Професионални серии за коса - 30

  • 45 141
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
води се маска (treatment, а не conditioner  Peace) - хидратираща, но и с проитени, заглажда косъма  Peace разплита  Peace



Много се зарадвах на коментара на Алена за маските след ампулите....и аз (т.е. косата ми, че тя нали е отделна личност) изпитвам нужда от маска....терапията си е терапия, но на мен не ми е достатъчна. И може би там се крие издънката ми с ампулата на Лореал - косата ми се чувстваше точно като нуждаеща се от маска.

специално power repair B - винаги съм ползвала с маска и без маска ми е била "недостатъчна", но и никога не съм я нагрявала - изобщо  Peace

за комбинация от много протеин и мекота - като двуфазен продукт - пих препоръчала интегрити терпията на милк шейк  Peace - при нея - на съвсем суха (не влажна) и немита коса - се впръсква интегрити бустер, суши  се със сешоар (не става лепкаво като Афосито , мирише хубаво), след това се изплаква с вода, мие се с шампан и се нанася интегрити ампула ; косата става мека и подредена  Peace

# 706
  • Мнения: 41
В първите теми, където главно съвети даваше Иля, къде ли се изгуби  newsm78 съветваше точно това, от личен опит, а и по съвет на фризьори, и другите момичета ги използваха така. Не е въпросът да се използват докато свършат, а да не се смесват с оранжевата серия на керастаз, защото целта на цимента е да запълни косъма, да го втвърди и укрепне, за да спре накъсването, а нутритив линията е напълно несъвместима като действие, тя е омекотяваща и напълно противоположна като действие. Но винаги след циментена терашия фризьорите препоръчват преминаване към нутритив, за да се омекоти и пдохрани вече възстановения косъм. Не знам дали успях да го обясня. Едната серия пречи на ефекта на другата.
Жалко, че не пишат момичетата, които тогава изпозлваха сериите- Иля, Мадмоазел и други.
Разбира се не говоря от личен опит, само нутритив серията съм изпозлвала, цимента никога.
Моля никой да не приема мнението ми за меродавно, дори не от личен опит.  Laughing
Просто повтарям това, което съм чела.   bouquet
Понеже казвате за протеина, да, тук принципът е същият реално погледнато, но просто по-продъжлително се изпозлва "протеин" с натрупване и пак се хидратира, докато при познатите ни протеини това става непосердствено едно след друго.

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 22:12 от anonimnite

# 707
  • Плевен
  • Мнения: 339
Аз ще пробвам да ползвам за трети пореден път Цимента на Керастаз и ще кажа как ми е косата Simple Smile и то по точно маската Anti usure.
Първата ми среща с нея беше в комбинация с шампоана Волюмактив, спрея Максимайзър на ФК и накрая Цимент термик - резултата много обемна, твърда и трудна за разресване коса.
Втората - шампоан за изтощена коса на Афоджии, маската Anti usure, Максимайзър, Митичното олио в краищата и Хрома термик - резултата беше гладка, подредена, копринено мека, лесна за разресване коса, без особен обем, но не и лепната за скалпа Simple Smile
И при двете комбинации краищата не бяха стърчащи.
Сега ще пробвам с шампоан Бейн ди форсе, маската, спрея за обем и Циментеното термично мляко пак да видим какво ще стане Laughing

# 708
  • Мнения: 372
Направих си зелена Fusion Dose+бустер. Още на мокра коса усещам, че няма такава коса!  Heart Eyes Но утре ще мога да кажа какъв е същинският ефект.  Sunglasses Добре, че е бързата помощ Фийлинг  Hug която на лични спешно успя да ме упъти как да нанеса за максимален ефек.   bouquet

Много се радвам на добрите новини. Утре ще чакам пак отзиви.    Party

# 709
  • Мнения: 2

Правя си вафли с лак и я топирам

anonimnite,мерси  bouquet

# 710
  • София
  • Мнения: 6 494
neutralna_ , много хубава коса Peace Новия цвят много ми допада.
Толкова ги хвалите тези бои, че май и аз ще ги пробвам, обаче моята фризьорка не работи с тях, така че ако ми кажете от къде мога да поръчам ще съм много хепи  Grinning

Сега не се сдържам да споделя, косата ми в момента е доста напомпана, хубаво "напротеинчена", много плътен и дебел направо стои косъма  и няма изпръхнали крайща, хубав блясък.
Това след Дийп кеър+двуминутния+реконструктура със зелен чай+обилно арганово масло и сешоар Heart Eyes
Блясъка е от аргана предполагам.
За първи път резултата от протеини ми хареса толкова много, предполагам защото на предните две миенета хидратирах добре. А и много ви благодаря, че ми обяснихте с какви шампоани да се ползват протеините, наистина след Дийп кеър ефекта е много по осезаем, отколкото след подхранващия ЧИ.
И да кажа че комбинацията от зеления чай+арган ми допада повече от зелен чай+ коприна.
Арган сложих обилно по целите дължини преди сешоар и на суха коса мнооого много мъничко по връхчетата.

