Колко бързо времето минава-МАРТенчето на годинка става! - тема 15

  • 46 217
  • 746
  •   1
Отговори

Анкета

Избери заглавие за новата тема:

Опции:

  • Мнения: 0

 http://www.youtube.com/watch?v=UwoNbkd7Siw



preggo Имаме си две бременни мами  preggo
Pufita - София, втора бременност, очаква момче, 01.08.2012г.
Nadya81 - Бургас, втора бременност

 


Имейл :mart2011_@abv.bg
Парола:същата,която е на албумчето


smile3509 Нашият албум

Потребител: mart2011
Парола: на ЛС

Нашата група във Фейсбук  - Мартенски мами 2011
 (Ако искате да се присъедините към нас: кликнете на линка, изпратете покана, влезте в текущата  тема и си напишете потребителя от Фейсбук, за да Ви добавим към групата).



ЖИВОТ С БЕБЕТО, КЪРМЕНЕ, ЗАХРАНВАНЕ

Нашите ЛЛЛ консултанти: skrech, микки и Amorevole.
Бебешко кафе с ЛЛЛ 




Занимания разни


On-line магазини за бебето



ПАКОСТНИК, Касида, Да Нет, Vip-baby, Малчо , Мони, Кикиморско царство, Адриа 2001, Папагал , Пумпал, Играчките, Family-bg, КомсеД, Щтъркел, Дечица, Стефи , MICHAEL, Бест, Вега , Мегашоп, CrazyCids, Get.bg , Нани - легла и матраци за нашите бебоци, 911.bg, Веланас, За детето, Марсел тойс , Бг Базар, С мен за мен , Вис Виталис  , Хипо Ленд , babyshop-bg, littleonesclothing dafra , oblechime , magazinbebeM&S Babywear Next, Adams , Tesco baby , Sainsburys childrenwear, Бебчо, Детска Станция, Babybubu


 

 
Към новодошлите мами: пишете данните, които да впишем в списъка като ЛС на Мартенска дружинка!

Заглавие: Ena
Оформление: marys
Клип: lilyrose

# 1
  • Мнения: 45
Привет,  Heart Eyes
По-късно ще се включа  Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 839
Пипилотка, пусни и тук призива си, че ще остане непрочетен в края на старата тема.
Мога само да допълня, че благотворителните базари за мартенички също заслужават нашето внимание  Peace
marys , как сте  Hug
Темата е страхотна !!!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 297
 Whistling

# 4
  • Мнения: 77
тъкмо си мислех ,че ще съм първа и.....
   

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.  Mr. Green

# 5
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Нагъл записссссссссссссссс  Crazy Joy

# 6
# 7
  • Мнения: 138
марис, чудесна ни е мартенско-рожденическата тема  Hug

честита месечинка на Белослава  Mr. Green
страхотен призив, Пипи.
И аз правих мартеници, макар че си признавам, че материалите ми бяха "маде ин чина"

Аз се позачудих защо анелиса каза, днес очевидно нямаме рожденици. Едва сега стоплих защо  ooooh!

Женичка, каква е тази шеста шарка  Shocked дано бързо се оправи Моника. А с тези палачинки на сач ме върна в детството ми. Почти всяка неделя се правеха на село  Heart Eyes

Скреч
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Hug

# 8
  • Мнения: 77

Скреч
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Hug


 smile3532

# 9
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Лелееееееееееее някой ми е изпил мозъка. А аз се чудя защо нямаме рожденници днес  Whistling ooooh! ooooh! ooooh!
лилироуз, търпеливо разкрих загадката  Joy

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 297
на голяма патеричка
Честит рожден ден на Дара, Виктор и София! Много здрави и щастливи деца да растат и да ви радват! Hug Hug Hug

 Joy Хахаха, Лилироуз, и аз винаги отварям скритите текстове, да не би да изпусна нещо  Crazy

Сабрина, четем те  Simple Smile И Тошко все още се буди по много пъти нощем. Съответно не се наспива и през деня е изморен и кисел и все му се спи и мрънка. Последните дни даже иска все да го нося на ръце, припомних си първите месеци. Не знам зъби ли са, що ли са  newsm78

# 11
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
Марис, страхотна е! Браво!

Кати, София е прекрасна!

