Седмицата 9.01-15.01 пълна с радости и сбъднати желания

  • 6 385
  • 190
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 3 897
О, забравих и на Светлето да не и идва, ще ми се да видя бременни темички, че сме го ударили само на ще ми дойде ли-няма ли да ми дойде.

А де, и аз това искам, ама мнооого ме съмнява  Thinking въпреки че не се пазихме...
Пък за "ще ми дойде-няма да ми дойде" си ужасно права, за съжаление  Crossing Arms

Благодаря и на DVV за палците  Hug

# 136
  • Мнения: 806
Здравейте момичета  bouquet
Много е празно днес тук, какво е това ooooh! Thinking  newsm78
Може би предуикенско настроение или нещо друго Mr. Green
 Светли- стискам палци миличка, Дай Боже да стане това, което всички искаме и да ни се похвалиш скоро време Hug
Желая ви на всички спокоен и релаксиращ уикенд и в понеделник с нови сили към нови подвизи.
Морски, солени прегръдки от мен Hug Hug Hug
PS - Ban, радвам се да те "видя" отново  bouquet
Успех и професионално развитие на новата работа!
 BlushМежду другото и аз започнах нова работа от 3 зни. Blush

# 137
  • Мнения: 980
Здравейте в петък 13_ти. Аz zа малко да се родя на петък тринайсти, но мама каzала, че детенцето й не може да се пръкне на таz дата, и стиснала кълките Mr. Green Та така съм в събота на 14_ти Flutter
Херка, ама да zнаеШ как ти се радвам и zавиждам едновременно zа маврудеца и компанията..... Heart Eyes
А и на всички софиянки от вчераШното сбиране на по чаШка Wink
Отивам да търся къде е отчетното раzкаzче Mr. Green
Сладурани....


Специално до Велмарчето--миличка, я се хвани и напиши нещо в `първи признаци` и в другата тема на бременните, и без друго ставаш раничко.
(А коя е другата тема на бременните?!? Rolling Eyes)
Ейй, как не си я видяла, бе дуШа Blush Аz съм й хвърлила око, но само й се облиzвам като котарак пред канарче Blush

# 138
  • Мнения: 2 120
tedsan, и аз я харесвам тази темичка, чета си я често като роман.
Къде зачезнахте бе душици?
Мъжа ми е на единия компютър, аз на другия и си мълчим, ама скука ви казвам...

# 139
  • София/Перник
  • Мнения: 986
tedsan, и аз я харесвам тази темичка, чета си я често като роман.
Къде зачезнахте бе душици?
Мъжа ми е на единия компютър, аз на другия и си мълчим, ама скука ви казвам...

Леле Дара, ма може ли такова нещо  Wink я, там нещо по-така! ааа кви са тез работи?!
Остави, ма и ние сме така, говорим си по кю-то! Изперкали сме ейййй, честно ви казвам... пък съм и леко бясна, защото девер ми ще се "тръсне" всеки момент тук... хич не се усеща, че сме петък вечер!
Добре, че сме петък 13-ти, та ми е кеф! Любима комбинация - щот на такава съм роден... ееех... Хайде приятен уикенд ей!

# 140
  • Мнения: 806
Даре, аз съм тук, ама май сме си само ние newsm78
На мен също ми е любима темата за признаците и аз често си я чета.
Даре, желая ти една НЕскучна вечер Hug

# 141
  • Мнения: 980
Мъжа ми е на единия компютър, аз на другия и си мълчим, ама скука ви казвам...

Ний всяка вечер сме така. Пък мамка ми нека ме подпитва zа бебе ooooh! Ама какво да се прави, като се прибера не ми се прикаzва, предпочитам после да се гуШнем и да си поговорим Heart Eyes
Лека ноЩ и весел уикенд ви желая

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Добре, че ние имаме един компютър Mr. Green Завладяла съм го....за сега Crazy
Нещо пак ме мързи..писна ми вече да ме мързи..то моето съвсем хранично става Blush
Тедсан ако знаеш и аз как се овъртам около отчетната тема Blush Значи два котарака сме ...да знеш не си сама Mr. Green