# 711
  • Мнения: 0
Момичета, каква маска бихте препоръчали за нормална към мазна коса?  Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 1 569
И аз да споделя подробно за преживяването си с Fusion dose vita ciment+booster серамиди. Хора, казвам ви, няма такъв оргазъм за косата ми.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Както и снощи писах, още под душа усетих косата си както никога досега!!! Хлъзгава, мека, но някак си много здрава. Като изсъхна, нещата станаха още по-оргазмични.  Mr. Green Жива, мека, подредена, дори връхчетата и разни къси косъмчета не хвърчаха, както по принцип се случва след всяко миене, независимо с какви продукти. Сложих двойно по-малка доза коприна и воаля!  Heart Eyes  Heart Eyes А след като преспах, косата ми беше пъъълна с обем, но гладка и подредена, едва ли не дори гребен не ми беше необходим, тръгвайки на работа. (Е сресах се все пак.  Laughing ). И не на последно място чувствам я по-здрава от всякога!!! Има и бонус - блясък, който пък не знам на какво се дължи (аз по принцип много трудно постигам блясък и то с цената примерно на слягане на косата). Преди да тръгна на работа, колкото и да не ми се искаше, реших да напръскам малко с гадния термозащитен спрей на Лакме. Ами познайте, дори той не можа да ми скапе резултата от процедурата!  Party И досега, след изсушаването в работата, косата ми е мека, подредена и просто пъъълна с живот! Така че силно препоръчвам тази продецурка, 10 пъти повече ми харесва дори от ефекта след Renew C.  Heart Eyes Peace Heart Eyes (Ех да можех по-често да си я позволявам... 23лв ми идват множко Sad )

В тази връзка може ли да споделите какъв е ефектът от други комбинации между концентрати и бустери? Доволни ли сте от тези процедурки и колко често ги правите?  Heart Eyes

Etoile, какво/кое арганово масло ползваш? Тези в Рибката ок ли са?  newsm78

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 11:21 от ♥Пандичка♥

# 713
  • Мнения: 12
anonimnite аз също съм го чела и процедирам точно по този начин  Hug


Аз  също ползвах Fusion dose vita ciment+booster серамиди Heart Eyes , тя  ♥Пандичка♥ е описала доста добре усещането  Grinning

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Момичета, става въпрос за зелената ампула вита цимент и зеления бустер, нали? Косата не става ли по-твърда?

# 715
  • Мнения: 1 569
Dreamer, да за тях става дума.  Heart Eyes Ами при мен ефектът определено не беше втвърдяване, а просто уникална коса, дори трудно за описване.  Heart Eyes Интересно ми е дали при Ивайла или някой друг, който ги е ползвал, е имало втвърдяване?  Thinking

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 11:42 от ♥Пандичка♥

# 716
  • София
  • Мнения: 5 544
И аз да споделя подробно за преживяването си с Fusion dose vita ciment+booster серамиди. Хора, казвам ви, няма такъв оргазъм за косата ми.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Както и снощи писах, още под душа усетих косата си както никога досега!!!
Супер,а резултата до колко измивания изтрайва.Аз все им се каня на тези ампулки и бустери,но все за тези пари предпочитам да си добавя още нещо по-голямо.Но щом нещата са така оргазмични ще поръчам и аз  Mr. Green
 

# 717
  • Мнения: 12
Не ,не никакво втвърдяване. Аз казах ,че напълно споделям твоето мнение. Просто ще трябва да го повторя. Laughing то е страшно приятно като усещане .Имам чувството ,че настръхналите ми косъмчета се бяха пригладили ,косата  хем мека - хлъзгава ,нежна ,хем плътна. Уникално е !

# 718
  • Мнения: 1 569
Момичета, моля кажете нещо за аргановото маслоPraynig За връхчета ли се ползва или по целите дължини? За хидратация и/или блясък ли е? Омазнява ли? Косата слепва ли? За мазане или пръскане е по-добре? На мокра или суха коса? Тези в Рибката някой ползвали ли ги е? Има ли значение какво ще е маслото, в смисъл задължително ли е да е някакво "по-гъзарско", за да е качествено или се продават и по-евтини варианти по аптеките?

Ивайла, да бе вярно, че това написа, хаха.  Joy  Hug

Bubble, и аз това се чудя - колко измивания държи ефектът??!!  newsm78 Ако трае примерно около месец при миене през ден си заслужава човек да се поглезва така веднъж в месеца. Но ако трае само едно-две измивания определено няма да мога да го купувам, колкото би ми се искало.  Cry

# 719
  • Мнения: 12
Ако се водим по другата ампула трябва да е около 5-6 измивания. Иначе аз следя косата си ,някак се усеща когато и изтече полезното действие.

Общи условия

Активация на акаунт