давате ли на бебето си да гледа телевизия

  • 25 047
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 216
Не гледа ТВ, а и за мен е неприемливо дете на година да седи 1 час на ден пред екрана

# 61
  • Мнения: 931
Не гледа ТВ, а и за мен е неприемливо дете на година да седи 1 час на ден пред екрана

За мен също.
Това, което се опитвах да кажа преди - а пробвала ли си да го сложиш да видиш дали ще стои един час? Ако е като моето, повече от няколко секунди, хайде в най-добрия случай няколко минути, няма да се задържи там. Говоря за дете на една година. На 3-4 вече е друго.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 217
Никога не съм ограничавала телевизията нито за себе си, нито за децата си. Само се съобразявам кое предаване става и кое не за тяхната възраст.
Бебешоците се заглеждат най-вече по реклами.... Grinning

# 63
  • Varna
  • Мнения: 2 596
А мойтУ Диване като беше бебе, се заслушваше и заглеждаше като почваше сънчото Laughing...и толкУЗ

# 64
  • Мнения: 58
Дъщеря ми е почти на 10м давам й да гледа TV ,заглежда се за по 10- 15 мин докато си играе , много обича Baby Tv , не мисля че има нещо лошо в това  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 3 092
Почти не .
Понякога BabyTv .
Сестра му гледа по някое анимационно филмче , но тя е почти на 6 , защо не . Grinning
И аз рядко гледам телевизия , може би за това и децата не го правят

# 66
  • София
  • Мнения: 1 149
Давам. Но се заглежда горе-долу само по рекламите. И по един готварски канал  hahaha Естествено, и по Сънчо.

# 67
  • Мнения: 931
Моят пък рекламите въобще не ги отразява. Единствено времето Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 216
Моят пък рекламите въобще не ги отразява. Единствено времето Simple Smile
Явно по синоптичките се заглежда hahaha Моето дете единствено като пусна музикален канал, но пак не се заглежда, а танцува

# 69
  • Мнения: X
Да, Бейби тв.

# 70
  • София
  • Мнения: 38 711
По принцип през деня телевизорът е изключен.
Обаче понякога имам нужда бебето да стои на едно място, за да мога да свърша нещо.
Тогава го инсталирам с кошарата пред телевизора и пускам бебешка телевизия.
Иначе просто не мога да се оправя - докато почистя след едната беля, то е почнало друга, а за работата време не остава.

# 71
  • Мнения: 86
Оставям телевизора пуснат,той си играе и като почнат рекламите тогава най-вече гледа.При музикален канал,започва да танцува Grinning.В много редки случай зацикля на него и тогава го изключвам.

# 72
  • Мнения: 1 100
Не помня откога не сме гледали телевизия.
За успокояване пускам дискове с подбрана класическа музика за бебета или запис на сърцебиене. Едно от двете винаги помага.

# 73
  • Мнения: 11 573
В нас ТВ работи нонстоп.
Гледа рекламите, особено за Барни, космодиска и сутиените.
Свикнал е с мелодиите , с които започват Шоуто на Слави и Господарите и пак се залепя да гледа как танцуват каките.

# 74
  • Мнения: 42
ето едно забавно стихче по темата http://www.poemhunter.com/poem/television/  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт