Ин-витро в Истанбул 5

  • 78 008
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Люси,на мен такова чудо не ми се е случвало,напротив,моят цикъл напоследък стана оскъден, но смятам,че можеш да пуснеш хормони на 5-ти ден, аз съм го правила като се подготвям за опит,мисл,че вече на 6-ти ден е късно Peace

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 16:59 от Gugito

# 16
  • Мнения: 1 494
Благодаря, момичета  Hug   bouquet, не бях сигурна до кой ден могат да се пускат хормони. Чудех се дали не си заформям и някаква дебела лигавица също така или да задържам фоликули след като прекъснаха тръбите  newsm78 Утре ще разбера  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 6 232
 55

# 18
  • Мнения: 83
Подскажете как може да се направи корекция на заглавието на темата, че нещо не мога да се справя!

# 19
  • Мнения: 39 325
Влизаш като редакция на първият си пост и от там коригираш.

# 20
  • Мнения: 83
Готово, редактирах го! sigma, сърдечно благодаря!   bouquet

# 21
  • Мнения: 363
Момичета аз за сега с единия крак съм при вас, а с другия в дългото чакане Sick. Като срещам Гугито и тук и там доста ме зарежда с надежда Hug. Надявам се скоро и аз да имам като нейния резултат Laughing. Днес ми е пети ден след ЗЕТ и както казваше тя скоро нямам пукнат симптом #Cussing out. Та до къде ще стигна незнам. Но дано скоро всички станем мами. Praynig Praynig Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Пепеляшка,пожелавам ти моето,че даже и по-високо ЧХГ та да не се терзаеш като мен Mr. Green Praynig Wink
Аз съм в нови паранои,понеже не искам да правя повече кръвни тестове, днес взех,че направих уринен и втората черта е изключително бледа,та сега мъката ми е,че може би ЧХГ не се е удвоило,тъй като днес трябваше да е около 100, а при такава стойност може би втората черта не трябва да е толкова бледа. Ама и аз си отворих беля,защо въобще направих уринен,сега пак няма да спя Crazy
извинявам се,че съвсем оспамих тема Embarassed

# 23
  • Мнения: 24
Здравей те,аиде дай боже на всички ни късмет да донесе новата тема.Успех на всички.Искам да попитам има ли момичета които сте са самички са края на март и началото на април за Меморял за стартиране,таи като аз ако Върви всичко добре почвам в края на март дълъг протокол но за жалост самичка половинката сте идва само за даване на материала Laughing

# 24
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте, момичета! При мен кризата се задълбочава. Наистина влязох в някаква каръшка серия и няма изплаване. Сега е професионално, но... моля се за едно бъдеще , в което няма да мисля за професията, работното място и проблемите, а за нещо розово, пискливо и мое, мое...Дай Боже!
За първичен преглед през март няма да се класираме. Той трябва да е в дните 12, 13 или 14 - мъжо не може да остави свеки, нито да отсъства от работа. През април, дано да е всичко Ок , там сме! Само, че ми е трудно да сметна точно в кои дни. Трябва да изчакам да ми дойде за март и тогава ще пиша на Кюбра.

Упорита - ако е писано да започнем през май - заедно сме!


Сега искам да ви помоля да погледнете тази петиция http://www.peticiq.com/novzakonobrazovanie
и да ни подкрепите, ако ви е възможно. Много е важно да не се бърза с приемането на новия закон за образованието, защото новите и неясните моменти са прекалено много, засегнатите деца и учители също. Мен лично ме тревожи закриването на ресурсните центрове и неяснотата какво става с нас учителите и децата със СОП от там нататък. Благодаря ви!

# 25
  • Мнения: 281
От много време ви чета и ви пожелавам всичките да сбъднете мечтата си защото всички го заслужаваме след толкова дълги битки и борби .
 Реших да пиша защото прочетох Гугито какво е писала . И моята черта на 10-11-12 и нз до кой ден след трансфер все беше бледа  и накрая незнам към кой ден станаха две еднакви ,но беше по-късно определено .  Едно ембрионче се е хванало при мене . Не се вкарвай във филми знам ,че психиката ни много работи и аз съм така винаги ,но се наслаждавай и след като го видиш ще се успокоиш още повече .
  Успех на всички ви .

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Благодаря много София,на мен днес ми е 14-ти ден, извинявам се,че си зададох тук въпроса,но ми беше неудобно да пиша в темата,в която обикновенно списвам,че днес две съфорумки имат проблеми и ме е срам да занимавам хората с моята бледа черта. Спирам да спамя Embarassed Hug

# 27
  • Мнения: 363
Гуги благодаря за пожеланието  bouquet, дано си добрия пророк Laughing. Само недей да се вкарваш сама във филми Rolling Eyes. Не винаги на 14 ден има плътна втора черта. Зависи от самия тест, от това колко вода си изпила преди това и дали е с първа урина. А и сама знаеш че преди кръвния тест въобще я нямаше. Така че бъди спокойна. Бременна си и прегледа ще го потвърди. Дойде и твоят ред.  baby_neutralВЯРВАЙ. Hug Hug

# 28
  • Мнения: 780
  tiptoe

Прегръдки на всички бъдещи турски мами Simple Smile

# 29
  • Мнения: 368
  Uporita  сърдечно благодаря за информацията!  bouquet
 Направо запалих и скоро ще отидем на място да си вземем.Живея в Поморие и ми е наблизо  Laughing
 Успех на всички и дано щъркела ни донесе по нещичко тази година  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт