В очакване на принцопада :) - Клюки - 32

  • 23 951
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 884
Тъпото е, че аз емоционално така не мога да го зачеркна. Ако ми беше казал "не", директно отписвам и продължавам напред. Но това мълчание, след онези няколко дни на доста търсене, тотално ме побърква!  smile3511

Ето, това им е номерът - нито казват НЕ, нито те бръснат за слива - ни риба, ни рак са те!
Били галантни, да бе, да, само заучени пози са това!
Казвах ли ви аз, рядко мъж, който е имал семейство и дете, е читав, ама не вярвате...
...
Сигурно сама ще си остана, но такъв, с бившо семейство С ДЕТЕ, няма да погледна! Само да му търпя лъжите и на него, мерси!

# 31
  • Мнения: 1 213
Казвах ли ви аз, рядко мъж, който е имал семейство и дете, е читав, ама не вярвате...
Това са генерализации и значи все едно и за мен (или всички нас тук) някой да каже, че като съм имала вече веднъж мъж и дете, не ставам за нищо.
А мъжът, когото грам не защитавам, защото не заслужава, но това е факт - е много добър приятел с бившата си жена и си гледат детето разделено 50 на 50. Нищо лошо не виждам в това - просто двама души, на които не им се е получила особено връзката, но пък детето им е бомба и не носи последствията на родителските грешки.
Уфф, спирам да го мисля и говоря, защото наистина е много свестен и много готин, а в момента просто нямам сили да понеса още едно кофти нещо в живота си.  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 884
Оф, не е за тази тема и ще почна да се повтарям, затова няма много да се впускам - но не,
жената и мъжът са различно нещо.
Аз самата съм с деца и ако твърдя, че самотните мами не сме читави, би било странно.
Ама всеки може да си направи изводите:
Имаме мъж на 40, със семейство и дете зад гърба си, който се държи като п..ка с една страхотна жена,
и
една жена, която си гледа детето сама и подхожда с разбиране към нелоялното поведение на описания ...
Е кой е за адмирации?
...
Аз на луди мъже повече баници не давам!

# 33
  • Мнения: 287
Кам изобщо не съм изненадана! Мъж зодия дева Simple Smile
Хващам се на бас с теб, за една хубава песен на стената ми/ти във ФБ, че мога да предвидя следващия ход на господина.
Мълчанието и неебавката му имат прагматично рационално обяснение. Което обаче ти не разбираш или не си в течение още. Wink Мъж Дева никога не прави нещо "просто ей така". На теб желая кураж! Hug
Геррри и аз казвам голяма дума - парясник с деца при мене - тц. Дърт мъж, над 5 г. по-голям от мене - тц. Разбира се, става дума за връзка.
Иначе, ако е само за кекса...знае ли човек Wink

П.П. Щото сте многострадални Геновеви и храните свинете с бисери, затова е така...Напоследък ме е обхванал много хейтърски мод - хвърчат глави. Нямам време да се занимавам с момченца (щото при мене все се лепят такива на по 20-25г).

# 34
  • Мнения: 884
"В реалния живот той е дресиран в специално училище, участвал е в множество изложби и представления, много обича хората, а също така ужасно добре се разбира с котките. Известен е с това, че е голям чистник – види ли боклук, веднага го взима и го хвърля в кофата.

Това обаче не е единственият му номер – подхвърля бисквитка и я улавя с уста, ходи назад, търси портмоне."

Какво ли значи това? Дали е описание на принц? newsm78

ДаниPeace +10

Все пак, кажи, какво според теб ще направи тоя господин, дето мъчи Камчето? Може и ние да се поучим Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 213
Имаме мъж на 40, със семейство и дете зад гърба си, който се държи като п..ка с една страхотна жена и една жена, която си гледа детето сама и подхожда с разбиране към нелоялното поведение на описания ... Е кой е за адмирации?
Гери, какво да ти кажа... ТушЕ!  Embarassed  Трудно някой ме кара да си променя мнението на 180 градуса, но с това сравнение ти успя.  Rolling Eyes

Дани_, какво визираш под "прагматично рационално обяснение"? Че наистина си има извинение, реално, или че ще извади от 9 кладенеца вода и ще си намери (т.е. измисли) такова?
Хайде, че и на мен ми стана любопитно какво ще предскажеш.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 287
Моята карма е такава - двама мъже деви в главната мъжка роля  през различните периоди от живота ми. Не съм им разбирала мъжката логика изобщо и ми отне много време да си обясня поведението им. Сега съм в очакване на следващият мъж, още не съм започнала с кастинга, но мястото е вакантно. Ако е дева, ще има с да го целя с неговите л***а по неговата глава!
Кам, дай повече подробности за това мълчание. Прати смс, а отговор не дойде, така ли?

