липсваше ......
Не можеш да си представиш колко ми помогна с постовете си да се навия да запоцна диетата и съм ти супер благодарна  bouquet  bouquet  bouquet
Като си стигна целта ще съм много щастлива

Ти запоцна ли отново?????


Амилия, скъпа, надявам се скоро да успея да се влея в редиците отново, за сега съм в почивка.
Успех и споделяй  Hug

# 498
  • София
  • Мнения: 240
Докато започна капките и дочакам резултат и темичката изостанала. Май съм сама на тази диета.
За 8 дена на 500ккал съм 3 кг назад и видимо ми личи. Но-о-о хич не е лесно - голям глад,  особено вечер. 

# 499
  • Мнения: 4
Колко дни ще изкарате на тези 500 калории? Мисля, че това е голям стрес за организма и след това той няма да остане длъжен за този тормоз на който го подлагате. Вие си преценявате какво да правите, но това за мен е нечовешко!

# 500
  • Мнения: 21
Колко дни ще изкарате на тези 500 калории? Мисля, че това е голям стрес за организма и след това той няма да остане длъжен за този тормоз на който го подлагате. Вие си преценявате какво да правите, но това за мен е нечовешко!
Абсолютно Mr. Green я бърже всички беж към кухнята за тортичка,палачинки или някоя мазна баница Naughty
Ще ми отслабват те, ще си развалят хубавата фигура  Joy

# 501
  • Мнения: 0
Не си губете времето с тази диета, момичета, наистина е опасна!
Първо шега с приемането на хормони не бива, майката на най-добрата ми приятелка точно от употребата на подобни вещества е над 100 килограма вече.

Хранете се правилно, по малко 5-6 пъти на ден, ограничете сладкото, газираното, алкохолът. Пийте и яжте, но не на корем... Ако ви се яде шоколад - изяжте едно парченце, не целият 'блок'.
Има далеч по-леки, ДА доста бавни диети ангажирани с доста броене на калории и така нататък, но сигурни и здравословни! Който и диетолог да попитате, рязкото смъкване на килограми може да доведе до хиляди здравословни проблеми.

Разбира се 12 килограма за месец ви смайват и искате да опитате веднага, но здравето трябва да е над всичко!!!! А това са 500 калории на ден! Не ви трябват капки и хапове с хормони и други съмнителни съставки, 500 калории са си чисто гладуване. Човешкият организъм изисква поне 1000 за да функционира правилно...

Има 90 дневна диета, има Зоната има Системата -60... Стотици са здравословните варианти!
Успех все пак на започналите.

# 502
  • Мнения: X
А аз имам въпрос.
Има ли някой, който е свалил нужните кг и после ги е запазил поне 1 година,  минавайки отново на нормално хранене?

Защото, според мен, това е проблема на всички диети.Ограничаващи са.
А толкова ограничено хранене няма как да продължи до живот.
И връщайки се към нормалното хранене, тялото отново започва да си наваксва загубеното.
.

# 503
  • Мнения: 0
Не си губете времето с тази диета, момичета, наистина е опасна!
Първо шега с приемането на хормони не бива, майката на най-добрата ми приятелка точно от употребата на подобни вещества е над 100 килограма вече.

Хранете се правилно, по малко 5-6 пъти на ден, ограничете сладкото, газираното, алкохолът. Пийте и яжте, но не на корем... Ако ви се яде шоколад - изяжте едно парченце, не целият 'блок'.
Има далеч по-леки, ДА доста бавни диети ангажирани с доста броене на калории и така нататък, но сигурни и здравословни! Който и диетолог да попитате, рязкото смъкване на килограми може да доведе до хиляди здравословни проблеми.

Разбира се 12 килограма за месец ви смайват и искате да опитате веднага, но здравето трябва да е над всичко!!!! А това са 500 калории на ден! Не ви трябват капки и хапове с хормони и други съмнителни съставки, 500 калории са си чисто гладуване. Човешкият организъм изисква поне 1000 за да функционира правилно...

Има 90 дневна диета, има Зоната има Системата -60... Стотици са здравословните варианти!
Успех все пак на започналите.

