Бургаски мамчета - 8 тема

  • 43 844
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 70
И Тридерм сме ползвали, но от Имазола съм много по-доволна. Наистина ги боли много, и Алекс пищи като пишка, дори и докато спи се изревава. Може да го подмиваш и с тетра.

# 46
  • Мнения: 5
И тетра го поливах,но знам че много се изсушава кожата,но ще опитам и с това кремче,дано има ефект(по-голчм),че той плаче и аз с него,Но ме предопредиха ,че много бавно минават,а търпение не ми остана вече.

# 47
  • Мнения: 86
Криси, и ние сме минали по този път с обривите. С какво ли не съм мазала - сигурно над 50лв съм дала за лекарства- едни малки и все скъпи тубички, които не му действаха. Само от Пенатен крем се оправи детето. Судокрем също го хвалят. Бяха ми изписали едно лекарство като го пръснеш все едно пръскаш кръв, така цапа- полза никаква. Не се сещам как се казваше сега. И с Елоком съм мазала нищо също. А тетрата изсушава и не е за гъбички в никакъв случай, даже става по-зле положението от нея.

# 48
  • Мнения: 70
Не знаех, че тетрата изсушава  Embarassed
krisi_boi4eva, ето го лекарството http://apteka.framar.bg/30015280/%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D0%BE% … 80-#axzz1mGy31y4d . Дано ви подейства и на вас и скоро се оттървете от този проблем, че като знам и ние какви драми сме преживявали  Cry

# 49
  • Мнения: 35
krisi_boi4eva-на моя син му пудрих дупето с
пудричката, която е за пъпчето /Сулфатиацол, Топоцин/,
каквато имам. Пробвай, на нас много бързо ни мина.
И важното е, добре да подсушаваш дупето след измиване
и да не слагаш плътен слой от кремовете, за да може
кожичката да диша. Peace
Какво се е случило с deyzi?
Дано тя и бебчето да са добре,
стискам палци. Praynig

# 50
  • Мнения: 2 463
Паломче,вчера ми правиха кюртаж,това стана с мене. Confused
Танче,благодаря за темичката!  bouquet

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Палома, вие имате ли някакъв режим?
Дейзи, как се чувстваш?Вече всичко е зад гърба ти и дай Боже да не се случват такива неща повече!Нагушкай малкия беборан и си поплачи да ти олекне  Hug

# 52
  • Мнения: 35
deyzi-съжалявам за случилото се с теб, желая ти бързо възстановяване. Hug
Шоколадово бонбонче-режим нямаме, бебчо се храни на поискване,
не го будя да яде /сърце не ми дава/, къпя го когато имам време, абе общо
взето-демокрация Mr. Green Честно казано така ми е 100пъти по-добре,
дъщеря ми я гледах по учебник, със строг режим, което до нищо добро
не доведе-изнервена майка и денонощно ревящо бебе.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Дейзи, Hug!
Съжалявам за проблемите ти,мила!
Пиши как си.

# 54
  • Мнения: 0
January, Шоки  докато Дани имаше колики беше същата работа, при нас продължиха 2 месеца, след това все едно друго детенце имам Simple Smile едно такова спокойно, усмихнато. Дано минат по-бързо, за да се успокоите и вие и бебенцата

# 55
  • Мнения: 2
January, Шоки  докато Дани имаше колики беше същата работа, при нас продължиха 2 месеца, след това все едно друго детенце имам Simple Smile едно такова спокойно, усмихнато. Дано минат по-бързо, за да се успокоите и вие и бебенцата

А дано! Ванче, мерси за пожеланията.

Стефания от днес е цялата с обрив - не я сърби, не плаче - само на мен ми е притеснено. Вчера изядох шепа фъстъци и си мисля, че може да е от това - нали са алерген. Намазях я цялата с крем здраве, а утре ще я обтрия с отвара от тетра. Ако положението се влоши - на лекар. Уж все внимавам какво ям, ама този път съм се отнесла и ефектът е налице!

alexa_ не се е появявала, нали? Някой да се е чувал с нея?

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 644
Чудя се къде сте ми избягали, а вие в новата тема вече  Hug Танче, мерси за темичката, супер е!

Менина, аз обикалям из града облечена с жилетки. Няма дрехи за кърмачки в нашия прекрасен град  Tired Но жилетките ми вършат чудесна работа  Peace

Януари, фъстъците и безсънна нощ може да ти докарат защото надуват, ама дано да греша  Praynig  иначе аз за 3 път се ояждам със зеле, ама здравата и доволно и накрая ефекта е същия. Пък уж е на 6 месеца вече... иначе боба никога не я е разстройвал, но всяко бебе е различно.
Иначе и моята кифличка от раз каза, че няма да реве, преди това нямаше човек в града, който да не ме е ожалил  ooooh!

Дейзи, дано не ти се случват повече неприятности!  Hug

Лека нощ от мен!  bouquet

# 57
  • Мнения: 2
Добро утро, момичета!
Как сте? Как мина нощта? А какъв е планът ви за деня?
Честит празник на всички ви и дано да е романтичен и приятен!!!  bouquet

Аз да си кажа, че вече втора нощ беба прави 7часова пауза - първата нощ не беше в най-удобното време - от 2 до 11, ама тази нощ от 23 до 6. Сега остава и ние да си лягаме с нея и ще падне сън. Така определо вървим към петкратно хранене, а допреди 10дни бяхме на 7-8 кратно/.

Гледам равенство в гласуването в анкетата - кое заглавие ли ще е победител?!
Хайде - хубав и усмихнат ден на всички/пишещи или само четящи ни/!

# 58
  • Мнения: 2 463
Добро утро,момичета! Laughing
Честит празник,много любов ви желая! Hug
Влади,браво на Стефи за нощната пауза,все така да е. Hug
Сашето тази нощ,че и от вчера сутринта откакто се върнах се буди само за кърменето на равни интервали.Кротушко. Laughing
Приятен ден! Peace

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Добро утро и от нас!
ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВЕЧНО ВЛЮБЕНИ!

Ванче, ха дано и нашите диването от раз спрат да плачкат.Ние започнахме да разреждаме храненията, в смисъл такъв да не го слагам винаги като ревне на гърда.Разнасям го, пея му, разсейвам го, давам го на баща му малко да го позанимава и така.Засега положението е нормално.
Дейзи, радвам се, че малкия кротушко се буди само да папка, за да имаш време и ти да си почиваш и възстановяваш!
Влади, браво за паузите на беборана!Все така е и занапред!

Общи условия

Активация на акаунт