Св. Св. Константин и Елена

  • 66 969
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
А защо на лични?Нали това е темата за Константин и Елена и се коментират хотелите от този курорт.

# 271
  • Мнения: 20
А защо на лични?Нали това е темата за Константин и Елена и се коментират хотелите от този курорт.
  Ще отговоря на всички,които се интересуват, но да кажем, че съм част от екипа на този хотел и да не прозвучи като реклама . Wink

# 272
  • София
  • Мнения: 1 219
Моля някого с отзиви за х-л Прилив, преки или косвени?

# 273
  • Мнения: 135
Някой може ли да даде скорошни отзиви за хотел Азалия ? Simple Smile

# 274
  • София
  • Мнения: 1 219
Някой може ли да даде скорошни отзиви за хотел Азалия ? Simple Smile

Минавайки няколко пъти покрай хотела си личи, че едва ли е запълнен и на 50 %. Друго не мога да кажа, отседнали сме на друго място.

# 275
  • Мнения: 135
Благодаря за отговора.Относно паркирането в курорта какво е положението? От хотела ми предложиха далечен(казват на около 1 км от хотела) паркинг на цена от 5 лева/ден

# 276
  • София
  • Мнения: 1 219
Благодаря за отговора.Относно паркирането в курорта какво е положението? От хотела ми предложиха далечен(казват на около 1 км от хотела) паркинг на цена от 5 лева/ден

Не сме с кола, но прави впечатление, че курорта не е задръстен от коли. Има обособени паркоместа по улиците на цена от 6 лв на ден.

# 277
  • Мнения: 975
Някой има ли впечатления тази година от Долфин?Имаме резервация от 01.08 там. Вечер какви атракции за деца има извън хотела?

# 278
  • София
  • Мнения: 1 219
Някой има ли впечатления тази година от Долфин?Имаме резервация от 01.08 там. Вечер какви атракции за деца има извън хотела?

Вчера разхождайки се минахме покрай хотела, ранния следобед. Изглежда добре отвън. В сравнение с Лебед е може би по-добрият. На басейна беше рехаво, предимно деца. До хотела има на пръв поглед хубав детски кът, който е само за гости на хотела. Извън хотела има една обособена площ с атракциони, но е на 15-20 мин ходене. Хотела не изглеждаше да е пълен поне по това как изглеждаха терасите, не на всяка имаше следи от присъствие.

# 279
  • Мнения: 975
Благодаря, buty!

# 280
  • София
  • Мнения: 1 219

Моля, дайте отзив по време или след почивката как сте изкарали, че мислим през септември за няколко дни да отскочим пак до морето и сме си набелязали Долфин.
Хубаво време и добро настроение желая.

# 281
  • Мнения: 135
Другата седмица ще посетя хотел Азалия, след това ще дам отзиви.

# 282
  • Мнения: 975
Благодаря! Ще пиша от там какво е положението Simple Smile

# 283
  • София
  • Мнения: 371
Здравейте , някой може ли да ми препоръча семеен хотел близо до плажа , с две деца сме без кола и да можем да се придвижваме стравнително лесно .
Може и в околностите на курорта !
Благодаря

# 284
  • София
  • Мнения: 1 219
В курорта семейните хотели са все далече от плажа. В близост са само големите хотели и то не всички.

Общи условия

Активация на акаунт