Обяд и алкохол в работно време

  • 9 249
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 199
Kartinka, сигурно е била алкохоличка жената.
ИрПуц, аз предполагам бих усетила, ако си пила, защото аз не пия и алкохолат лъха.
Да речем работиш в общината, аз идвам да плащам нещо, ти ми лъхаш на алкохол, е ми няма как да остана с добро впечатление от теб, ако ще и в Шанел да си облечена.
Но това е прост пример и мое мнение, на другите хора може би няма да им направи впечатление

# 61
  • Мнения: 3 241
Е да де, ама не всички имаме клиенти и пациенти Simple Smile

Пийваме по една чаша шампанско за рожденика и сме ОК Peace

# 62
  • Мнения: X
В редки случаи бира. Но по-скоро през уикенда, че ако ми се приспи, поне да си полегна. Когато съм на работа, предпочитам да не консумирам алкохол на обяд. Дори, ако има почерпки за рождени дни в офиса, отказвам алкохол. Не обичам да ми е замаяно, когато работя, а алкохолът определено леко ме разконцентрира.

# 63
  • Мнения: 3 736
Е да де, ама не всички имаме клиенти и пациенти Simple Smile


Това е основното.

Няма смисъл, в контактите ми с държавни служители никога не съм се доближавала толкова до тях, че да усетя на какво лъхат, но принципно съм съгласна, че би било неприятно някой да ти дъхне на водка, например.

# 64
  • Мнения: 2 401
Kartinka, сигурно е била алкохоличка жената.

 Joy от две-три чашки винце на тържество се е разтанцувала жената и я  клеймоса като алкохоличка?  Joy

Има професии и професии.  За хората, от чиято адекватност  зависят човешки животи и биричка на обяд трябва да се счита за .. червена лампичка.   

# 65
  • Мнения: 2 199
Е, ми нали алкохолиците се напивали от малко, така съм чувала, нямам идея вярно ли е.

# 66
  • Мнения: 2 927
Е, ми нали алкохолиците се напивали от малко, така съм чувала, нямам идея вярно ли е.
Тъкмо обратното.
А ако говорим за алкохолизма като заболяване, сутрешната доза им "замества" кафето. Трябва да я изпият, за да спрат да им треперят ръцете и да влязат в някаква кондиция.

# 67
  • Мнения: 2 197
Да, понякога си взимам бира за обяд. Понякога пия водка или уиски в 16.00 ч. (обикновено след всеки рожден ден остават бутилки, които се пият по цял месец, ние сме 4 човека и си сипваме по 1-2 см). В офиса ни много рядко влизат клиенти.
И консумирам ежедневно алкохол - на вечеря пия 40 г ракия и по 500 мл бира или вино.
За целия си алкохолен живот (вече 20 години) съм се напивала до вариант да ми е леко замаяно само 2 или 3 пъти. Не знам героите от поредната телевизионна драма по колко алкохол са изпили, но за мен това е поредната PR акция за отклоняване на вниманието от наистина належащите проблеми.

# 68
  • Мнения: 7 947
Е, от алкохол и бира аз пък се омотвам много.
Иначе в офиса ни се пие почти винаги, когато има клиенти - предлага се и ако те приемат - пият всички присъстващи на срещата.
Иначе си имаме един образ в сградата, който и зиме, и лете - на обяд е все с бира в барчето, младо момче, готино, май не е алкохолик. Мъжът ми също пие почти всяка вечер - я бира, я вино, я ракия, според зависи - с вечерята върви и по чашка за него.

# 69
  • Мнения: X
През деня, не, нито през почивните дни. Напоследък имам проблеми с килограмите, спрях цигари и качих 7-8 кила, а и преди не бях първа слабост, та предвид колко е калоричен алкохола, абсурд, освен това ми отваря апетит... Не наобед, ами и вечер не пия. Консумирала съм много алкохол, сега съм против, ама аз съм си и изпила свойто. А по време на работа ми е направо смехотворно, нищо, че масово се практикува. И при нас менАЖмънта консумира доста, и през работно време...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт