Бродирана красота - Гоблени 92

  • 94 525
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 336
Чуднички неща сте показали отново.

Приятелка ме помоли да потърся схемата на Пумата "Пълнолуние" със сребърната луна (чела в предната тема  Mr. Green). Свалих няколко, но не успявам да се ориентирам коя е със "зелената" и коя е със "сребърната" луна. Ако може някой да ми прати схема, която да не е цветна или в ПМ на k_savova@abv. bg   bouquet

Аз съм започнала Сезоните на Дим (не оригинал).
Имаш поща!

# 46
  • sf
  • Мнения: 10 143
Може ли и на мен,че да сравня с моята  Praynig Praynig Praynig

donsita@abv.bg

# 47
  • Мнения: 19
Здравейте в новата тема. Няма да споменавам поименно, но поздравления на всички. Страхотни красоти показвате.

Аз си шия цветенцата за картичките. ИнаТ писах на е-мейла на магазина за картичките. Още не са ми отговорили. Нямат ли сайт да поразгледам.

# 48
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Мушвам се тихичко и на пръсти  Blush

# 49
  • София / Баня
  • Мнения: 67
Здравейте в новата темичка. Страхотни красоти сте показали всички.  Hug

ИнаТ картичките са много готини. Можеш ли да ми изпратиш мейла на Джули арт на лични. Пратих преди седмица съобщение във ФБ, но нямам отговор. А искам да направя картички за 8 март.

# 50
  • Мнения: 482
Нямат сайт, във Фейсбук. Ами и мейла бях написала някъде в темата...

Много съм услужлива по принцип, но малко се потрудете и вие Simple Smile Позволявам си да се самоцитирам за всички неразбрали:

Ето  
          

За връзка може да ползвате този адрес: imam_kotarak@abv.bg
Извинявам се за голямата снимка, но когато я смаля, цветовете не се четат.

Прозорчетата са ги кръстили, примерно: голям накъдрен кръг, малък овал и т.н. , с релеф или без...

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 18:03 от ИнаТ

# 51
  • София
  • Мнения: 427
Страхотни картички и етапи видях, браво на вас. "Северното сияние" на Дименшънс ли е?
Аз доникъде не съм стигнала с трите ми започнати гоблена.  Днес си купих материалите за едни лебеди /не са онези, което исках, но последно се спрях на тези/:

http://kokovica.snimka.bg/hobby/gobleni.651142.26331804

Ето това е гоблена, не пише какъв каунт - аз купих аида 16 и сега се чудя как да я шия, през дупка  или във всяка дупка - вижда ми се доста ситна. Аз съм невежа и досега се борих с калкулаторите от първа страница. Не знам какво парче да си отрежа, затова пак ще ви моля за помощ. Вие сте с повече опит и много помагате със съвети, откакто чета тук, научих много нови неща. Ще съм много благодарна, ако ме посъветвате за пореден път и обещавам  да не питам често.

# 52
  • Мнения: 1
Страхотни картички и етапи видях, браво на вас. "Северното сияние" на Дименшънс ли е?
Аз доникъде не съм стигнала с трите ми започнати гоблена.  Днес си купих материалите за едни лебеди /не са онези, което исках, но последно се спрях на тези/:

http://kokovica.snimka.bg/hobby/gobleni.651142.26331804

Ето това е гоблена, не пише какъв каунт - аз купих аида 16 и сега се чудя как да я шия, през дупка  или във всяка дупка - вижда ми се доста ситна. Аз съм невежа и досега се борих с калкулаторите от първа страница. Не знам какво парче да си отрежа, затова пак ще ви моля за помощ. Вие сте с повече опит и много помагате със съвети, откакто чета тук, научих много нови неща. Ще съм много благодарна, ако ме посъветвате за пореден път и обещавам  да не питам често.

http://www.charivna-mit.com.ua/рукоделие/наборыдлявышивкикрестом/птицы/а148 ето ти описание от производител

бяла панама 14 каунт
конци анхор 20 цвята и 1 смесен
работа шиет се в 1-2-3 нишки кръстчета и полукръстчета

# 53
  • София
  • Мнения: 427


http://www.charivna-mit.com.ua/рукоделие/наборыдлявышивкикрестом/птицы/а148 ето ти описание от производител

бяла панама 14 каунт
конци анхор 20 цвята и 1 смесен
работа шиет се в 1-2-3 нишки кръстчета и полукръстчета

Супер, много си бърза, vishenka  bouquet Знаех си аз, че трябваше първо да питам, а после да купувам. И все пак, на 16 каунт дали няма да стане? Embarassed

# 54
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Стани, ще стане и на 16, но ще е в по-малък размер.

# 55
  • Мнения: 265
Ако може и на мен пумата "Пълнолуние" със сребърна луна, моля Blush
radin2468@abv.bg

# 56
  • Мнения: 2 336
Може ли и на мен,че да сравня с моята  Praynig Praynig Praynig

donsita@abv.bg
в пощата ти е Hug

# 57
# 58
  • Варна
  • Мнения: 170
Страхотни сте момичета, за жалост в момента, заради коремчето, в което е бебка не мога да покажа нищо, но ще се постарая скоро да имам тази възможност...

# 59
  • Мнения: 2
Здравейте момичета!Реших и аз да се присъединя към вас.Чета ви  от почти две години.Аз съм от неопитните  с няколко ушити гоблена.Много ми харесвате Grinning доста неща научих от вас.Ще се опитам по късно да покажа какво шия в момента.Лека вечер на всички.

Общи условия

Активация на акаунт