Нова тема, нов късмет, ЯНУАРЧЕТА навред! Тема 33

  • 33 986
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Еления   action032  remybussi

# 676
  • Мнения: 1 687
буби, ето го филмчето. то си е нормален филм, не е документален, ама като се разтърсих за повече инфо се оказа, че си е точно по едната от теориите относно самоличността на писателя.
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=297783&hit=1

иначе зори миличката много страда като се виждахме с буби и нм. дара понеже има хора, които харесва от пръв поглед и толкова я кефят, че не мирясва, докато не ги нагушка, естествено, ходеше и при буби и при нм да си проси гушки. зоринката само като я видеше, отправяше възмутени погледи и ходеше да й показва чии родители са това. ама правилно, пази си територията детето Simple Smile

# 677
  • София
  • Мнения: 598

Бенджи, крисиа, честити ходещи дечица!

елениа, сигурно си пробвала течен аналгин. За друго не се сещам. Бъбречна криза не съм имала, но имах абсцес на зъба и само с огромни количества аулин се понасяше.

Малката изобщо не е ревнива засега. Като се целуваме ни се усмивка и даже ни пляска понякога Simple Smile

# 678
  • Мнения: 42
Някой знае ли къде са наградните центрове на Кока Кола.Имам няколко печеливши капачки и не знам  от къде да си взема наградите?

# 679
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Пулмекс маз няма да помогне особено, мирише на мента и евкалипт. Мазала съм на Ира има загряващо дейдтвие, при настинка става

# 680
  • Мнения: 180
Благодаря ви момичета!
Бенджи,може и да пробвам с ацефин .....То в моя случай,ако е загрято мястото се отпуска.Ръгнала съм шише с гореща вода в стягащият колан и лежа върху него- е нема такъв рай. Mr. Green...ММ ми донесе някакъв спешъл чай и от него се наливам стабилно.
АБ-то както обиновено не идва само,донесе ми подарък- Кандидоза(за който не знае -вагиналнии гъбички Crazy)та едно лекуваме,друго разболяваме. ooooh!Ей тъй като стане .......
Ама аз съм си виновна дето една седмица стисках и не ходих на лекар. ooooh!
Криси,честита пешеходка!
Бенджи,Краси не проходи ли по-рано?...имам спомен че ви честитих Mr. Green  или някакво дежаву да съм имала Whistling

# 681
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Ацефеина и на мене ми помага при мигрена,заковава е от раз,а и не ми пада кръвното както от аулина и немизила.
Еления,не мога да помогна със съвет за бъбреците,но аз също гъбясвам от АБ ,за това винаги пия Низорал с него.

# 682
  • София
  • Мнения: 128


Момичета, според вас в рамките на колко дни трябва да започне да отзвучава кашлицата и как да преценя дали да не идем пак при док за преглед? Страх ме е да не се задълбочи още повече... Аз ли съм паника не знам, но ми е много жална горката - подута, шуртят сополи, кашля като дърт пушач...  Tired  Sad


Буби, на мен педи ми каза, че при бебетата кашлицата може да отшумява 1-2 седмици. Това малко ме успокои, но после си викам кой нормален човек кашля две седмици, грабнах малкия до поликлиниката (ЛЛ беше болна и я заместваше друга лекарка) и се оказа, че се е възпалило ухото. Та отивай утре на преглед, да ти е мирна главата. Тути е казала, че не е доволна от Проспан, аз също за 10 дена не видях ефект. Сега му предписаха Синекод, пие го от петък вечерта и днес не е кашлял

Дани се ядосва, когато ММ се прибере и седнем да си говорим двамата. На секундата зарязва играчките и почва да мрънка, за да му обърнем внимание

Вал, честит юбилей, да си здрава и много щастлива



# 683
  • София
  • Мнения: 28
Мина и нашия прощъпулник, малко не както го бях планирала обаче  Rolling Eyes

Малката пръжка беше в страхотно настроение, и като дойдоха гостите се разрева, половин час нямаше успокояване, аз се изнервих и малко се вкиснах... Предметите на масата въобще не ги отрази, та ги свалихме на пода, и в крайна сметка хвана първо червена мартеничка за късмет (не намерих само конец ), и учебник, нарочен за юрист, съдия, и накрая си хареса едни карфички, за дизайнерка  Flutter А питката стана мноооогооо вкусна, със сода, намазах я отгоре с мед, та вече е захранена и с мед малката  Crazy

Чудя се дали да не й направя още един, само с нас си, малко в по-спокойна атмосфера  newsm78

Синекод и на нея са й изписвали, обаче в аптеката доста се зачудиха, не бил препоръчителен за малки дечица.

