Седмицата 9.01-15.01 пълна с радости и сбъднати желания

  • 6 371
  • 190
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Здравейте Simple Smile

Чак сега успях да надникна тук. Виждам че екскурзийката е минала от добре по-добре. Браво Simple Smile
А температурите днес са брррр. 5 ката дрехи съм сложила и още не мога да се стопля, сутринта едва се добрах до офиса в кучешкия студ, задръствания и липса на градски транспорт.
Теди браво за ските Simple Smile Ние вече два пъти ходим - още на 23.12 открихме сезона, тогава бяхме на Пампорово, а на 1.01 ходихме на Банско. Този уикенд пак се очертава скиорстване.
Успешна седмица на всички!

# 16
  • Мнения: 357
Минавам набързо, само колкото да ви напрегръщам всичките до една! Hug
Видях, че е имало рожденици, от щастие и здраве да не се отърват!  bouquet
Балканджийките от Рибарица, страшна работа сте, браво, браво, браво! Завиждам, обаче най-благородно! Когато сте зле, така да сте! Flutter
Айде, до скоро, че са ме обсебили сватбени подготовки! Crazy

# 17
  • Мнения: 9 093
Минавам за секунда, че ми е много терсене с тоя Линукс, не мога да свикна още...Не можах да пратя лично съобщение на Жабчето, затова й казвам тук: Мерси за кода, нищо че вече компа се срина, като ми мине ядът ще го ползвам Wink Май трябваше първо да те попитам и тогава да действам...
Цунки на всички, при мен нищо ново- тази седмица съм на лекар, днес не успях Blush

# 18
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Здравейте,
искам да ви попитам някой пил ли е оргаментрил и как му е подействало..? Аз разказах накратко миналата седмица за какво и как го пия, но днес установих един много неприятен страничен ефект.. за 10 дни съм качила 2-3 кг. Не ям повече, не се движа по-малко дори спортувам и бях изумена.. Мисля си другия цикъл с кървене или без няма да го пия въобще.. аз ще стана слон направо. А тази седмица ще трябва да се боря и с тези 3 качени килограма.
Мила възможно е, на всеки различно му влияе. Аз от Утрогестана, който е почти аналог с Оргаметрила за една година качих 6 кг, но някой качват и по 20. А между другото, къде си писала, за какво го пиеш? Защото, ако правите опити за бебе, по-добре говори с гинеколога ти да ти предпише, нещо по-съвременно и по-изчистено, че това дава отражения на плода.

# 19
  • Мнения: 1 768
Добър ве4ер  bouquet

Бях днес на бейбиситинг и таман се прибирам.Рекох само да ви поЗдравя и да ви пожелая приятна ве4ер. Heart Eyes Stop

# 20
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!  Hug

Ние се връщаме на бебешкия фронт след няколко месеца почивка. Дано тази година е пълна с любов и бебета!  Grinning

Лек и спокоен ден на всички, изпълнен само с хубави емоции!

# 21
  • Мнения: 1 329
Едва пиша, обгърната с кърпи и сополи

Та, след сагата с доктора, след като ме наваля снега, сега съм болна ooooh!.
Вчера си останах в къщи, днес седомъкнах в офиса, но май не е имало смисъл. Чувствам се зле и след няколко часа ще си ходя...

Теди, айде, давай снимки...
Марлийс, абе то не останало време до сватбатааааааа....еха.........

Айде. Отивам за чай Sick

# 22
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning
Дари, марш бързо в леглото! Почивай си и бързо оздравявай, че тоя вирус е коварен - много дълго продължава.
Весито, я разкажи по-подробно какво е това бейбиситинг newsm78 Нещо, свързано с бебета ли Rolling Eyes
Аз днес съм в прекрасна форма, но Теди май отново се разболява и вече не знам какво да го правя....Имате ли информация дали този гаден вирус повтаря?
А пък от 12 ч. съм на гинеколог. Ще му покажа хубавите си хормонки, а той да дава съвет оттук нататък какво трябва да правя по въпроса с моята кукла. Стискайте палци!