Joy Хахаха, Лилироуз, и аз винаги отварям скритите текстове, да не би да изпусна нещо  Crazy

И аз така!

# 12
# 13
  • Мнения: 15

Скреч
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Hug


 smile3532
newsm62 newsm10 Заслужаваше си  търпението, поне прегръдка имаше накрая! И за тебе Hug, лилироуз!
Марис,   bouquet!
Е, Коммелинка, най-после нещо да напишеш за Тошето и теб. То хич не се вясваш напоследък. Crossing Arms
Ева явно вади кътник, ама ми идва да избягам от вкъщи. smile3514

# 14
  • Мнения: 24
Привет сладурки  Hug  Страхотна нова темичка марис  Hug

Благодаря за хубавите пожелания. Чудесни сте и ми направихте деня още по специален.   newsm51 Сега се чудя дали да ви изброявам поименно  Thinking че ме е страх да не пропусна някоя и после да ми се сърди   Wink Изкарахме супер. Бяхме само със свекитата и племенничката. А в събота с останалата част на родата, че те са далеч. Децата много се забавляваха и играха. Вики издържа геройски, но искаше все в ръцете да седи и най вече на баща си  Mr. Green А таткото както можете да се сетите беше много горд и щастлив от този факт  Mr. Green  Но му се подсече дупето, в цялата суматоха не сме разбрали че се е наакал  ooooh! а той е много чувствителен и ако не го измия скоро много се зачервява.  ooooh! Ето малко снимков материал.  Mr. Green
Ей толкова голям ще стане  Laughing

Майски  Hug А как мина сватбата  Mr. Green нищо не пишеш.  Hug Чакаме снимков материал на принцеса Андреа.  Hug

За фондана На мен ми харесва, но в малки количества, че е много сладък. Да си призная не винаги ми е харесвал. Но този който аз си правя е само вода, масло, малко брашно и пудра захар.  Peace Няма никакви Е-та и консерванти и вкуса е различен  Peace Лилироуз ето рецептата: ТУК
Аз сложих по малко п. захар за да остане по еластично и да се работи по добре  Peace Кати по тази рецепта го правих.  Peace

ChocoCake Най добре е прахообразни, не се разваля консистенцията. при всички други е необходимо да се добави още пудра захар, за да може да се работи  Peace Или първо разбъркваш  боята с пудра захар и след това прибавяш към фондара, така няма да се развали консистенцията му.  Peace

Маринелс Съболезнования.  Hug  Аз не бих отменила събитието. В крайна сметка такъв е живота , а и тържеството няма да е в деня на погребението. Твоето дете веднъж става на 1г. А лелята няма да я върнете ако не празнувате. Малко студено звучи и безчувствено, но не можем да спрем да живеем, само защото някой си отива от този свят.  Животът продължава.  Hug

Кати Тортата е сууупер  Hug Майстор си   chef  А малката е невероятна  Hug Благодаря за думите  Hug

Thomasito
Цитат
Eй мама Веси Да ти е жив и здрав Виктор!    как можах да го забравя.
 Hug

Буб Дара е страхотна   Hug Да я нацелуваш   love001

Викиим да са му все бели и хубави зъбките  Hug

Женичка каква е тази 6-та шарка  newsm78

Маца Да ти е жив и здрав рожденика  Hug

Сиренце радвам се че му е станала и му отива Hug

Сабрина1 Четем, четем  Mr. Green  За сега нищо не се е променило при нас. И Вики се буди нощем и суче  ooooh!  не знам как ще се отучим от този навик.  newsm78

Женичка, Анелиса Хич не мислите за нас диетуващите  Laughing

Всички болнички да се оправят  Hug

П.П. Току що дойде и едно подаръче изненада от Марио на сиренце. Много благодарим  Hug Прегръдки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт