Колко бързо времето минава-МАРТенчето на годинка става! - тема 15

  • 46 225
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 359
Ще се цитирам първо от последната страничка на предната тема, че там май няма много да ми забележите трепетите  Wink
Мами-сладкарки, имам въпросче. Купила съм форма за торта за рождения ден на мъжа ми. Да ми дадете идея за някаква украса? Някой, ако има изпитана рецепта и за торта, моля да сподели.
за уменията на Ади не мога да се похваля с нищо, защото не я уча. Не знае нито лампичката, нито колко ще порасне да покаже. Боц съм й показвала, защото има смисъл за координацията. Пляска с ръце отдавна, но се научи като гледа от батко си. "Казва" си когато е напълнила памперса и трябва да я мием. Ползваме я с мъжа ми за "куриер", защото тя постоянно обикаля из къщата, много й е хубаво да ходи - занеси това на тати, донеси онова на мама  Party Обича да виси с главата надолу, прави "мост" като ни държи за ръцете и си извива тялото назад, маха си лигавника от врата, когато се нахрани (от тези, които се промушват, без връзки), язди зебрата, не са й интересни нито рингове, нито кули да нарежда. Още не може да схване как да кара колелото, но й е хубаво да я бутаме. Любимо упражнение от 1 седмица насам й е да се настани в кошницата за колата и да се опитва да стане след това. Говори много, но нищо смислено. Вечер преди да заспи си има мантра "бътьо, бътьо, бътьо..."
за памерса и за обличането като цяло като ви чета каква борба е, установих, че Ади ми е наааааааааай-добричкото дете на света! Давам й винаги крема, с който я мажа, тя си играе с него и си лежи, ако реши да става аз й се карам и тя се препарира и чака милата да приключа. Нито концерти изнасям, нито пея. Като я обличам сама си мушка ръцете, като й кажа си ги вдига, въобще участва активно.
редрени, мерси за рецептата за сладкишчето, ще го пробвам, че имам компот от праскови. Утре за закуска ще правя раираните кифлички, благодаря на аманита   bouquet
Mur, благодаря, че уточняваш заради мен  Hug Книжката я имаме, страхотна е! Пратила съм я на племенника и той да се позабавлява, тъкмо ми напомни да си я вземем скоро. Аз поръчвам на баткото детски книжки от Амазон (на него му е все едно на какъв език са  Wink) и днес така се захласна по една, много ме радва. Заиграха се нещо в детската стая сами - отивам да ги видя - той си "чете" книгата, Ади си играе на килима с едни клещи  Laughing
Eто и мартеничките, които направих тази вечер за децата - да са ми живи и здрави.
Ади и Дени към Анастасия "Радваме се, че сме те зарадвали, личи си, че голяма игра е паднала, връзката вече си успяла да я изнижеш"  Laughing
Bub_, успешен първи работен ден! Дано Дара да спинка цяла нощ!
Бета, ти си на ход!

# 46
  • София
  • Мнения: 181
Хайде и аз да драсна два, три реда в новата тема Wink

Мама Веси,радвам се ,че сте харесали подаръка HugТортата която си направила е повече от страхотна като за начинаещ, не се подценявай! Naughty

Вико е страхотееееееееен,слънчо сладък Heart Eyes
 
Сватбата беше много хубава, а булката/племеницата ми/невероятно красива!
Андреа се държа много прилично, гък не каза, само в църквата реши,че ще раздава целувки Laughing
Качила съм малко снимки във феиса, но за тези който не ползват Wink

Да благодаря и тук на Маджика Де Спел за страхотната лента която направи за нея за този ден    bouquet Heart Eyes

Каталис, много хубава торта си сътворила, а малката е един сладък бонбон Heart Eyes

Пипилота HugИзпълнила съм призива ти Peace и едно огромно благодаря и тук/ти си знаеш защо/    bouquet

Буб, и Андреа почти не се буди,Но само ако е при нас на спалнята, иначе ставане до 101 и обратно LaughingМай същото като при вас.
За работата, ще се справиш, ти си оправна-всичко ще е наред Peace

Скрит текст:
ЛилиРоуз,  стискам палчета всичко да мине наред със сондажа при Марти!Изпращам ти цялата си положителна енергия всичко да мине по-най-добрият начин! Praynig

За сменянето на памперса и при нас е мисия невъзможна ooooh!Става ми лошо като трябва да я сменям, предпочитам по 100пъти на ден да я храня, само, око може друг да и сменя памперса.

 Умения- и аз съм от тези който го дават по-лежерно, не я уча целенасочено от както показвах 100пъти къде е  лампата/сочейки с пръст/, а  тя ме гледаше с ококолени очи все едно съм луда-просто спрях.Тя предпочита да говори вместо да показва- казва, мама, тата, еио/лельо/, ало/говори по тел.,бавоо/браво/, айде, ам/когато е гладна/,дава целувки- не със ръчичка, а със звук от разстояние.Обича да копира поведение/особено това на батковците си/, изпълнява заповеди-донеси това или онова, Но само, ако и изнася.Изсипва формички от кутията  и ги прибира, но най-любимо и е да отвори шкафчето да извади всички дрехи и да ги прибере обратно, може да го прави без да и омръзне.
Отнесох се, и двата ми рада станаха100 Blush



Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 01:52 от maiski3

# 47
  • Мнения: 3 622
Честита Баба Марта
Бъдете бели и червени, весели и засмени и вие и вашите сладки бебоци  Grinning


За уменията на Алекс и аз като Майски го давам по лежерно
Обича да пуска топчета в едно слонче което има и да реди рингове. Пълни и изсипва в една кутия едни топчета които му давам. Имаме и едни купчета които влизат едно в друго /на принципа на матрьошките/ та мъчи се да ги нарежда. Като му кажеш "Колко голям ще станеш" вдига ръчички ама когато си иска  Wink