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Пустоооо, пусто е тук  newsm45 Къде сте милички мои да се похвалите с по нещо....аз минавам набързо и пак се захващам с тъпото приключване на годината. Искам да вися пред компа не за да работя, а за да си пишем...ама кой ме пита!
   Успешен ден!
п.п. Някой знае ли какво става с Велмарчето?????? Много я мисля, а дано ни зарадва с добра новина!

  Hug

# 24
  • Мнения: 2 096
mango, в миналата тема писах за какво го пия.. получих кръвотечение по време на овулацията в първия месец след едногодишна употреба на Диане35. Не сме започнали опитите за бебе, но искахме да минат няколко месеца след противозачатъчните за целта, а то какво дойде. Смятам да посетя гинеколога си след като ми дойде тези дни. Но в никакъв случай няма да го пия повече този оргаментрил. Чудя се дали не могат от само себе си да се регулират хормонките.. просто да изчакаме няколко месеца.. та дори и да ми се появява кръвотечение в овулацията.. дали няма да спре след няколко месеца..
Нямаше да ме тревожат толкова тези 3 кг. ако по принцип не си бях над нормата.. много над норамата за моя ръст. А в моя случай и излишните килограми са пречка.. така че тези 3 кг. много ме плашат..

# 25
  • София
  • Мнения: 1 067
И аз съм още болна... вече 4 ден все с хрема и кашлица, е не са много жестоки, ама все пак си се чувствам болна...

Леа, успех при гинеколога! Дано ти даде карт бланш за най-хубавата малка принцеса! А това дето Весито го е писала за бейбиситинг-а си е точно свързано с бебета, детегледачка почасово един вид... Браво на нея, тренира вече за своето бебче! Успех Веси...!

А на мен ми е малко скучно у нас като не ходя на работа... добре че е форума и ИНТЕРНЕТ-а разбира се....

# 26
  • Мнения: 2 120
Леа, не знам за другите, но аз го изкарах три-четири пъти този грип, в най-различни варианти. Вероятно много бързо мутира и докато уж си се оправил отново те поваля. Подходящ антибиотик е Оспексин.
Наистина е много тихо във форума. Нещо си спим зимния сън.
Ангелче, не се притеснявай, ами започни една бърза диета. За една седмица 3-4 килограма. Минаваш на салата от настъргана ряпа и моркови и варени картофи. Всичко тава на корем. Резултатът е невероятен. Кафето и чая с подсладители, никакъв алкохол, само сокове и минерална вода, ако много огладнееш хапвай малко ядки или няколко парченца черен шоколад.
Диетата е най-ефикасна ако ядеш тези неща веднъж на ден по едно и също време. и тъй като е само за седмица, няма опасност за здравето.
И още една --
първи, втори, -- бяло пилешко месо
3,4,                 -- варен ориз
5,6                  -- плодове
7                      -- салати

Успех.

# 27
  • Мнения: 4 306
Ох, и аз съм от болничките. То май много станахме, но зима е. От вчера си стоя в къщи и залагам на чайчета и витаминки.
mamut4e, добре дошла отново при нас!  Hug Надявам се бързо да се похвалиш с хубава новина!   Grinning
На всички болни другарки желая бързо оздравяване!

# 28
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте отново! Току-що се връщам от лекар. Доволен е от изследванията ми на хормоните. Сега ще чакаме да дойде и отмине лелката и ще си запиша час за цветна снимка. Ако се окаже, че тръбите са проходими - следва инсеминация, а ако - не, не ми се мисли. Или операция, или инвитро. Но да не съм толкова черногледа. Дано са проходими тръбите ми Praynig Сега отивам да хапна нещо, че измръзнах и огладнях по спирките. Целувки Heart Eyes И на болничките - бързо оздравяване!

# 29
  • Мнения: 3 376
Леа, поздравления за добрите хормони! Сега е важно да мислиш оптимистично за цветната снимка и инсето!  Peace

Вера и другите болнички, по-скоро да оздравявате! Hug

Момичета, вижте какви неща намерих в помощ на искащите да забременеят и безуспешно опитващите се (засега) - помощ чрез цветята на д-р Бах:

http://www.bachflower.com/conceive.htm
http://www.bachflower.com/infertility.htm

Последна редакция: вт, 10 яну 2006, 14:43 от Гризката

Общи условия

Активация на акаунт