Забранено е деца да стъпват в пазарните колички!!!

  • 18 471
  • 440
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 222
Хм, значи, след като количките не са стерилни, нека да ги цапаме допълнително. Бай Ганьоооо, Бай Ганьо...  doh
Точно това мислех да напиша! За по-сигурно да се стъпне и с обувки...

# 46
  • Мнения: 10 547
Защото е бг-патент превозът на децата в тях из магазините.

# 47
  • в рока
  • Мнения: 1 119
За това харесвам количките на била за да деца-хем детето се вози,хем не цапаме количките.Забелязах обаче ,че количките вече до една нямат кормило отпред,просто са почупени

# 48
  • Мнения: 121
Не само туке така.Вече писах, че в Сеул децата масово се возят в количките, без седалки.
Ако всички сте такива чистници за каквото се изкарвате нямаше да я има тази тема, нямаше да я има и другата за кучешките ла.на, и онази за почистването на снега и десетки други.
Но тук всеки е по-по-най, няма доблест да застава с истината, за да не накърни форумското си его.
Европейки .ooooh!

# 49
  • София
  • Мнения: 28 760
Да си чистник е едно, да не мърляш е съвсем друго. Кой към каквото го влече.

# 50
  • Мнения: 121
Да си чистник е едно, да не мърляш е съвсем друго. Кой към каквото го влече.
Да, те са антоними. ooooh!

# 51
  • Мнения: 222
Защото е бг-патент превозът на децата в тях из магазините.

И все пак всеки патент има срок на годност! Grinning

# 52
  • Мнения: X
Чудо, не знам какво се опитваш да кажеш, но да плоснеш детето си с обувките в количка в супермаркет си е супер селяния. А ти ако искаш бъде европейка, ако искаш корейка.

# 53
  • Мнения: 121
Ако детето ми е чисто, ще го сложа в количката, с обувките.

# 54
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
ами,"бравос "тогава....Хайде и други мнения да чуем,а?

# 55
  • София
  • Мнения: 2 623
Като видя подобно нещо в магазин, винаги си мисля,
как детето неволно преди това, може да е настъпило
кучешко лайно и ми се повдига  Sick
За мен, возенето на деца в количките е абсолютно недопустимо.
Синът ми го слагах на определеното място, а като не се побираше там,
до мен за ръка.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 915
е то детето и да си е седнало на определеното място, пак няма гаранция, че не е настъпило ако. Всеки, който е мушкал дете там, е наясно, първо, че крачетата се остъргват докато се натикат и после докато буташколичката, вероятността остатъка от акото да ти лепне на якето например е голяма. Чета темата и се подсмихвам на коментарите на момичетата, които все още не са майчета. Спомням си аз как се дивях на най-различни случки и методи на възпитание преди да ми дойде до главата. По въпроса с глобите - чудя се дали няма да ми излиза по-евтино глоба, отколкото халата да мине по рафтовете и да трябва да платя няколко съборени/счупени стоки.
За мен виновника за возенето на децата в  пазарските колички са магазините. Ако всеки магазин разполагаше с пазарски колички - коли, изобщо казуса нямаше да съществува, темата също.  Peace PEACE Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 175
Ако детето ми е чисто, ще го сложа в количката, с обувките.

Докато не те срещна и учтиво ще ти направя забележка. Ако няма ефект ще повикам управителя, ще те снимам и ще прасна такава жалба до ХЕИ и всякакви подобни институции, след което съм сигурна, че ще държи влага на магазина дълго време.

Заливате се вече! Пазаруването с деца си е лично ваша отговорност и като родители, нямате право да ходите по главите и храните на хората. Аман! Децата имат права, но родителите им имат задължения и едно от тях е да опазят отрочетата си, без това да засяга правата на останалите хора.

Какво е в Корея слабо ме вълнува. Като си харча парите в България, очаквам да се спазват българските правила и закони.

# 58
  • Мнения: 1 788
Както писа някой по-нагоре - тези деца си имат и бащи.
Но дори и да нямат, все ще се намери начин, стига да има желание.
Или ще кажете, че и вас са ви возили в количките, докато сте били малки. Тц, никак не ми се вярва... Как ли са се оправяли майките ви тогава?   Thinking
Своеволие и безхаберие е сега навсякъде. А максимите са ясни - с нахалство към прогрес и на мен да ми е добре, за друтите не ми пука - във всяко едно отношение и ситуация.

# 59
  • Мнения: 4 399
Защото е бг-патент превозът на децата в тях из магазините.

Не, не е, мога те уверя. Всъщност единствено и само в България и от българи съм Чувала подобни коментарии.

Но пък темата е много забавна.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт