Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 фев. 2012, 10:02 ч.

Св. Св. Константин и Елена

• 57 316
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • София
Здравейте , да наясно съм , че не са на 1ва линия , но търся нещо , което да е близо или поне на 10 на минути пеша .
Гледах апартаменти Фентъзи , казаха ми , че са до МВР станцията , дали познавате този район ?

# 286
  • София
Ами вижте го на картата, според мен не е съвсем до МВР базата. Тъкмо ще си прецените и разстоянието до плажа. Иначе курорта е спокоен и зелен, единствено отдалечеността от плажа има значение. Хубав плаж обаче е този от Военната почивна станция до Сл.Ден, останалите са компромис.

# 287
Вече съм на почивка в хотел Азалия. Персонал на рецепция и посрещане на топ ниво, останахме приятно изненадани.. Вълшебен изглед море от стаята , по късно ще сложа малко снимки за да се добие представа..
Плажа е много добър,а водата кристално чиста,но още с влизането става дълбоко около половин метър.Има и голяма свободна зона за който желае.

# 288
Здравейте, има ли в  курорта някъде открити , обществени детски площадки с люлки и пързалки?

# 289
  • София
Здравейте, има ли в  курорта някъде открити , обществени детски площадки с люлки и пързалки?

10 дни бяхме в курорта, като че ли не видяхме такива площадки.

# 290
Малко лични отзиви за Азалия"
Първо какво ми хареса:

Много любезен персонал,рецепия,пиколо ,камериерки...всички.Даже портиерите изявиха желание да ми намерят безплатен паркинг,въпреки че им казах ,че и платен е ок. Рецепционист толкова любезен не бях срещал по Бг черноморието. Бяха изпълнили всички мои желания по резервацията за стаята,и то при положение ,че ползвах добра отстъпка...
Стаята беше на 7 етаж,фронтално море...най хубавата гледка която съм имал в Бг хотел....
Плажа пред хотела е много хубав и чист,водата кристално чиста, но веднага става дълбоко около половин метър.
На плажа никой не те притеснява,може да се излежава човек 24 часа.
Има вътрешен басейн с минерална вода, 32-33 градуса температура на водата.

Храната общо взето ставаше ,но почти еднообразна всеки ден и малък избор като цяло...
В стаята имаше проблем с климатика и сифона на тоалетната.. казаха че знаят за проблема и били пред ремонт..но не беше приятно сутрин да се будя от 30 градусова жега в стаята...
Като цяло за цената която платих не беше зле,но има неща коит. според  Мен трябва да оправят.
Обиколих цялата плажна ивица и това беше хотела с най хубав плаж, а и единственият пълен. Другите хотели направо си бяха празни съдейки по плажа пред тях...направих и снимки..

# 291
Обещаният отчет от ,,Долфин,,: храната - плодове достатъчно и хубави, салати - еднообразни четвърти ден при това 2-3, десерти също едни и същи, но достатъчен избор. Супи винаги две. Риба- много зле- има винаги, но лошо приготвена,малка с непочистени кости. Обслужването относително добро, преобладаващата част от персонала руско говорящ. Анимацията средно ниво. Има хубава водна гимнастика в морето. Зумба от 11ч, когато вече е доста топло на плажа. За децата - в детския клуб рисуване, игри на карти, правене на гердани от макарони. Вечер детска дискотека, детето много се забавлява. След това има шоу или танци около 30 мин. Плажът не е голям и морето е мръсничко. Хубава детска площадка. Хигиената в стаята бива, в общите  части слабичка. Ако някой има въпроси съм на линия. 

# 292
Интересува ме каква е температурата на водата във вътрешния басейн на Азалия? По - точно през зимния сезон. И въобще ако някой е ходил там на СПА  в студените месеци, как са температурите в самия хотел?

Общи условия

Активация на акаунт