Харесват ли родителите половинката ви?

  • 23 484
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 481
да, харесват го.
Неговият баща мен ме харесва, но майка му - НЕ
Свекървата всъщност не харесва никоя от снахите си

# 16
  • Мнения: 581
Понякога си мисля, че го обичат повече, отколкото аз го обичам. Радвам се, че е така, но дори и да на беше, нямаше да повлияе на отношенията ни.
Неговите родители изобщо не ме харесват, но това по никакъв начин не ни пречи.

# 17
  • Мнения: 7 947
Аз за мен съм се убедила, че всъщност роднините, както и приятелите - често влияят на отношенията...за съжаление.

# 18
  • Мнения: 4 785
Ами нашите... го обожават  Mr. Green Но той е такъв, че няма как да не го харесаш, а до голяма степен и да му се възхищаваш  Peace Но, в началото имаше малко драма от майка ми - не защото не го харесваше, а защото беше свикнала с мен до степен, че мисълта че той ще ме "отнеме" от нея я караше да се цупи като малко дете (на мен)  Tired Но аз нали си знаех кой е човека, хич не бих взела под внимание мнението им, ако бяха казали че не го харесват. Щях обаче да си помисля, че са изкуфяли, защото... то какво да не му харесаш  Mr. Green

# 19
  • Мнения: X
Майка ми никога не се е изказвала анти никой, с когото съм била, такъв е случаят и сега. Баща ми не харесва никого.  Laughing
Какво ако майка ми заяви, че не го харесва. Ми аз живея сама от 12 години, чувам се с тях 1 нъж в седмицата, виждаме се веднъж в месеца , с приятелки се виждам по-често, не ме касае много мнението им, да не говорим, че обикновено не съм съгласна с него.  Laughing Не ми влияят, не ми се месят, не завися от тях, нямат и на какво отгоре дефакто... Зависи от отношенията, изказват мнение родители, които са подсигурили децата си и си мислят, че имат право на глас.. това е.  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 127
Харесването е взаимно и на двете страни. Laughing Но и да не беше така, кой щеше да ги пита Mr. Green, по-важно е ние да се харесваме. Wink

# 21
  • Мнения: 702
Учудващо дори и за мен, майка ми харесва мъжа ми. Тя по принцип никого и никога не е харесвала, обаче милото е тоооолкова чаровени толкова усмихнат винаги, че няманачин да не го харесанякой.
Техните не знам дали ме харесват. Държат се нормално. Нямам проблеми с тях, надявам се и те с мен.
По принцип аз не позволявам на майка си да ми се меси в личния изборза мъже или приятелки или обкръжение, не че тя не опитва.
На мъжа ми трудно може някой нещо да наложи. Инат си е овенски. Техните си го знаят и се съобразяват с това. Е, разбира се, че ако опитат, вероятно ще успеят, но не съм усетила някакво негативно вмешателство.

# 22
  • Мнения: 10 547
Тя мама ми го е избирала! Ако има забележки, към себе си да ги отнася!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 846
Много го харесват и са много близки. Той редовно остава да пие по ракия с баща ми. Сутрин често минава и пие кафе с тях. По негова инициатива ги каним често на гости. Живеем на 5 мин. едни от други, затова.

Това, че го приемат и обичат ме прави много щастлива, защото имам база за сравнение - много е било мъчително за мен, когато не са приемали гаджето ми или предишните ми мъже. И което е най-важното - от опит съм се убедила, че преценката им е била абсолютно правилна. За разлика от моята.

# 24
  • Мнения: 4 569
Та, харесват ли родителите Ви, вашият съпруг/съпруга или партньор? Не.

Смятате ли, че тяхното мнение би повлияло по някакъв начин на вас или взаимоотношенията ви с него/нея? Влияеше до известно време но след определени случки вече не.

Как бихте постъпили, ако майка ви например, заяви "Не го харесвам и никога няма да го харесам" без видима причина за това? Търпях, търпях, накрая си събрах парцалките и на квартира.

С две думи какво е положението и отношенията между съпруга ви и родителите ви и влияе ли то по някакъв начин на брака или съжителството ви с него или на отношенията ви с тях? Вече нямат никакви отношения.


Много е кофти, когато се налага да избираш мевду родители и половинка. Що колебания и мъки са...

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 16:42 от Естел

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Как да го харесват и защо? Няма да го купуват, я... Нито да се женят за него  Mr. Green
Уважават го и това ми стига. Ценят това, което прави за мен, за децата ни...


Кажи Поли, какво те терзае?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 609
Не, не го харесват. Неговите родители пък не харесват мен. Мнението на родителските тела не е повлияло на отношенията ни; мен не ме интересува особено дали родителите ми го харесват; мисля, че и той не се впечатлява от мнението на родителите му за мен.

А иначе всички се държим възпитано, когато се налага да се срещнем и да прекараме някакво време заедно, няма скандали, обиди и т.н.

# 27
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Имам само майка.Харесва го,да.Разбират се прекрасно,но аз не познавам човек,който да не се разбира със съпруга ми. Grinning За майка му съм сигурна,че ме харесва-казвала ми го е лично,вярвам й.Също така съм чувала от други хора,че ме хвали,а и съм долавяла някой и друг разговор между нея и приятелки. Flutter

# 28
  • Мнения: 5 173
Харесват го, да.
Баща ми го покани да дойде да живее при нас. Двамата ми родители твърдят, че досега са имали 1 дете, сега имат 2.
Техните не ме харесваха и заради тях вече съпругът ми се изнесе от дома си. Сега лицемернича заради него.

# 29
  • Мнения: 6 713
Та, харесват ли родителите Ви, вашият съпруг/съпруга или партньор? Вече не, преди време да, бяхме много задружни, но откакто се родиха децата и се получиха по-различен тип отношения с родата - и вече не го харесват и открито го показват.

Смятате ли, че тяхното мнение би повлияло по някакъв начин на вас или взаимоотношенията ви с него/нея? Не, изобщо, мнението им за мъжа ми няма никаква стойност за мен.

Как бихте постъпили, ако майка ви например, заяви "Не го харесвам и никога няма да го харесам" без видима причина за това? Ами какво направих, останах като гръмната при всичките неща, които той/ние сме направили за тях, определено не успях да изреагирам адекватно, но поне вече знам мнението им, и така съм поне наясно с нещата. Не коментирам пред тях нищо лично, държа ги настрана както и те се държат към него, като към чужд.

С две думи какво е положението и отношенията между съпруга ви и родителите ви и влияе ли то по някакъв начин на брака или съжителството ви с него или на отношенията ви с тях?
Сигурно ще имаме разногласия, мъжът ми е много обиден, и не иска да ги вижда, но знае че няма как да стане това. В крайна сметка от неговите роднини имам безкрайно уважение към мен и не очаквах, че моите ще излязат диваците, но човек явно винаги може да получи удар под кръста. Собствената ми майка ми е казвала, че на никой не му пука за другия и да нямам доверие и на най-близките ми! Чудничко Sick Tired

Общи условия

Активация на акаунт