# 143
  • Мнения: 1 768
Ох и на мен тая ве4ер ми е стра6но ску4на...4удя се какво да правя... newsm78

# 144
  • Мнения: 2 120
Добро утро, милички. Рано, рано се приготвям за вилата, ще водим майстори да зяпат за термо отопление, а това е пробиване на сонди и ала-бала, черпиш топло от земята и правиш парно.
Весе, направи си пак тест и ако е EFP ще се радваме за теб, ако е от другите има с кого да ревеш и на мен ще ми идва на 15 newsm45.
Желая хубава събота на всички, обичам ви txtloves
Хера да се похвалиш с  family4
Аз съм като децата, намерих се тези картинки и сега не мога да се спра. Повече няма да правя така, обещавам.Айде чао за сега, само още едно  `животинче` и спирам Two Hearts.

Последна редакция: сб, 14 яну 2006, 07:03 от Дара

# 145
  • Мнения: 2 123
добрютро!
Леле мацки снощи ми беше първа нощ сама...
Да бе представяте ли - откакто сме се оженили с моя мечок не сме се разделяли. Но няма лошо. Мисля си какво нещо е свикването... Преди не можех да спя "отпочиващо" както обичам да казвам ако някой има край мен. Сега пък ми е терсене като съм сама - шантава работа Mr. Green
Темата за признаците я знам наизуст, препръчвам ви като подобно четиво и другите теми за признаци, вкарани в библиотеката.
Дара, успех с термо историите. Ще почерпя опит от теб, че и на нас ни предстои да строим къща, а за мен въпросът с топлото е от жизнено значение. Защо мислиш, че ще ти дойде утре???Може пък да не ти дойде...нали този месец кометирахме, че графиката ти е като онзи, в който забременя? Praynig
Хери-кака, защо не си свалиш сериала Лост от интернет? www.data.bg

# 146
  • Мнения: X
Добро утро и от мен  Grinning

Днес изпращам свекървата и ми е едно весело   Joy . Добре се разбираме с жената, не се караме, но не мога да се отпусна пред нея. Една седмица не можехме и  luvbed да правим...

Ние ще прескочим, но дано вие поработите здраво за бебоци почивните дни  Praynig

# 147
Здравейте момиченца -кокиченца Simple Smile) Дано е започнал почивния ден за всички вас хубаво Simple Smile) въпреки, че аз се трудя в този час. Така. Съдба!  Laughing Имам ужасно главоболие вече трети ден. Цикълът ми почти спря. Като към края беше почти розов. И отново паника и малко надежди, че може да е станало чудото. newsm78 Може би от главоболието ми е лошо. Ама наистина такава силна болка.. Sad Та няма значение моите притеснения, съмнения и т.н. важното е, че ви пожелавам един прекрасен ден:)) и път към звездите Wink)))

# 148
  • Мнения: 4 308
Момичета, днес си имаме рожденничка - Леа   Grinning!

irinii, и аз съм отвикнала да отпочивам САМА  Mr. Green. Ето на сега изпратих мъжа на работа и пак ще съм си в къщи самичка  Rolling Eyes. Още малко и ще ми се прииска да ида на работа  ooooh!.

Сега ме е налегнало едно мило настроение. Намерих картичките с пожеланията от сватбата ни - толкова са сладки. Дайте идея как да ги съхраня? Мислех да напрявя някакво пано или нещо друго  newsm78
Като гледам се заформяме голям отбор нечакащи тия дни. Мойта пущина се бави вече втори ден, но миналия път като за сефте закъсня три дни и сега гледам да не се надявам много. И за да се устискам да не купя тест - си викам "Какви тестове - та днес е събота!". Както сами виждате от написаното, седенето в къщи по цял ден сама, не ми се отразява никак добре на акъла  Mr. Green
Ban, много се радвам, че се обади. Чакаме те в тайфата, дружно да се местим в отчетни!
Dime, пак ли нова работа  newsm78, или аз нещо се бъркам  #Crazy

# 149
  • София
  • Мнения: 4 272
Черпя ви с тортичка момичета Grinning Хапвайте за мое здраве!


И аз си чакам лелката, вече ме болят и гърди, и корем, явно пак няма да ме отмине пущината #Cussing out
Желая на всички ви приятен зимен уикенд!

Общи условия

Активация на акаунт