Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 81

  • 56 306
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 604
rivva, mariana51, dettodorowa къде ви изчезнаха аватарите?! Преобличате ли се?!  Thinking  Wink

Ама аз хич не съм видяла,че го няма newsm78 Никой ли не го вижда newsm78
не се вижда, да.

# 661
  • Мнения: 0
Ама аз хич не съм видяла,че го няма newsm78 Никой ли не го вижда newsm78

Аз не го виждам. Може при мен да има някакъв проблем. Peace

# 662
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Цитат
Публикувана от: mamata48
Вмъкни Цитат
А дали Керим няма да влезе в затвора точно заради тези изпълнения, дето толкова им се радваме? Мюнир ще подаде оплакване и..., а не дай Боже и Мусти да се гътне!
  И аз си мисля същото,че Мюнир ще му спретне номер и ще го задържат в ареста за нападение,както след  влизането на Ердоан в къщата им,нали пак го удари пред полицейското управление и ги задържаха.А за убийството на Вурал-обръча се затяга,Сердар даде показания за лодката,имало и др.свидетели  каза Фахретин в 63 еп.и следите ще съпоставят с тия пред къщата в гората.
п.п.Детелинка,аз ти виждам и аватара и подписа ,на Рива не се вижда.

# 663
  • Мнения: 1
Като гледам снимката на Shatzi, си мисля, че Керимчик е решил да обзаведе Мусти с ново бижу и да го приобщи насила към феновете на хейви-метъла. Пък му и отива на Мустафата. (Мехлем за очите и душата ми.) Но си мисля, че като попадне в най-близкия зандан, ще заобича много и балета, и нищо чудно ония батковци да го накарат да прави пируети с балетна рокличка и да пристъпва в стил па дьо дьо на балетната площадка. Е те това бих искала да видя.  smile3532 smile3521 newsm68 newsm44

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 34 250
Проблема с аватарите е в сървъра на мамата. Ще се появят след някое време. И друг път се е случвало.

# 665
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Боровинка, аз се съмнявам да го хвърлят Керим за цели две серии в затвора, само заради няколкото шамара дето отнесоха ония Убавци.
Делото му наближава, т.е другата седмица е, на 05.03. и е логично да го вкарат заради него. Все пак го пуснаха само под гаранция един вид, не че е освободен напълно от отговорност.

п.п. Да се похваля, украсих си подписа.

# 666
  • Мнения: 2 229
Цитат
Публикувана от: mamata48
Вмъкни Цитат
А дали Керим няма да влезе в затвора точно заради тези изпълнения, дето толкова им се радваме? Мюнир ще подаде оплакване и..., а не дай Боже и Мусти да се гътне!
  И аз си мисля същото,че Мюнир ще му спретне номер и ще го задържат в ареста за нападение,както след  влизането на Ердоан в къщата им,нали пак го удари пред полицейското управление и ги задържаха.А за убийството на Вурал-обръча се затяга,Сердар даде показания за лодката,имало и др.свидетели  каза Фахретин в 63 еп.и следите ще съпоставят с тия пред къщата в гората.

Не,убедена съм,че не заради това влиза в затвора Naughty Ако Асу умре при раждане,а тя е единствения свидетел,на съда му е нужно време,за да провери всички факти Peace И задържат Kерим в ареста до следващото дело,а ако междувременно се появят нови доказателства,се насрочва близка дата за преразглеждане Peace

# 667
  • Мнения: 115

Това същия човек ли е? -
Обичам гооооо, бе!  Heart Eyes Heart Eyes Толкова изразителен!

# 668
  • Мнения: 9 797
Като гледам снимката на Shatzi, си мисля, че Керимчик е решил да обзаведе Мусти с ново бижу и да го приобщи насила към феновете на хейви-метъла. Пък му и отива на Мустафата. (Мехлем за очите и душата ми.) Но си мисля, че като попадне в най-близкия зандан, ще заобича много и балета, и нищо чудно ония батковци да го накарат да прави пируети с балетна рокличка и да пристъпва в стил па дьо дьо на балетната площадка. Е те това бих искала да видя.  smile3532 smile3521 newsm68 newsm44

 rotfImao rotfImao rotfImao

# 669
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Хриси,Детелинка сигурно  сте прави .Просто си мисля  разни варианти ...

# 670
  • Мнения: 31
Скрит текст:
nianta, мен това много ме човърка и няма да го скрия в спойлер. От началото на филма до сега имаме една невинна Фатмагюл, която е виновна изначално може би защото е просто жена. До тук тя няма един свободен избор. Всичко и се случва защото някой друг го е поискал. И сега, година и половина след "случката" бившия годеник се сеща, че трябва да отмъсти и да си върне годеницата. И как? Ами като я отвлече. Има може би 16 епизода до края, но едва ли ще оставят това момиче на мира. Дори и да се избави от Мустафа, ще се захванат с нея Яшаранови. Дори любовта между Фатмагюл и Керим някак ми нагарча. Тук също тя нямаше избор.

.....  newsm10 smile3521

Скрит текст:
Добре дошла у домаааа ...  hahaha Joy

Круела, Рива, и аз доста време бях така спрямо Ф и К. Обаче, съгласете се, Керим пожела да се разделят, а тя отказа. Тя ПОИСКА да продължат заедно. Тя НАПРАВИ ИЗБОР - БЕЗ НАСИЛИЕ, БЕЗ ПРИНУДА, да бъде с него. Защото го е заобичала. Което...пак е абсурдно да се твърди, че е по принуда, тя го е заобичала по собствен избор...можеше да стоплят отношенията и да му прости и без да се влюбва в него. Но не, тя се влюби, без принуда, по свое жебание. Така поне си мисля аз де. Hug  bouquet

# 671
  • Мнения: 0

Това същия човек ли е? -
Обичам гооооо, бе!  Heart Eyes Heart Eyes Толкова изразителен!

  гледам и не вярвам на ушите сиииии #Crazy  този керим аз да го хвана така   Grinning Grinning                   на мусти май му трябва  baby_neutral

# 672
  • Мнения: 0
hrissi_sz, ай честито! За подписа.  Hug

# 673
  • Мнения: 40
От един месец, се чудя на нашето  newsm57 какво точно му липсваше и чак сега като видях снимката на Shatzi установих, че точно такова герданче му е липсвало, ама явно нещо му е голямо, та нека нашто момче да му го пристегне малко повечко да не си го изгуби, та пак да се чуди какви щурутии да измисли.

# 674
  • Мнения: 5 591
rivva, mariana51, dettodorowa къде ви изчезнаха аватарите?! Преобличате ли се?!  Thinking  Wink

Ама аз хич не съм видяла,че го няма newsm78 Никой ли не го вижда newsm78

dettodorowa и аз не го виждам.

hrissi_sz ,честито за подписа и от мен!
 
Мустафа заслужава повече от няколко шамара.Дано скоро влезе в затвора,където отдавна му е мястото.

Общи условия

Активация на акаунт