# 37
  • Мнения: 1 213
Дани, айде докато ти си чакаш следващата Дева, помогни да понацеля аз "моята" с неговите камъни, плс!  Praynig  Mr. Green  Ами да, пратих смс снощи и само мълчание. Нищо. Последно се видяхме в петък, прз уикенда се чухме 1001 пъти за по 100 часа, но така и не успяхме да се видим, че в събота бяхме прекалено махмурлии (от съвместния петък), а в неделя аз му отказах (имах си други ангажименти). Толкоз, съвсем скромно, то не стига дори да напишеш кратък разказа по него...  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 54 448
Хепи, Много благодаря за темата, нооо... ми липсват ония принцовеее, особено с чадърчето Simple Smile Ама името как ми пасва на настроението Simple Smile


Гери , това си беше патент на Кам !   bouquet


Иначе и аз не разбирам как така искате връзки , но само с мъже без деца , пък вие сте с деца ? Crossing Arms
Нещо двоен стандарт ми се вижда ? Thinking

Кам , казах ти да не го търсиш ! Naughty
Ама не съжалявай , продължаваш напред и толкова ! Hug

Морги , ползвай си болничния , мила ! Hug

По въпроса за имената - ние , учудващо , с БНД спорове на тази тема не сме имали . Детето е кръстено само с буквата на двете баби , името няма нищо общо с тях .
Аз лично съм много против да се кръщават деца с вече излезли от употреба имена , за да не се сърди някой .
Не бих се радвала , ако ми кръстят дете на мен , но не се и надявам ! Wink

# 39
  • Мнения: 6 214
Здравейте вече и в новата тема  Hug

# 40
  • Мнения: 884
Хепи, идеята на моя "двоен стандарт" е, че ако една жена е останала сама с децата и си ги гледа, не е  задължително да е виновна за това. Но ако един мъж си е напуснал детето или, още по-зле - децата и жената заради друга жена или заради някакви други глупости... Е кво, аз ли да го прибирам???
Дълго е за обясняване, и предпочитам да ме имат за несправедлива, отколкото да променя тази си позиция.

Жената трябва да ражда и гледа деца, мъжът трябва да е до майката на децата си. Всяко отклонение от тази линия може и да е модерно, но не е нормално.
Ако щете ме  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 41
  • София
  • Мнения: 6 477
Ами да, пратих смс снощи и само мълчание. Нищо. Последно се видяхме в петък, прз уикенда се чухме 1001 пъти за по 100 часа, но така и не успяхме да се видим, че в събота бяхме прекалено махмурлии (от съвместния петък), а в неделя аз му отказах (имах си други ангажименти). Толкоз, съвсем скромно, то не стига дори да напишеш кратък разказа по него...  Rolling Eyes
Мила моя, такъв жизнен опит имам с няколко господа, но никой от "тенекеджиите" не е бил Дева...обикновено овен или водолей...Но в случая става дума според мен за стандартно мъжко поведение, което аз така и не разбрах.... newsm78 newsm78 newsm78

# 42
  • Мнения: 884
Морги, ама верно е стандартно!
Според мен ще чака Кам да му звънне и ще се държи като ни лук ял, ни лук мирисал! Ще й говори приятелски и галантно, както преди, и ако му зададе директен въпрос за този случай, съвсееем леко ще се постъписа и ще метне някое ужасно прозрачнооправдание...

Ако има кой да им се връзва на такива...
Хващат някоя привлекателна и наивна жена, разбират бързо от какво има нужда тя, правят постановки, и така, докато все пак накрая им се видят истинските гащи!

Лека ви нощ, дами, че малката иска да пише вместо мен! Отивам да спинкам с нея Simple Smile bowuu

# 43
  • Мнения: 1 213
Разбира се, че не бих му звъннала, след като дори на смс на ми отговори. Но той звънна току що.  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 6 477
По въпроса за мъжете, неразбирането и лъжата вижте какъв готин виц докопах:

Младеж безуспешно ухажва младо момиче. Един ден отива при нея и й казва:
- Или ще се омъжиш за мен, или сега ще се застрелям!
- Приятелю, това са ми го казвали десетки мъже преди теб и аз на всички съм отвръщала с "не".
Чува се изстрел и младежът пада в краката на момичето. Тя вади тефтерче и записва: "От 50 мъже един каза истината".


Кам, това е положението...на 50 един да каже истината пак да се радваме...

Общи условия

Активация на акаунт