Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 81

  • 56 226
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 229
Скрит текст:
nianta, мен това много ме човърка и няма да го скрия в спойлер. От началото на филма до сега имаме една невинна Фатмагюл, която е виновна изначално може би защото е просто жена. До тук тя няма един свободен избор. Всичко и се случва защото някой друг го е поискал. И сега, година и половина след "случката" бившия годеник се сеща, че трябва да отмъсти и да си върне годеницата. И как? Ами като я отвлече. Има може би 16 епизода до края, но едва ли ще оставят това момиче на мира. Дори и да се избави от Мустафа, ще се захванат с нея Яшаранови. Дори любовта между Фатмагюл и Керим някак ми нагарча. Тук също тя нямаше избор.

.....  newsm10 smile3521

Скрит текст:
Добре дошла у домаааа ...  hahaha Joy

Круела, Рива, и аз доста време бях така спрямо Ф и К. Обаче, съгласете се, Керим пожела да се разделят, а тя отказа. Тя ПОИСКА да продължат заедно. Тя НАПРАВИ ИЗБОР - БЕЗ НАСИЛИЕ, БЕЗ ПРИНУДА, да бъде с него. Защото го е заобичала. Което...пак е абсурдно да се твърди, че е по принуда, тя го е заобичала по собствен избор...можеше да стоплят отношенията и да му прости и без да се влюбва в него. Но не, тя се влюби, без принуда, по свое жебание. Така поне си мисля аз де. Hug  bouquet

Тинтиритка,напълно споделям мнението ти!Тя сама го каза-Преди една година исках да умра,сега има за какво да живея Peace

# 676
  • Мнения: 82
Хриси, за да се вижда - щракни картинката над Ново! втората на долния ред, ще излезе 2 пъти [img] и сложи линка между тях. Успех! Hug

# 677
  • Мнения: 9 768
Пускат от време на време по нещичко, но аз искам най- после да ни пуснат снимка Фатмагюл + Керим = прегръдка Heart Eyes

цяла гвардия не може да откопчи Керим от Ердоан Joy











Последна редакция: вт, 28 фев 2012, 17:32 от Lilims

# 678
  • Мнения: 1
Привет на всички  Hug Връщам се у дома и какво да видя - фрагман и вие сте се развихрили  Hug Heart Eyes Хич не му се шашкайте - всичко ще си се нареди, Мустафа ще бъде ступан както трябва и в крайна сметка ще свърши в затвора   Mr. Green. Там ще го чакат приятелите на Крюела да му дадат за душата и тялото.
Що се отнася до турското обичайно право, аз се отплеснах в този пост, за да се опитам да изразя това,което съм научила миналия семестър. Та на една от лекциите ни замества един доцент, чието "поле на познание", както се изрази самият той е българското обичайно право по време на Османския период. Бяхме точно на тази тема и се получи идеално. Тъкмо беше замряла аудиторията и той започна да обяснява с думите: Колеги, сега не пишете,искам да обясня за шериатското право,което съм изучавал с години, за да ви е по-ясна ситуацията При което аз наострям уши и започвам да записвам. Научих много, много неща. Той ни каза,че е нормално да не възприемаме тези обичаи и да са ни чужди, но това е била и до някаква степен още е, действителността. По едно време ме видя,че пиша и се наведе към мен: "Колега, това не се отнася до нашата тема, защо записвате?", а аз го погледнах с едни невинни очета и му казвам:"Това ще ми помогне да разбера много от ставащото в сериалите, които гледам". Той се ухили  newsm62 и каза:"Разбирам Ви идеално, записвайте тогава". Затова се опитах да напиша накратко, синтезирано какво е било отношението им в такива ситуации в този мой пост. Разбрах много и за Корана, Сурата, съдопроизводството и т.н. За съжаление после минахме на друга тема... Как ми се искаше да го замъкна  на кафе този човек, да си седнем и да ми разкаже... толкова ме вълнува тази тема... Извинявам се за дългия пост, дано някой има нерви да го прочете  Hug

# 679
  • Мнения: 8
Ей Берен ,започва снимки април месец на нов филм....трябва и един месец отпуска!
На задната седалка е .....,ще се удави май !


Предложението да играе в сериал с участието на Кенан Имирзалиолу който участва и в Езел, Саат каза: "Толкова съм уморена искам да си вземе почивка за една година ". След последниите снимки на сериала "Пепел от рози",  Берен планира почивка с френския си любовник Сезар.
Тя само ще се снима във филма на продуцентска къща Ай Йапъм. Филмът ще започне снимки през април, и ще продължи 8 месеца.

