ОТЧАЯНИ СЪПРУГИ - ПОСЛЕДЕН СЕЗОН KISS THEM GOODBYE

  • 42 817
  • 719
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 114
Аз вчера се заинтересувах и установих,че актьорът, който играе Рой е на 83 години. Евала! и още се снима във филми... Много го харесвам още от Доктор Куин лечителката

Евала наистина на актьора !

# 46
  • Мнения: 0
Ох,кво се чудим дали ще е Бен,като няма да е той! Забравих ,че имам снимка от погребението ,на което е той  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 149
Аз пък не искам никой да умира Crossing Arms
И аз така,но кой ни пита Laughing

# 48
  • Мнения: 201
Ама то нова тема имало!  ooooh! а аз щях да ви изпусна...
Поздравления за автора   bouquet

# 49
  • Мнения: 5 517
Ако умре Майк, ще е много тъпо.....
Изобщо според мен сериалът беше супер до 4 сезон включително, от там насетне вече взе да става все по-голяма боза. Изобщо много загуби с заминаването на Иди.....А последните сезони ако се сравнят с първите простооооо няма никаква пресечна точка, вместо забавен и завързан стана тежък и безкрайно предвидим.

# 50
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Ако умре Майк, ще е много тъпо.....
Изобщо според мен сериялът беше супер до 4 сезон включително, от там насетне вече взе да става все по-голяма боза. Изобщо много загуби с заминаването на Иди.....А последните сезони ако се сравнят с първите простооооо няма никаква пресечна точка, вместо забавен и завързан стана тежък и безкрайно предвидим.

Подкрепям! Направо вече толкова изтъркани сцени и ситуации, Габи не може да се справи с малоумните си деца и все гледа тя да е на кирия. Това с Рой и Маклъвски беше егати тъпото, ще разделя хората, щото видиш ли не може да се оправи с дъщерите си за......16 дни. Такова поведение щеше да е нормално, ако бяхме в първи, втори сезон, но сега?!?
 Сцената с Линет и Сюзън накрая я очаквах още като разбрах, че единия от близнаците е таткото.       Такава сцена имаше и преди няколко сезона пак между двете, когато Сюзън ходеше да прегръща чуждото бебе  ooooh! Линет: Аз имам 5 деца, Сюзън:Аз имам 2!, Линет: Браво, раждаш по едно на всеки 18 години. Въобще Линет постоянно я поставят в ситуации, в които обяснява, че и е писнало от деца, че тъкмо се мисли, че се е свършило и всичко започва отначало.
 А за това как постъпиха с Бри думи нямам, а на малоумната Сюзън, дето нарисува мотамо цялото убийство, чак и цветовете на косите им беше докарала, а после отиде и домъкна и семейството на жертвата в квартала, никой нищо не й каза. Това остана някак ей така. Между другото Линет въобще разбра ли цялата драма с вдовицата и дъщерята или пропуснаха да й съобщят? И Бри ако беше човек на място, щеше да им каже, че мерят с двоен аршин, не да им носи кифлички. Въобще цялата история беше толкова изкуствено създадена, познават се от амнайсет години, замесени са в убийство, свързват ги още един милион неща и хоп- дълбоко наранени, че не им казала за някаква бележка, а да и защото Чък бил нейно гадже. Видиш ли, ако гаджето й не беше детектив убийството не е убийство!
А, за Майк и да го убият, и да не го убият все тая. Аз и без това не намирам вече смисъл в неговата роля, вясва се от време на време да каже с усмивка на жена си: Сюзън, това е лоша идея! и толкоз, пък тя си прави каквото си знае!

И още мога да пиша, но много се изнервих и преди да сте ме нападнали, да не гледам, щом не ми харесва, да кажа само, че това ми беше един от любимите сериали и много ме е яд, че така глупашката го развалиха. Гледам, защото съм го гледала 8 години и ще го изкарам накрая, но не е чудно, че го спират, просто много много изтъпя.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 633


И още мога да пиша, но много се изнервих и преди да сте ме нападнали, да не гледам, щом не ми харесва, да кажа само, че това ми беше един от любимите сериали и много ме е яд, че така глупашката го развалиха. Гледам, защото съм го гледала 8 години и ще го изкарам накрая, но не е чудно, че го спират, просто много много изтъпя.
Напълно си права, не виждам за какво някой би те нападнал.
Много е тъпа ситуацията с Бри, наистина тя нямаше никаква вина, не се връзва просто така да се отнасят с нея, след всичко което са преживели заедно....