# 48
  • Мнения: 45
Честита Баба Марта!
Да сте бели и червени, румени, засмени!

# 49
  • Мнения: 18
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ МАРТЕНЧЕТА И ТЕХНИТЕ СТРАХОТНИ МАЙКИ!

Честит рожден ден на Ивана на Лилинчо,да расте здрава и щастлива,да бъде добро дете и да радва мама и татко! newsm59 baloni happy bd bdbaloni
Искренно се надявам да сте получили нашия подарък ,който толкова дълго трябваше да пътува за да стигне до вас и да зарадва Ивана за рожденния и ден.Петя пожелава весел презник на Ивана и и изп

раща много целувки! newsm51


Честит рожден ден и на ДАрия на мама Бобо,пожелавам и здраве и щастливо детство!  bigdance2  bigdance2 bdbaloni baloni

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 08:39 от don4o71

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 3 211
ЧЕстита Баба Марта! Да сте живи и здрави, румени засмяни! Mr. Green

Честит рожден ден на Ивана на лилинчо! Да е жива и здрава, много щастлива и усмихната! newsm59  Gift newsm38  party002

Лъки, украси до сега съм правила по-скромни - (натрошени) ядки, наръсено какао, стафиди, пръчици, перли, мараскини. От сладкарница съм купувала и готови цветенца. Каквото и да решиш да използваш съм сигурна, че ще стане красиво  Wink.

Уменията на Дари са - пляска с ръчички, казва колко голяма ще стане, казва тати на баща си, познава го по снимки, знае си името, дава боц, сменя каналите на ТВ-то, "говори" по телефона  Laughing, иска си вода... на прима виста е това.

Аз пак с моите въпроси, ако съм ви вече досадна, не ми отговаряйте  Mr. Green - слагате ли нещо върху тортата, за да залепите захарното тесто  Thinking? Май цветовете станаха много ярки и ще правя отделно и бяло тесто, за да го смеся с другите и малко да притъпя цвета.

Буб, лека работа и послушно детенце  Hug!

Хубав ден на всички! Grinning

# 51
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта на всички мами и бебчета!!!Нека са ни много здравички,много усмихнати и щастливи!!!
     nbirthdayЧестит рожден ден и на всички празнуващи днес!!!

 smile3501Петър и Стефан са прекрасни-на мама мартеничките!!!

# 52
  • София
  • Мнения: 181
Честит имен ден на сладък Марти на Лилироуз-да расте, жив и здрав, весел и засмян!


Честит рожден ден на прелестната Ивана на Лилинчо-много здраве, весел празник и щастливо детство!



Честита Баба Марта момичета-да сме живи и здрави румени , засмени като символа на мартеничките!


Ей, че с хубави сладки мартенички е закичена темата Heart Eyes
Петьо, Стефо-страхоооотни сте Hug Heart Eyes[/

# 53
  • София
  • Мнения: 181
mggoranova , Честит имен ден и на вас!!!!
Извини ме,че ви изпуснах Embarassed

# 54
  • Мнения: 8
Честита Баба Марта на всички малки човечета и техните мами!Честито на именниците!Да им се слави името!
Благодаря ви за пожеланията,много сте мили!Не мога да повярвам,че моето магаренце става на годинка.Пожелавам си само да ми е жива и здрава , ние покрай нея да и се радваме, пък всичко останало ще се нареди  Grinning
Още щях да пиша,но стана много късно тук,а леглото ме зове...
don4o71 благодаря,ще го дочакаме  Grinning ,няма страшно

# 55
  • Мнения: 9
Честита ви баба Марта, да ви носи  здраве и усмивки!
 Лилинчо, нацелувай малката красавица и от нас! Хубав празник ви желаем!
 Марис, !!!!! Най-красивата и сладка мартеничка, която съм получавала, благодаря ти! Продължавам да не мога да взема решение кой харесвам повече от двамата Simple Smile

# 56
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВАС И НА СЛАДКИТЕ НИ МАРТЕНИЧЕТА! БЪДЕТЕ БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ, РУМЕНИ, ЗАСМЕНИ КАТО НАС!



ОХ, СЕГА ВИДЯХ, СТЕФО И ПЕПО СА НЕВЕРОЯТНА МАРТЕНИЧКА!  Heart Eyes

# 57
  • Варна
  • Мнения: 190
Честита Баба Марта, момичета!   bouquet

Най-много ми хареса мартеничката на Марис - страхотни са  Heart Eyes

Следобяд да не се каня много, но ще кача снимка на нашия подарък от Лилироуз и Марти, както и на моята мартеничка Simple Smile

Весел празник!!  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 160
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВАНА!



ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И НА lilincho!



ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, МОМИЧЕТА И ВЕЧЕ ПОРАСТНАЛИ БЕБОЦИ! ДА СТЕ ЖИВИ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ ЗАСМЕНИ!



ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БЕБОЦИТЕ МАРТИН И МАРТИНА!

И не на пследно място да кажа, че са ни много сладки мартеничките-бебоци!

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
Честит рожден ден на Ивана.Да расте здраво,умно и щастливо дете!Много да радва и слушка мама и тати!

Лилинчо,честит празник!  Hug

Честит имен ден на Марти на лилироуз!Със здраве и късмет да си носи иметоЧестит имен ден и на други именици,ако изпускам някой  bouquet

Честита Баба Марта,мили съфорумки и дечица!

Мери,Анелиса,най-сладурестите мартенички ! Heart Eyes Hug
Майски,голям бонбон е Андреа!Да ти е жива и здрава! Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт