В очакване на принцопада :) - Клюки - 32

  • 23 960
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 659
Геррри, аз не правя такава асоциация. Както не исках детето да бъде кръстено на неговите родители, така не исках и на моите Peace

# 16
  • Мнения: 884
Хм, Пепи, накара ме да се замисля... Може да има и напълно независима позиция, значи...
Аз пък, ако имах син, с кеф бих го кръстила на баща ми.
Но никоя от дъщерите си не кръстих на майка си, айде психиатрите да обяснят защо Simple Smile))
....
Ама и малката - такава неблагодарница като мен - още от сега тайно ми изключва котлона, та манджата все не е готова, и ми затваря телефона, когато някой ме потърси Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 663
Хепи мерси за темичката  Hug
Морг изкарай си болничния  Peace .Ама ти имаш вид че не ти пука много в тоя живот за което искренно ти свалям шапка  Heart Eyes, що им се връзваш на шефовете и им се нервиш -аааа
Аз си кръстих синчето на свекър ми единственно защото ми харесва името иначе Не  Naughty
Охх още сме сряда а аз съм вече гроги, дали щото съм сама и няма кой за  5 мин. да ми помогне  newsm78 но съм много изморена  Sad
Чудя се дали уикенда да издухам на Боровец???Кекс няма да има, но пък ще сменя обстановката, гледат ме като писано яйце, квото има там в хотела масажи, козметици .....абе всичко ще ползвам,ще хапна хубава храна и най вече ще си почина .ще мисля  Thinking
Кам кво стана с пича? сряда е  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 384
Хич не чакам никакъв принц да ми падне аз  Mr. Green
Относно имената , аз не кръстих малката на никого , тя дойде с името си  Peace
Морг , какъв е тоя болничен бе , много дълъг ?
Вече съм сама в къщи и няма на кого да оставя малката и кекс няма да правя скоро  Thinking

# 19
  • Мнения: 1 663
http://video.vipzona.bg/video.php?key=7fa0ba4f32
 hahaha hahaha hahaha
Чалга не слушам, но това го мернах в фейса  Joy За кексващите...
Мери така е мила  Hug ама ще намериш решение  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 884
Мери, Брили, нямате ли приятелки, съседки с деца?
Аз имам една дружка през два блока, златна ми е тя - колко пъти тази зима водя малката да играе при нейното синче!
Иначе сама с деца не става...

... Ама тва е страхотно име за сериал! САМА С ДЕЦА! Simple Smile
Представяте ли си, и ние всички може да сме героини там Simple Smile
Колко ли серии може да се спретнат??? newsm78

# 21
  • Мнения: 1 663


... Ама тва е страхотно име за сериал! САМА С ДЕЦА! Simple Smile
Представяте ли си, и ние всички може да сме героини там Simple Smile
Колко ли серии може да се спретнат??? newsm78


много интересен сериал ще бъде  Laughing драма с комедия  Peace

# 22
  • Мнения: 1 213
Момичета, не ви ли се струва, че тия резерви към имената на Родата са били ранни сигнали, че аджеба не сме от тяхната поРода???
Никак дори. Аз искам да харесвам името на детето си, избрала съм го по благозвучие и вътрешно усещане, че ми е приятно на първо място и да кажем на второ, ама на доооста по-заден план, че е една идея победителско. Та за мен най-важно е аз да харесвам името. Ако в онази рода имаше някакво много готино име, защо не? Но пак щеше да е просто избор на хубаво име, а не кръщаване на даден човек.

Брил, не питай за "пича"... Писах му смс снощи, че имаше там една песен свързана с него и се присетих, стори ми се мило, но не получих никакъв отговор. И днес цял ден също, така че явно го отписвам и продължавам напред. Но са ми странни, странни хората, ейййй! Чухме се хиляда пъти уикенда, 40 мин ни беше единият разговор. Уговорки, какво ли не, а сега - тотална нула. Не го разбирам аз това. Като търсиш някого и си говорите толкова, все се предполага, че го харесваш, а не после да изчезнеш. Най-мразя да съм в неизвестност!
Пък при тези условия, които описваш, аз на твое място паля с 200 към Боровец още в петък след работа.  Mr. Green

Голяма скука ще е нашият сериал, да ви кажа. Детето, работа, детето, вкъщи, детето, готвене, детето, малко ТВ, сън и на другия ден пак същото.  ooooh!

