Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 13-та част

  • 26 462
  • 707
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 798
Дони, в корема до последно,там най-малко ме боли. Док  ми даваше акъл преди,че мога  да бия в паласки,в крака,в ръце,но аз опитвах-боли зверски.И си ги бих, до днес включително, в корема, но в легнало положение, та да мога да прихвана нещо с пръсти,иначе  всичко е много опънато.

Голди,  никакво усещане за РД нямах, даже си го бях забравила. Събудих се на 9ти  с мисълта,че следващия четвъртък  детето ми ще има РД:)) От мъжа ми-часовник и дреболии от роднини,някои не съм отворила,да  ме прощават Embarassed.

Два  дни преди секциото спирам и  утрогестана, леле, тотално празна ще остана Mr. Green.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравейте и от нас!
Не мога да се оправя ден ли е нощ ли...
А и с темичките вече в тази ли ще пишем?
Как сте всички?
Нямам много време да чета, защото Лъчезар нощно време само мрънка, пъшка, реве, малко спи и през деня...Дано се регулират нещата, че не знам докога ще издържа без сън.
Надявам се да сте добре и да стискате упорито кълчици!

# 32
  • Мнения: 184
Честита нова темичка  Hug Звездичка -страхотна е   bouquet
Мини ЧРД със закъснение,бъди жива и здрава и скоро да гушнеш най-хубавия си подарък  smile3525
Има доста нови момичета,но не успявам да ви следя,успех на всички  Hug
Шоколадово бонбонче и аз съм така,без много сън,вечер Айлин като легне и Юсуф почва  да мрънка  Mr. Green
Хубав ден от нас  Hug

# 33
  • Мнения: 347
Здравейте момичета, ние си имаме малък Михаил. Роди се на9 сутринта 5.55мин. 2800гр.45см. И двамата сме добре, но на мен вечерта след секциото се наложи да ми правят ревизия заради кръвоизлив и ми преливаха няколко банки кръв. Нямя такова щастие като това да гушнеш бебе!!! Ще пиша как от вкъщи, защото съм с телефан само!

# 34
  • Мнения: 4 651
Честито Марти Simple Smile! Жив и здрав да е бебока, а ти да се възстановяваш бързо!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Марти, честит ви син Михаил!Жив и здрав да ви е!Много усмивки и радост да ви носи!На теб желая скорошно възстановяване!

# 36
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Марти, честит ти малък мъж Михаил Hug Да расте здрав, умен и щастлив, за радост на родителите си! На теб бързо възстановяване Peace

# 37
  • Мнения: 169
Марти! Честито! Да е жив и здрав Михаил, да расте усмихнат и добър и да се гордеете с него! Бързо възстановяване на теб!  Hug

Мини, време е да се пренастройваш да не мислиш за хапове и инжекции, а за малкото съкровище, което ще гушкаш!

Аселинка, благодаря за кафенцето! До май месец, ще има и още откачени сънища обещавам!  Mr. Green

nanyna, ако стандартните ти кг са 68, си качило 4 кг!

Фиксче, според мен по-добре да лежиш, има време като родиш да се движиш. Аз колкото пъти реша да се движа и да съм по-активно, после получвам контракции, болки и вече съм се кротнала.

Мими, Шоки, дано скоро бебенцата започнат да спинкат повече, за да се наспивате и вие покрай тях!

Тази нощ аз не можах да спя. Заспах чак след 4.30 Shocked  , а нито бях ядосана, разстроена или нещо подобно, дори вечерта мъжа ми като се прибра ходихме в един от мол-овете, купихме дрешки за пролетта на Пепи, мъжа ми си купи яке, аз пък му избрах и купих едно палто подарък за 14.02. Само аз нищо не си купих, но и не искам докато съм бременна да си купувам дрехи, отложила съм шопинга за мен след август, като отслабна.  После хапнахме, въобще супер вечер и накрая се ококорих и няма заспиване.  Confused
Днес спах до 13.00 часа, ама ми е едно изморено.

# 38
  • Мнения: 184
Честито Марти  smile3525 ,да е жив и здрав малък Михаил и много радост и усмивки да ви носи  Hug

# 39
  • Мнения: 59
Честито Матри и от мен,да ви е жив и здрав,да ви дарява с много усмивки и хубави моменти. Hug

# 40
  • Мнения: 4 651
Мини, защо се е наложило да пиеш утрогестан до сега?
Йовка, мисля просто да го докарам до движение в къщи на първо време. Защото до сега бях по 24 часа в леглото като се изключи ходенето до 00 и баня.

# 41
  • Мнения: 34
Честито Марти   bouquet Да ви е живо и здраво бебчето и много,много да ви радва.А на теб лично ти пожелавам бързо възстановяване Hug

# 42
  • Мнения: 1 798
Мартиииии Hug,честито Мишенце:)))Да  расте здраво, да бъдеш една  спокойна, щастлива мъжка мама!!!!



(на една дата сме  с твоя беб;) отсега  те мисля как ще се чудиш колко нестандартно ще е детето ти  Mr. Green)

Фикс, утрогестана   е заради мижавата ми шийка,останките след серклажа са 16мм, с тях си и докарах до тука. Та действието му е да я  прави по-корава. Явно има ефект.

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 16:40 от minie mouse

# 43
  • Мнения: 332
Честита рожба Марти, да ти е жив и здрав, да расте щастливо и спокойно дете  Heart Eyes

Аз още стискам, нещо тези дни контракциите не ме оставят, а ми се иска поне още седмица да удържа фронта, че нали казаха, че бебето е по-дребничко  Praynig
Хубав ден на всички   bouquet

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Мини, и аз пробвах веднъж в крака и не само, че боля, но и алергична реакция направих. Така, че се надявам и аз да успея до края в корема. Също ги бия легнала  Peace

Фиксче, я си пази леглото и не се напрягай много! После с бебчо ще се движиш денонощно  Hug

Марти, честита радост   bouquet Да ти е жив и здрав малкия Михаил, да носи много радост и детски смях вкъщи  Heart Eyes Бързо възстановяване на теб!

Общи условия

Активация на акаунт