# 52
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Аз бих казал, че за всичко е виновен Орсън. Ако не беше видял как изнасят и заравят трупа, и не беще пращал бележките на Бри, те нямаше да се скарат и нямаше от какво влязат в да се страхуват, дали ще влязат в затвора или не.  Сега  пък се сетих, че човека, който прегази Чък е бил Орсън.

# 53
  • Мнения: 324
idealno_loshata, права си. Това бихме очаквали да видим в един любим филм - развитие, израстване и т.н.. Но пък от друга страна Съпругите ни поднесоха нещата от живота такива, каквито са в действителност, а не такива каквито ни се искат да бъдат. Защото хората не се променят. Всеки си носи кАрмата за добро или лошо и колкото се опитва да избяга от нея - няма начин. На Линет й е писано да е заобиколена от недорасли деца  Laughing На Габи - да си носи отговорността за това, че е изпуснала момента с възпитанието. На Бри да се проваля във всичко, заради стремежа й да бъде съвършенна. А Сюзън си е Сюзън. Честна до умопобъркване.
Абе с две думи - добре изигран филм, а не добре измислен  Wink

# 54
  • Мнения: 0
Ето нови спойлери за 19-ти епизод.Който може да ги преведе,на френски са ! От тук може да се разбере,дали Майк умира,или не...

Gabrielle commence son boulot en tant que « Personal Shopper », elle aide les gens à faire du shopping et les conseille. Elle prétend être célibataire pour pouvoir flirter avec un homme et le convaincre d’acheter des vêtements. Plus tard, au restaurant, ils rencontrent Carlos et elle le fait passer pour son frère.

Susan pense que Mike avait une liaison avec une autre femme. Elle et Julie rencontrent la soeur de Mike, qui est autiste, et dont on a jamais entendu parler !

La police continue d’enquêter sur la mort d’Alejandro..

# 55
  • София
  • Мнения: 6 250
Скрит текст:
От никаквия превод с гугул преводача, разбирам, че нито Майк, нито Карлос ще умре, т.к. разказват за разни случки с тях. Което е много добре. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 68
idealno_loshataBacuTy, съгласявам се с мнението ви! Точно към финала си тоя сериал отива направо на никъде. Бях писал преди време, че започвам маратон на Отчаяни съпруги всяка вечер по 1 серия от 1-ви сезон и направо хич не ми се иска да дойде времето, когато ще започнат сериите след 5-ти сезон нататък...  Confused От всички сезони, 8-ми сезон ми е най-безинтересен.

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Записвам се и гласувах Whistling
Мерси за новата тема Hug

# 58
  • Мнения: 0
Аз ви казвам,че ще е Маклъски!Според мен ще се самоубие,както пишеше в спойлерите,че моли Бри да й помогне да се самоубие,което ми е доста странно?Как така някой ще моли за помощ друг да се самоубие?

# 59
  • Варна
  • Мнения: 633
Ето нови спойлери за 19-ти епизод.Който може да ги преведе,на френски са ! От тук може да се разбере,дали Майк умира,или не...

Gabrielle commence son boulot en tant que « Personal Shopper », elle aide les gens à faire du shopping et les conseille. Elle prétend être célibataire pour pouvoir flirter avec un homme et le convaincre d’acheter des vêtements. Plus tard, au restaurant, ils rencontrent Carlos et elle le fait passer pour son frère.

Susan pense que Mike avait une liaison avec une autre femme. Elle et Julie rencontrent la soeur de Mike, qui est autiste, et dont on a jamais entendu parler !

La police continue d’enquêter sur la mort d’Alejandro..

в бяло:
Габриел започва нова работа като  newsm78  « Personal Shopper », тя помага на хората да пазаруват и ги съветва.Тя се преструва на известна личност за да може да флиртува с един мъж и да го принуди да купи дрехи.По-късно в ресторанта, те се срещат с Карлос и тя го представя за свой брат.
Сюзън мисли, че Майк има афера с друга жена. Тя и Джули се срещат със сестрата на Майк, която е аутист и никога не е чувала реч.
Полицията продължава да разследва за смъртта на Алехандро

Общи условия

Активация на акаунт