HCG Diet и как отслабнах с 12кг за 26 дена.

  • 70 232
  • 533
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 095
А аз имам въпрос.
Има ли някой, който е свалил нужните кг и после ги е запазил поне 1 година,  минавайки отново на нормално хранене?

Защото, според мен, това е проблема на всички диети.Ограничаващи са.
А толкова ограничено хранене няма как да продължи до живот.
И връщайки се към нормалното хранене, тялото отново започва да си наваксва загубеното.
.



А да, ето кой е питал Simple Smile
Да, аз съм такъв човек. Погледни кога съм правила режима и виж сега коя година сме Simple Smile
за тези години, върнах няколко кила, но за години...

# 526
  • Мнения: 1 095


Vishnq, добре дошла Simple Smile
Аз продължавам Simple Smile До тук съм -1кг., за 2 дни е повече от супер!

Понеже някой беше попитал колко време се задържат килограмите, ще отговоря. Значи при мен без усилия и никакви режими, в това число и без спорт резултатът се задържа повече 3 години Wink Направо си е супер!

А си качила пак, защото?


Тук вече ще обвиня гените и това, че обичам въглехидратите. Не на последно място е и ЕГН-то Wink

# 527
  • Мнения: X
Ами, питам, защото не искам през 2-3-5 или 10 години да съм на "диета".
Искам да отслабна (което и стана) с нормален режим на хранене, който мога да спазвам доживотно и да си остана слаба.Без последващи диети, броене на калории, орязване на порции и т.н.
С една дума, искам нормален живот, незатормозен от мисли за хранене и диети, кг и отслабване.
"3 години" не ми върши работа.
Виждам, че съм питала 2013."Днес", надявам се, съм намерила моя доживотен начин да съм слаба.
Благодаря все пак за отговора!

Апропо, ЕГН-то е от значение дотолкова, че годините забавят метаболизма.От там нататък, няма значение човек на колко години е.

# 528
  • Мнения: 1 095
Ами, питам, защото не искам през 2-3-5 или 10 години да съм на "диета".
Искам да отслабна (което и стана) с нормален режим на хранене, който мога да спазвам доживотно и да си остана слаба.Без последващи диети, броене на калории, орязване на порции и т.н.
С една дума, искам нормален живот, незатормозен от мисли за хранене и диети, кг и отслабване.
"3 години" не ми върши работа.
Виждам, че съм питала 2013."Днес", надявам се, съм намерила моя доживотен начин да съм слаба.
Благодаря все пак за отговора!

Апропо, ЕГН-то е от значение дотолкова, че годините забавят метаболизма.От там нататък, няма значение човек на колко години е.


Ако с твоя режим на хранене мога да си позволя всичко, което обичам и да съм с нормално тегло, то слушам с голямо удоволствие! Simple Smile

# 529
  • Мнения: 3 118

Дороти Денч, как върви твоя режим?
Аз съм в очакване на моите капки от Iherb.

# 530
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Записвам се и аз да следя, макар че засега ме е страх да пробвам, да не си объркам още повече и без това обърканите хормони. От 56 кг преди бременността, 62 след раждането, постепенно започна едно безспирно качване и вече няколко години стоя около 78 Sad Disappointed Relieved

# 531
  • Мнения: X
Записвам се и аз да следя, макар че засега ме е страх да пробвам, да не си объркам още повече и без това обърканите хормони. От 56 кг преди бременността, 62 след раждането, постепенно започна едно безспирно качване и вече няколко години стоя около 78 Sad Disappointed Relieved
Правила ли си изследвания за ЩЖ и ИР?
Защото може те да са в основата на проблема с кг.

# 532
  • Мнения: 1 095
Аз спрях с режима, понеже си счупих капките при пътуване Sad
Amour*, ще разгледам ти какъв режим спазваш

# 533
  • Мнения: 3 118
Аз спрях с режима, понеже си счупих капките при пътуване Sad

Явно не му е било сега времето.
Но режима е добър (салати с протеини), макар прием от 500 калории да е ненормално нисък. За ден-два ок, но 34 дни - тц. Най-добър вариант е около 1200 калории + спорт.
Аз преди около два месеца бях на такъв и бях много доволна, но му отпуснах края и реших да си помогна с капките сега.

Общи условия

Активация на акаунт