# 680
  • Мнения: 8
Ето го вариянта
922ccf91
Тук Ефе от мечтатели,изчезва за няколко епизода

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 51
black star , с по-големи букви да го беше написал  Mr. Green Не мисля,че има слепи тук  Thinking Инфото обаче ти е старо,тя вече не е с французина,така че не вярвай на всичко,което четеш. А, и друго-игралните си филми ги снимат най-много за 2-3 месеца  Grinning

Зори ,   love001 умничкото на кака  Hug Завършвай по-бързо, че да си имам адвокат под ръка  Grinning Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 4 584
жестоки снимки, на третата снимка Керим чак подскача, голяма засилка голямо чудо, БОЙЙЙЙЙЙЙЙ  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Zorni44ka , благодаря за изчерпателния отговор относно обичайното им право Simple Smile, аз бях питала по-нагоре за разяснения. Наистина интересни лекции си имала.

Последна редакция: вт, 28 фев 2012, 17:44 от Hellenn

# 683
  • Мнения: 1
black star , с по-големи букви да го беше написал  Mr. Green Не мисля,че има слепи тук  Thinking Инфото обаче ти е старо,тя вече не е с французина,така че не вярвай на всичко,което четеш. А, и друго-игралните си филми ги снимат най-много за 2-3 месеца  Grinning

Зори ,   love001 умничкото на кака  Hug Завършвай по-бързо, че да си имам адвокат под ръка  Grinning Heart Eyes

Злати   love001 засрамваш ме  Embarassed Ти ще си ми любимият клиент, когато се налага, ще съм като хрътка за тебе  box hug Two Hearts

# 684
  • Мнения: 8
black star , с по-големи букви да го беше написал  Mr. Green Не мисля,че има слепи тук  Thinking Инфото обаче ти е старо,тя вече не е с французина,така че не вярвай на всичко,което четеш. А, и друго-игралните си филми ги снимат най-много за 2-3 месеца  Grinning

Зори ,   love001 умничкото на кака  Hug Завършвай по-бързо, че да си имам адвокат под ръка  Grinning Heart Eyes
а за сцената с мечтатели,дето уж ефе умира ,а после се завръща Simple Smile

# 685
  • Мнения: 825
Zorni44ka  - четем, четем и на нас ни е интересно. Жалко, че не сте изпили по кафе  Simple Smile

Lilims -  Много радост днес носиш! И половинката не ме радвала толкова последно време  Grinning
Много, много хубав Керим и го казвам аз, която мрази насилието под каквато й да е форма!

# 686
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Блеки,няма да се удави Фатмагюл,защото се обезмисля посланието на филма.Не може да се бори и да мине през толкова препятствия и накрая да я удавят...А нашият сериал ще се снима до юни месец,събитията там съвпадат с реално време,както виждаме всички и не мисля,че заради друг проект ще спрат участието и в този филм.
 Lilims-благодаря за снимките!!!Ей Керим ще ги натупа наред,дано и Мюнир отнесе някой юмрук....
Zorni44ka - Hugпрочетох ти поста и ми е мн.интересно даже.

# 687
  • Мнения: 2
 bonobo, colorblind, Sofi_q, gphilipova, Мариана,  newsm51 smile3501 smile3501 smile3501   love001   love001   love001  newsm74

Момичета, благодарности за фрагмана, скоростния му превод, снимките на разярения Керим в действие, за коментарите... Много ми е интересно като седна пред компютъра сутрин, чудесни сте! Hug

Зорничка, завидях ти за интересните лекции. Разказвай и на нас, ще чакам с нетърпение! Hug

А сега се връщам да търся подписа на Хриси. Wink

# 688
  • София
  • Мнения: 26
Момичета някой може ли да ми каже в кой епизод е предишното отвличане на Фатмагюл? Благодаря ви:))

# 689
  • Мнения: 82
Zorni44ka  - четем, четем и на нас ни е интересно. Жалко, че не сте изпили по кафе  Simple Smile

Lilims -  Много радост днес носиш! И половинката не ме радвала толкова последно време  Grinning
Много, много хубав Керим и го казвам аз, която мрази насилието под каквато й да е форма!
Какво кафе???? То до двете нули не мижем да отидем.... Shocked

Общи условия

Активация на акаунт