HCG Diet и как отслабнах с 12кг за 26 дена.

  • 70 298
  • 533
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 0
Здравей те , момичета  Grinning Аз май съм сама на диетата,но нищо препрочитам старите ви постове за да се надъхам,че и аз мога .... BlushИскам да ви помоля за съвет минах 1вия период, които разширих на 4 дни -се тъпках ли тъпках и сега почва същинската част искам да попитам много ли ще е грешно ако ям марулка с домат и пилешко или краставица с домат и пилешко ...знам за това ,че е позволен само един зеленчук , но за мен е много трудно да е само един...
Ако съм разбрала правилно може да се яде риба, пилешко ,телешко от месата и краставици ,домати маруля и от плодовете ябълки, портокали ,круши ,череши......
Имам и друг въпрос салатата от марули  ,за да не е толкова безвкусна по принцип я подправям с лимонов сок и и една малка лъжичка горчица дали това е голямо прегрешение .....
Пишете много ще се радвам да не съм сама в това начинание .... Simple Smile
Пишете вашите резултати и задържахте ли свалените килца:))

# 511
  • София
  • Мнения: 13
Привет, да споделя моя макар и малък опит с капките. На мен не ми понесоха добре. Пих ги 6 дни. Обадиха ми се стари болежки, лошо ми беше към края. И понеже не бях абсолютно сигурна дали е от тях, след като мина известно време опитах да ги пия отново няколко дни и съм сигурна, че не ми действат добре.
Със сигурност апетит няма, явно доста се насища тялото със стопени мазнини - кожата ми беше по-мазна от обикновено, а не както се опасяват някои от тук пишещите, че ще им е суха без кремове.
В моето упътване към капките има препоръка за избор между 3 режима на хранене според активността и индивидуалните нужди от отслабване. Бяха на 500 кал., 800 или 1200 кал.

Подарявам си останалите капки. Ако случайно някой ги иска, да ми пише на лич. съобщение. Ще стигнат за един курс 20-25 дни. Това са - http://www.iherb.com/Creative-Bioscience-hCG-1234-2-fl-oz-60-ml/38183

p.s. Специално проверявах различните видове меса и риби с какъв процент мазнини са. Напълно подходящо за режима е пуешкото филе - мазнините са му по-малко и от на пилешкото, също така риба треска и още няколко сухи бели риби. Успех!

# 512
  • Мнения: 152
НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ С ТЕЗИ КАПКИ!!! #Cussing out

аз бях станала 65 кг. с много тренировки и мъки  и викам ей сега до мечтаните 58кг. ще стигна няколко пъти ги почвам и ставам 70кг  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 513
  • Мнения: 1 095
НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ С ТЕЗИ КАПКИ!!! #Cussing out

аз бях станала 65 кг. с много тренировки и мъки  и викам ей сега до мечтаните 58кг. ще стигна няколко пъти ги почвам и ставам 70кг  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

Нещо не си направила както трябва или капките ти не струват!
За първи път чувам някой да напълнее от тях.
Аз лично свалих порядъчно кг., не ми се прави, обаче зверската диета.

# 514
  • Мнения: 152
Добре,твойте кои са?

# 515
# 516
  • Мнения: 152
Окей, различни са.  Мойте бяха доста по-скъпи. newsm78

# 517
  • Мнения: 1 095
Окей, различни са.  Мойте бяха доста по-скъпи. newsm78

Да, така е. От този сайт всички хранителни добавки са в пъти по-евтини.  Peace
А точно с тези капки аз отслабнах. Препоръчвам ти ги. Вътре има описание какво се яде и какво не и изобщо много подробни инструкции.

# 518
  • Мнения: 31
http://www.hcgdiet.com/store      Това са капките,другите са някакви псевдо бози.

С доставката до Бг излизат около 200лв за 26 дневната диета.

# 519
  • Мнения: 31
А аз имам въпрос.
Има ли някой, който е свалил нужните кг и после ги е запазил поне 1 година,  минавайки отново на нормално хранене?

Защото, според мен, това е проблема на всички диети.Ограничаващи са.
А толкова ограничено хранене няма как да продължи до живот.
И връщайки се към нормалното хранене, тялото отново започва да си наваксва загубеното.
.



Аз след капките бях стигнала по едно време до 52кг,но не се харесах и след това започнах да се храня както се хранех до преди капките,много протеин,малко мазнини и много зеленчуци и веднъж на 10 дена зареждане с порция въглехидрати. Този режим ми действа добре. Лично аз осъзнах,че много слаба не ми ходи,ставам кожа и кости,затова си наваксах Simple Smile) Харесвам се най-много на 62кг имам си всичко и гърди,дупе,стегнати бедра и плосък корем,е нямам все още плочки,но и това е възможно.Чувствам се секси така. Качих кг умишлено и ги поддържам. Важното е всеки да осъзнае как се харесва и чувства страхотно,а не как го харесват другите.

# 520
  • Мнения: 1 095
Здравейте, момичета! Simple Smile
Аз отново започвм капките. Реших да пиша в темата, за да имам отговорност за отчитане Simple Smile Ще се постарая максимално точно да спазвам режима. Имам нужда да си го припомня, че минаха години от предишния ми опит и съм позабравила.
Някой за компания? Simple Smile

# 521
  • Мнения: 1 095
Явно ще си пиша сама за сега, но днес е 2-ри ден от 2-ра фаза (съществената част). Лошото е, че съм МЦ и реално не знам с колко кг.почнах. Ако вярно показва кантара, вече килограм го няма Simple Smile
Основно хапвам краставици и пилешки гърди на оребрен тиган без мазнина.
Липсата на мазнина е основното условие в този режим.

# 522
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, поръчах и аз капките,  и засега само ще чета

# 523
  • Мнения: 1 095


Vishnq, добре дошла Simple Smile
Аз продължавам Simple Smile До тук съм -1кг., за 2 дни е повече от супер!

Понеже някой беше попитал колко време се задържат килограмите, ще отговоря. Значи при мен без усилия и никакви режими, в това число и без спорт резултатът се задържа повече 3 години Wink Направо си е супер!

# 524
  • Мнения: X


Vishnq, добре дошла Simple Smile
Аз продължавам Simple Smile До тук съм -1кг., за 2 дни е повече от супер!

Понеже някой беше попитал колко време се задържат килограмите, ще отговоря. Значи при мен без усилия и никакви режими, в това число и без спорт резултатът се задържа повече 3 години Wink Направо си е супер!

А си качила пак, защото?

Общи условия

Активация на акаунт