капките, които обсъждат момичетата в тази тема са без никакво съдържание на хормони. Доколкото съм чела сертификата от производителя става въпрос за натурални съставки, стимулиращи този хормон, което е коренно различно нещо от външен прием на хормони. Никоя от нас няма да подведе другите, друг е въпроса ако мацките като теб не четат а се намират на приказка Simple Smile

За другото си права, но малко хора могат да си го позволят ненамират време и т.н.

# 504
  • София
  • Мнения: 36 140
 Само да вметна, че дори и да не се приема директно Соматотропния хормон / който е скъп и действа само, ако се постави инжекционно/ може да се стимулира - напр. както правят спортистите - приемайки в определени съотношения Агринин и Орнитин /АК-ни/, или ако се приеме повече Глутамин и т.н.,  и целта там е анаболен ефект /докато в случая се цели катаболен/

Според мен, тук ефектът е от ниския калориен прием и по най-прости изчисления – ако
при оптимален калориен баланс 2000 ккал /дневно,   се приема само 500ккал
 то 2000 - 500 = 1500ккал : 9ккал / защото 1 грам мазнини =  дават 9 ккал/ или на ден може да се свалят 167гр. мазнини Simple Smile

Всеки прием ккал по-нисък от 700 - 800ккал е много опасен за здравето – ССС, Нерв. с-ма /мозъка/  мускули, ендокринна с-ма  и т.н.  / но това не го коментираме Simple Smile/


Поради ниският калориен прием и стреса, на който е подложено тялото - ако при този режим са смъкнати килограми, това са от мускули и мазнини.
Тялото винаги предпочита най-лесния начин да си набави енергия и това са мускулите / протеин/ след това посяга към мазнините, защото за да ги превърне в енергия, енергоразхода му е по-висок / по-трудно му е/ а тялото трябва да пести енергия

След прекратяване на  режима – тялото ще натрупа само мазнини – защото му е най-лесно. Тези мазнини ще бъдат повече от изразходените за енергия, защото ще компенсира и мускулния разпад. Това е т.н. йо-йо ефект.
И дори и да не си признават момичетата, това ще последва.

И един интересен факт, като последствие от  употребата на растежния хормон при културистите / тъй като те най-много го използват  /  е , че в последствие те се омазняват в поясната област. Това е страничното действие на този хормон.
Това може да се види при културисти, които в момента не са активно спортуващи - имат коремчета Simple Smile

# 505
  • Мнения: 12







Здравейте, има ли някой който пие капките в момента?
За съфорумките, аз пих две опаковки последователно 42 дни - отслабнах с 12 кг, имам още 4-5 да сваля.
Последният ми прием на капките беше до 13 март. Ако има някой, който е вземал капките, моля да споделите колко време почивахте, дали са достатъчни 45 дни почивка. Доста различни мнения има по чуждите форуми, но и капките са различни / може би /. Аз съм доволна, правих си два пъти изследвания, всичко е наред за сега, хапвам си, дори по прекалих 2 седмици, варирам с 1 кг +/-. Надявам се да не се освиня пак..........да се отдам на ядене и да разваля фигурата Simple Smile.
Момичета, ако пиете капките, пишете и споделяйте отзиви, аз лично за сега съм доволна. Мой познат лекар, практикуващ в Дубай ми каза, че в частните болници се поставят инжекции с HCG на пациенти с диабет за контрол на инсулина, но е скъпа процедура и месечно струва около 800 долара. Незнаеше за капките, но той лично също е диабетик и трудно контролира теглото, ще се подлага също на HCG инжекции за месец, тъй като срочно трябва да намали теглото, а неможе с диета - просто не отслабва и има по-заседнал живот, който неможе да промени на този етап. Това което сподели е че трябва много за кратко и премерено да се дозират инжекциите...... Обеща ми да провери за капките дали са в разрешен списък в Емирствата.





Само да вметна, че дори и да не се приема директно Соматотропния хормон / който е скъп и действа само, ако се постави инжекционно/ може да се стимулира - напр. както правят спортистите - приемайки в определени съотношения Агринин и Орнитин /АК-ни/, или ако се приеме повече Глутамин и т.н.,  и целта там е анаболен ефект /докато в случая се цели катаболен/

Според мен, тук ефектът е от ниския калориен прием и по най-прости изчисления – ако
при оптимален калориен баланс 2000 ккал /дневно,   се приема само 500ккал
 то 2000 - 500 = 1500ккал : 9ккал / защото 1 грам мазнини =  дават 9 ккал/ или на ден може да се свалят 167гр. мазнини Simple Smile