# 23
  • Мнения: 884


... Ама тва е страхотно име за сериал! САМА С ДЕЦА! Simple Smile
Представяте ли си, и ние всички може да сме героини там Simple Smile
Колко ли серии може да се спретнат??? newsm78


много интересен сериал ще бъде  Laughing драма с комедия  Peace

И от време-навреме -принцопад!  Joy


Кам, редакция... много съжалявам, че глупакът се държи така! Слагай му две големи черти и го забрави!
Аз започвам финалното чакане - до края на другата седмица, макар и с ОГРОМНО закъснение,
ПРИНЦЪТ ЩЕ МИ ПАДНЕ!

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 20:05 от Геррри

# 24
  • Мнения: 3 659
Еее, Кам, надявах се на добри новини Cry Не бих го извинила Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 663


Брил, не питай за "пича"... Писах му смс снощи, че имаше там една песен свързана с него и се присетих, стори ми се мило, но не получих никакъв отговор. И днес цял ден също, така че явно го отписвам и продължавам напред. Но са ми странни, странни хората, ейййй! Чухме се хиляда пъти уикенда, 40 мин ни беше единият разговор. Уговорки, какво ли не, а сега - тотална нула. Не го разбирам аз това. Като търсиш някого и си говорите толкова, все се предполага, че го харесваш, а не после да изчезнеш. Най-мразя да съм в неизвестност!
Пък при тези условия, които описваш, аз на твое място паля с 200 към Боровец още в петък след работа.  Mr. Green



Kam това с НИКАКЪВ ОТГОВОР го изпитах преди няколко дена  #Cussing out
Какви са тия мъже, зрели по на 30+ (моя и с един неуспешен брак) търсиш някой, и в един момент лъжи и мълчание.Аз не мога така, дигам телефона и казвам, какво е това нещо.Охх още съм бясна  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 884
Според мен на тия синковци им се е щяло да забършат нещо пътьом, но имат сериозни "ангажименти" и като им се е оплела програмата, ги е срам да си кажат. Ама не са се отказали, пак ще ви потърсят, като сметнат, че е минало достатъчно време и не се сърдите.
Аз на такива им забравям веднага телефонните номера...! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 663
Според мен на тия синковци им се е щяло да забършат нещо пътьом, но имат сериозни "ангажименти" и като им се е оплела програмата, ги е срам да си кажат. Ама не са се отказали, пак ще ви потърсят, като сметнат, че е минало достатъчно време и не се сърдите.


Гери ибсолютно права си  Peace 1-во е много неприятно, влагаш време, ресурси, нерви....
2-ро няма кой да им дигне,  Mr. Greenзащото аз съм убедена че ще ме търси оня глупак.

# 28
  • Мнения: 884
Според мен на тия синковци им се е щяло да забършат нещо пътьом, но имат сериозни "ангажименти" и като им се е оплела програмата, ги е срам да си кажат. Ама не са се отказали, пак ще ви потърсят, като сметнат, че е минало достатъчно време и не се сърдите.


Гери ибсолютно права си  Peace 1-во е много неприятно, влагаш време, ресурси, нерви....
2-ро няма кой да им дигне,  Mr. Greenзащото аз съм убедена че ще ме търси оня глупак.

Дано да няма нито кой да им дигне, нито кой да им ГО дигне!
За  ... да плачат, ... да не видят, щом се държат така с дами!!!
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 29
  • Мнения: 1 213
Kam, това с НИКАКЪВ ОТГОВОР го изпитах преди няколко дена  #Cussing out
Какви са тия мъже, зрели по на 30+ (моя и с един неуспешен брак) търсиш някой, и в един момент лъжи и мълчание.Аз не мога така, дигам телефона и казвам, какво е това нещо.
Аз не съм бясна чак (то с преживелиците ми напоследък, по-скоро този е поредното разочарование), но определено много изненадана. Това е стабилен мъж на 40 г, не е някой пикльо на 30, имал е и семейство и е мн. добър баща на детето си. При това е възпитан и образован и като не иска, винаги би измислил нещо галантно за отказ. Затова и ми е адски странно, че нямаше никаква реакция. Не е типично за него. Няма как да съм убедена в каквото и да било, но е логично да се обади. Виж, ако го направи чак след седмица/месец/месеци, определено няма никакъв шанс. Тъпото е, че аз емоционално така не мога да го зачеркна. Ако ми беше казал "не", директно отписвам и продължавам напред. Но това мълчание, след онези няколко дни на доста търсене, тотално ме побърква!  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт