Занимания с 8-месечно бебе - 2

  • 21 437
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 736
Магнетче, досега новите теми все се пускаха когато някой от бебоците е навършил девет месеца, затова оставих осмицата, щото освен Димитър няма деветмесечници.  Grinning За другата вече ще има. Ама ако кажете, ще го сменя, няма проблем.

Мели, късно е, изяде си го.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 177
Здравейте,
да се запиша в новата темичка Wink

Честита месечинка на Ани newsm67

My_angel,няколко пъти препрочитах поста ти,да не би да не съм разбрала Grinning Grinning GrinningАз ако се събуди в 7 и после спи до 10 банкет ще вдигна.Ние ставаме всяка сутрин в 7,от тогава започва денят ни.
По другите теми ще се включа после,не ми се пише,от няколко дни настроението ми е много минорно.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Това с засищащтата/тая дума нещо не ми се получава/ закуска нещо и при нас е проблем, ама като не му стига по-малко попара. Днес почти 4 часа след закуска пак едвам изяде пюрето.
Ние напоследък ставаме около 08:00 - 08:30, което е ок, преди това пие мляко, но пак заспива, дреме около 12:00 за 20мин и след това ако съм късметлия около 16:00 пак може да дремне. Ако ли не става нещо страшно.

# 18
  • Мнения: 3 736
И у нас се заформи някакъв постоянен режим - буди се да сукне към 3, 4, 5 или 6, после си доспива и официално се събужда към 8-8.30. Е, тая сутрин след като яде към 5 ми се оцъкли в 7 без 15, легнах при нея, да не хленчи и се унесох за 5 минути, та сега съм леко парцалясала. Много е гадно това да задремеш малко преди да трябва да станеш. Дневните ѝ дрямки са си все така по половин час, свикнах. Ама ако пропусне някоя, както казваш, става страшно..

# 19
  • UK
  • Мнения: 2 838
Ехеееейййййй!
Кога пуснахте темата, кога изписахте две страници!
 Майче за думите на мъжът ти незнам какво да кажа. Hug
И мен днес малко ме мързеше да правя на Ани пюре, та и дадох тиквички на Хипп, тя го харесва доста.
Но за сметка на това сготвих за нас.
На нас ни свършва кашата от елда, и сега се с каква млечна да я заменя. Те всички са с плодове , а пък Ани е яла само банан. Дали ще е добре ако е и млечна и с някакъв плод който не е въведен.
Клавде хубаво е да можеш да излезеш за малко, много ти завиждам. Аз не мога и да си го помисля. При нас хич не е почистено и са 15 см сняг ,и отдолу толкова лед.

# 20
  • Мнения: 379
Да и тук по улиците е нещо страшно,но ние сме в къща и я изведох на двора.
Майче какво да ти кажа,явно мъжа ти е чешит като моят  Laughing

# 21
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
Да не ви изгубя. Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 10 698
Мамма на Ани моя е ял банан предимно,иначе и ябълки и круши..но затова взехме млечна бананова каша.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Аз дадох каша с вишни и др плодове, без да съм въвела вишните отделно.
Така и по повод мъхестите кайсии и праскови - дадох пюре без проблем, педка каза, че все пак не ги късам от дървото и да не го мисля много.

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 14:39 от Devil_Rose

# 24
  • Мнения: 13


My_angel,няколко пъти препрочитах поста ти,да не би да не съм разбрала Grinning Grinning GrinningАз ако се събуди в 7 и после спи до 10 банкет ще вдигна.Ние ставаме всяка сутрин в 7,от тогава започва денят ни.
По другите теми ще се включа после,не ми се пише,от няколко дни настроението ми е много минорно.



За нас не е присъщо. Обикновено заспиваме към 22:30ч. и ставаме към 8:30ч.; 9:30ч. или 10:30ч. Рядко се случва да се събуди да яде през ноща и дано да си остане така де:)

# 25
  • UK
  • Мнения: 2 838
My_angel2118 дано да не се буди, искрено ти го пожелавам.
Аз имам безмлечна ориз и банан и сега трябва да взема и друга за да ги редувам, но се чудя каква. Може би ще взема нещо ,без много да го мисля.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 149
щото освен Димитър няма деветмесечници.

 Embarassed Embarassed Embarassed Ми така де, не стига, че тотално не се вписвам в тази възраст, ами и акъл давам...  ooooh! Магнет, сори  smile3525 Та по тази причина аз лично нямам претенции за колко месечни бебета ще е темата...  Blush
Мая, не го отразявай мъжО, само ще се ядосваш, пък то всеки си има особености на характера
Клавде, що така с твоя благоверен  newsm78 Утре е добър повод да се сдобрите!  Peace
Палома, защо ти е минорно  Simple Smile То не, че на мен ми е много мажорно, ама...

# 27
  • Мнения: 3 736
Мелинда, май и ти си просиш боя, а? Ше даваш акъл и ушите ти ше пукат!  Naughty  Hug

Казвайте, да сменям ли заглавието или за следващата да остане девятката? Много бързо изписахме предишната тема, не успя никой да навърши 9 месеца.  hahaha

# 28
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
Все ми е тая как ще се казва темата. Stuck Out Tongue За един месец проблем няма да правим. Simple Smile
мама на Ани, можеш да вземеш обикновена оризова каша и да добавяш плодово пюре вътре. Аз така мисля да правя, запасихме се с каша вчера - чист ориз и овес за после.

# 29
  • Мнения: 343
Пуци, добави една двойчица в скобки, за да се знае, че тази тема е продължение на "онази", а като занавършваме 9 месеца, ще си пуснем нова. Примерно.
Клавде, верно твоят мъж май е като моят... И мойто така за няма нищо се сърди и не говори. Като нещо не му стане по кефа, без значение разбрал-недоразбрал, казва с поза 'лют сум ти' и толкова. Гледа ме на кръв и урина два дена, заяжда се за глупости и после от само себе си му минава. Македонска работа. И вие сте там в близина, а знаеш, че този нрав си е характерен...
Мама на Ани, какви каши купуваш? Правех на Коко елда, ама от елда, не от каша. Сготвих я и преди да добавя солта и пиперите, му отделих и уж пасирах. То не се пасира много, но детето си хапна добре. После акаше люспички от елда  hahaha
Направих му голяма порцийка телешко с картофки и тиквички, сложих му 1/4 жълтък и не ми се вярваше, но детето всичко си изяде. Е, понеже се научил да си цеди храната в устата, изплю малко, после повърна още малко..
Сутринта преди да тръгна за факултета, му изцедих мляко, сипах го в преходната чаша. Ами не, пак е отказал, бутал е чашата, когато баба ми му дала. И тъкмо решили да му топлят пюрето, когато се прибрах. Като ме видя, то беше една радост неземна, разрева се, показах гола гръд и детето все едно беше зорлем държано гладно... Полигави се стабилно и сега заспа.
Забравих да ви кажа, че нощес пак се будеше 4-5 пъти, но първият път отново бе някъде около 3ч. Цяла съм надежда, тази тенденция да се запази.

Общи условия

Активация на акаунт