Всеки прием ккал по-нисък от 700 - 800ккал е много опасен за здравето – ССС, Нерв. с-ма /мозъка/  мускули, ендокринна с-ма  и т.н.  / но това не го коментираме Simple Smile/


Поради ниският калориен прием и стреса, на който е подложено тялото - ако при този режим са смъкнати килограми, това са от мускули и мазнини.
Тялото винаги предпочита най-лесния начин да си набави енергия и това са мускулите / протеин/ след това посяга към мазнините, защото за да ги превърне в енергия, енергоразхода му е по-висок / по-трудно му е/ а тялото трябва да пести енергия

След прекратяване на  режима – тялото ще натрупа само мазнини – защото му е най-лесно. Тези мазнини ще бъдат повече от изразходените за енергия, защото ще компенсира и мускулния разпад. Това е т.н. йо-йо ефект.
И дори и да не си признават момичетата, това ще последва.

И един интересен факт, като последствие от  употребата на растежния хормон при културистите / тъй като те най-много го използват  /  е , че в последствие те се омазняват в поясната област. Това е страничното действие на този хормон.
Това може да се види при културисти, които в момента не са активно спортуващи - имат коремчета Simple Smile

# 506
  • София
  • Мнения: 240
lusita, аз пих капките 21 дена и отслабнах 4 кг. От форумите разбрах, че почивката трябва да бъде два пъти по три седмици. През първите три седмици постепенно се вкарват мазнини  без сладко, тестени и скорбяла. Те се добавят постепенно следващите три седмици

# 507
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте, включвам се да следя темата.
Тези дни се видях с приятелка, която е отслабнала цели 20 кг, повечето от които използвайки hGC. Жената е на 50 год. и не е правила физ. упражнения, но е спазвала стриктно диетата. За съжаление никъде не намирам същите хомеопатични капки, които е пила (на фирма BioBalance Inc от Калифорния) - подарили са й ги преди година.

Относно захранването информацията ми е същата както на savinaci. 3 седмици режим, 3 седмици захранване с постепенно увеличаване само на мазнините и 3 седмици с постепенно увеличаване на въглехидратите. Според мен ключа в задържането на сваленото е правилното захранване. А някой някъде написа за ден на ябълки - от къде е тази информация? Задължителен е приема на протеините всекидневно, защото са градивен елемент на хормона, който се изработва от тялото - капките само стимулират процеса.

Днес си поръчах капки от iherb - Creative Bioscience hCG 1234 и дори с бързата доставка за 2-4 дни ще ми струват по-малко от тези на BiomedX. Като започна режима, ще споделям.

# 508
  • Мнения: 1 095
Здравейте, включвам се да следя темата.
Тези дни се видях с приятелка, която е отслабнала цели 20 кг, повечето от които използвайки hGC. Жената е на 50 год. и не е правила физ. упражнения, но е спазвала стриктно диетата. За съжаление никъде не намирам същите хомеопатични капки, които е пила (на фирма BioBalance Inc от Калифорния) - подарили са й ги преди година.

Относно захранването информацията ми е същата както на savinaci. 3 седмици режим, 3 седмици захранване с постепенно увеличаване само на мазнините и 3 седмици с постепенно увеличаване на въглехидратите. Според мен ключа в задържането на сваленото е правилното захранване. А някой някъде написа за ден на ябълки - от къде е тази информация? Задължителен е приема на протеините всекидневно, защото са градивен елемент на хормона, който се изработва от тялото - капките само стимулират процеса.

Днес си поръчах капки от iherb - Creative Bioscience hCG 1234 и дори с бързата доставка за 2-4 дни ще ми струват по-малко от тези на BiomedX. Като започна режима, ще споделям.

Това е в случай, че задържаш тегло.
Всеки ден се теглиш и ако няма разлика изкарваш деня на ябълки.

# 509
  • Мнения: 136
това е доста неразумно отслабване http://www.bgstuff.net/za-jenata/dieti-za-jeni/8781-%D0%B4%D0%B8 … D0%B5%D1%82%D0%B0, да не кажа опасно.
Ужас..... newsm64 Я да си пазим здравето пъ,който иска и с тестостерон нека да отслабва.... hahaha УЖАС....

Общи условия

Активация на акаунт