Ревност не съм забелязала да показва.

Ох отивам да спя  Shocked

# 684
  • Мнения: 496
Момичета, мерси за съветите. Взех Хустагил балсам, довечера ще мажа преди лягане, не знам доколко ще има ефект, но няма да навреди. При всички случаи утре звъня пак на педи и ще настоявам да ни преслуша пак. Поне температурата изчезна.
За момента не мога да разбера Проспана има ли ефект или не, понеже й се появиха течащи сополи и имам чувството, че те задълбочиха нещата.
 
Пепинка, ща не ща и аз минах на твоя метод със сядането отгоре.  Twisted Evil Ми то нямам никакъв шанс иначе да дам каквото и да било. Айде, ММ като е тук, иде-дойде, ама като съм сама е ад. И да ти кажа изобщо не се мразя.  Mr. Green  Понякога целта оправдава средствата, все пак. Особено, когато здравето е целта.  Wink

Еления, Нурофен форте на мен много ми помага, а също и Аулина. А за гъбичките и на мен Низорал ме беше изчистил, иначе превантивно може да се пие и Микомакс една таблетка всичко на всичко. Абе, АБ ги мразя от все сърце!

Ох, днес съм супер смачкана - недоспала и посърнала, даже леко ме удря на депресийка, което за моята ведра личност си е голяма пробойна...  Tired  Просто ми се насъбраха едни такива кофти случки последните седмици и ми дават отражение. Но... на кой пък му е лесно, нали така?!  Rolling Eyes

Елч, мерси за линка. Ще си го сваля. Аз обичам Шекспир, особено като е в превод на любимия ми Валери Петров.  Peace
А Дара е само за гушкане - малко мило, усмихнато топченце с тарикатска тръпчинка.  Heart Eyes  Човек трябва да е сляп и от камък, та да не се изкуши на мига да я намачка. А Зори нека си протестира, все едно малко я търкаляме из къщи...  Laughing

# 685
  • Мнения: 81
Здравейте. И аз не мога да се вредя нещо. Бях малко и без лаптоп. полях стария с кафе и сега с нов Joy
Еления милото страда често от бъбречни кризи. Пие но шпа, фелоран инжекции помага бързо. Пие чай от мечо грозде, за да се изхвърлят песачинки

# 686
  • Мнения: 2 590
!Бенджи,Краси не проходи ли по-рано?...имам спомен че ви честитих Mr. Green  или някакво дежаву да съм имала Whistling[/color]
Бъркаш се нещо не е проходила по-рано. Даже няколко дни преди да се случи питах тук дали сме още единствените неходещи.

# 687
  • Мнения: 251
 Еления, бързо да отминават всички болежки  Hug а на каката ще измайсториш една торта и ще направите един хубав рожден ден, сигурна съм, само здраве и спокойствие да има, не се натоварвай психически  Hug

 Мадлен, и при нас прощапулника не мина добре, Ивайла беше много кисела,  може би защото вече й се спеше, не искаше въобще да мине по чаршафа, после пък погледна предметите и си тръгна обратно, голям зор беше докато въобще им обърне внимание...в крайна сметка най-важното нещо е хванала малката, късмета  Simple Smile

# 688
  • Мнения: 1
Здравейте , момичета Simple Smile 
Вал, честит рожден ден !   bouquet
Честити ходещи крачета на Бенджи, Крисиа и на Кате- Пате също   Simple Smile
Ревност -няма такова нещо  Grinning идва и той да се гушка и да го закачаме ... когато дава целувка устата му е отворена като на рибка  hahaha
Ивчо започна да заспива вечер сам без да суче  Simple Smile стана от само себе си, за което много се радвам:flutter:

# 689
  • Мнения: 205
Еййй, друго си е да се оправи времето.
Два дни скиторене и разходки на слънце и два часа басейн, масаж и Жакузита и съм нов човек. Малко по-бял Laughing А още по-хубавото е, че тази седмица имам и баба под ръка
Утре ще се върна да ви изчета назад, че мозъка ми се е размекнал днес

Последна редакция: нд, 19 фев 2012, 22:20 от kak@r@la

Общи условия

Активация на акаунт