Баба Марта бързала ЮНСКИ мартеници вързала!

  • 40 831
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3
mimi6onka най-добре му се обади и ако ти каже, че няма нищо или да не се тревожиш, аз бих му казала, че няма да чакам(ако ми каже така) и че искам да ме прегледа. Така че, бъди настоятелна(ако искаш де).
Аз в началото на бременността също имах такъв сърбеж и зачервяване, но добре че се оказа че няма нищо.

# 676
  • Мнения: 811
линко, Hug

Нади, Мерлински, радвам се за добрите ви новини!

алекса, дано скоро преминат болките и да си добре!

мимишонка, обади се на лекаря си! Как ще търпиш още две седмици да те сърби там долу? Оплачи му се едно хубаво, да ти пусне една микробиология го накарай. Трябва да ти обърне внимание. Ако ли не - иди на друг доктор, пък макар и на частно.

Ивичка, на мен заглавието ти ми харесва Simple Smile

# 677
  • Мнения: 25
Браво Линко много се радвам за хубавите новини,сега се пази и не се натоварвай много Hug Grinning!

# 678
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Линко, много се радвам, браво Hug  а на русенския ти доктор - майната му #2gunfire
Мимишонка, бях в същото положение преди НГ - нетърпимо е ooooh! Изписаха ми Канестен кремче, пуснах секрет и се оказаха гъби  Sick док ми изписа глобули Полижинакс/нещо такова/ и едно хапче на ММ и всичко се оправи за дни, а и аз мислех в началото, че е нормално и търпях цяла седмица - отивай на преглед Naughty

# 679
  • Мнения: 45
Благодаря ви момичета че ме мислите, преди малко се върнахме от Тутракан. Тоя моя русенския док. инфаркт ще ми докара..
След преглед с вагинален, с коремен видеозон и на магарето  Shocked  Бойчев не откри нищо което да го притеснява, нито отлепване, нито ниска плацента, нито някакви смущения с шийката.
За въпросното кафеникаво зацапване от което се оплаках каза че е вентуално може да има спукано някое съдче отвътре, понеже и аз много се напъвах онзи ден в тоалетната Blush
Изписа ми кръвоспиращо, вит С и калции и каза да увелича магнерота, а аз го бях спряла даже Outta Joint и да си почивам до два дни трябвало да спре да ми зацапва.

Ха сега кажете кого да удуша #Cussing out за стреса, от друга страна навън пекна слънце и аз трябва да се радвам и да се надявам че на ЖК тоя е допуснал грешка, която ми струваше път до Тутракан и обратно, нерви и 75лв Rolling Eyes


Много се радвам,че всичко е наред  Hug сега не мисли кой доктор да душиш,защото се тормозиш допълнително,след изживяния стрес  Peace Радвай се че всичко е наред и въпреки,че е така си почивай повече  Hug  bouquet

# 680
  • Русе
  • Мнения: 571
ЛИНКО, много се радвам за хубавите новини.  Hug
Какво да ти кажа, аз затова нямам вяра на никой доктор тук в Русе и ходя само в Тутракан, и на частно и на ЖК, затова мисля и там да раждам. Тези от ЖК можеш да ги  #2gunfire Вярно, открихме ново родилно, но виж само какви са ни докторите, направо да те е страх. Сега се успокой и повечко лежане, никакво натоварване. Аз като стана така с мен декември месец, че и целия януари като лежах, да ти кажа мъжо пускаше паралня, простираше, гладеше се, чистеше, слагаше и вдигаше масата. Помоли мъжа ти да ти помага тези дни и дано това кафяво течение спре скоро.  Hug Hug Hug

# 681
  • Мнения: 45
Момичета хемоглобина ми е 108,изписаха ми желязо и се чудя дали да започвам да го пия?Дайте съвет  Thinking

# 682
  • Мнения: 3
Аз да кажа моята лекарка когато бях в 3 месец ми изписа магнерот и нош-па заради контракции. Питах я докога да ги пия и тя ми каза докато родиш. Понякога по не внимание забравям да ги  пия и имам контракции, корема ми се стяга. Сега и на мен ми каза да пия желязо и ми каза пак ще го пиеш до края на бременността. Аз не бих пила фервекс примерно ако ми кажат да пия, но за магнерот и желязо никога не бих се замислила. Поне аз, това е моето мнение.

# 683
  • Мнения: 43
Линко браво за хубавите вести! Я кажи кой е този русенски лекар.И аз май нещо не съм доволна от моя.като отида при него все едно ме вижда за 1ви път винаги.И вобще не ми казва кога какви изследвания трябва да се правят..добре че аз се интересувам...  #Cussing out

# 684
  • Мнения: 429
fiore kameliq, аз знам, че под 100 казват, че е задължително да се пие.
На мен при първите ми две бременности все излизаше деведесет и нещо, та ми изписваха. Този път тук ми казаха 74 и казаха, че е идеално. Така не съм пила нищо до Бг, там като си пуснах ми излезе 112 и док каза, че е добре.
Ех, Линко, да го насметеш този, ама ако е същият, който мисля, не съм особено изненадана. Важното е, че всичко е наред.

# 685
  • Мнения: 45
Аз да кажа моята лекарка когато бях в 3 месец ми изписа магнерот и нош-па заради контракции. Питах я докога да ги пия и тя ми каза докато родиш. Понякога по не внимание забравям да ги  пия и имам контракции, корема ми се стяга. Сега и на мен ми каза да пия желязо и ми каза пак ще го пиеш до края на бременността. Аз не бих пила фервекс примерно ако ми кажат да пия, но за магнерот и желязо никога не бих се замислила. Поне аз, това е моето мнение.
   bouquet Благодаря ти за мнението!!

# 686
  • Русе
  • Мнения: 571
jasmina_mira , ти в коя седмица си, при кой доктор ходиш в Русе? Линко мисля, че е при д-р Кунев, но нека тя каже за по достовенрно, да не се бъркам нещо.

# 687
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Аз също пия магнерот и от скоро желязо..хемоглобина ми последно беше 112..според мен щом са изписани е хубаво да се пият..сега в последните месеци, бебо ще расте и се предполага,че хемоглобина ще падне още повече..затова според мен е добре да се пие желязо..

линко, много се радвам, за хубавите новини Laughing

# 688
  • Мнения: 45
fiore kameliq, аз знам, че под 100 казват, че е задължително да се пие.
Моята лекарка ми каза,че ако е под 110 да започна с желязото.Днес ми излязоха изследванията и видях ,че ми е 108.  Thinking

# 689
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, бих искала да се присъединя към вас  Simple Smile. Термина ми е 15.06 - момиченце.
И  да споделя с вас - преди няколко дни паднах, но в последния момент успях да се завъртя и паднах на страни, иначе щях да падна назад. Уплаших се много, бях три дни в болница за щастие всичко е наред, сега съм си вкъщи и ще наблегна на почивката, достатъчно стрес създадох на мъничкото човече...

Общи условия

Активация на акаунт