Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 919
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 0
Аз знам, че отначалото на сериала си легна само с едно момиче, за други не знам. Лелеее, дали е тя и ако е, защо е мълчала толкова месеци?! Това беше в 30 епизод т.е., някъде около края на Октомври или началото на Ноември и трябва да е бая напреднала. Shocked

Вероятно още няма да й личи, но няма да може да направи аборт.
А това вече ми е в повече. #Cussing out

# 556
  • Мнения: 3
Ако наистина сценаристите ги разделят, повече на хорото с гледане на онлайн турски сериали и да се вкарвам в тях, и да ги изживявам няма да допусна за себе си. Ако това се случи, това, ще е първата ми и последна грешка от моя страна.
Така ме разстроихте с тези Ваши предположения, че не знам как, ще заспя от мисли.
Вие нямате вина затова, това са си Вашите предположения, но в момента се чувствам подтисната. Cry
Cry  Cry  Cry   smile3518 smile3518
И аз се чувствам така..

# 557
  • Мнения: 180
По едно време и аз като гледах М как действа урбулешката се замислих,че може би Е и Ф са в опасност и може пак да забегнат във чифлика в планината и др с пръст в уста Laughing

# 558
  • Мнения: 2 449
  Ферда Hug Hug Hugтой сина ме светна преди малко Hug Hug Hug

# 559
  • Мнения: 12 719
Незнам но ако Емир има дете от тая  ooooh! яка му душа ту оная ще го котка за пари той няма да каже на Фери тя ще научи сама как можа да ми го сториш шамари ще има повече няма да го погледне дори сама ще реши да се разведе с него  Sick ooooh! друг е въпроса дали Левент и Фериха ще станат двойка и накарая вместо Фемир да не гледаме ФЕРИЛЕНТ  #Crazy #Crazy #Crazy защото на мен това също ще ми е последния сериал  #Crazy Sick #2gunfire #2gunfire

# 560
  • Мнения: 180
Мери мн хубав поздрав.Евала.  bouquet

# 561
  • Мнения: 2 449
  И аз съм с вас,за настроението.Чувствам се толкова излъгана в очакванията си,че newsm45 newsm45 newsm45 smile3518 smile3518 smile3518

# 562
  • Мнения: 21 201
Ферда, нито ми се пее, нито ми се танцува, след Вашите сюжети. Cry
На всичкото отгоре с малкия сме сами, че тати е дежурен и не стига, че ми е криво, ми Вие ме довършихте. Sad В момента се чувствам, като болна. Sick
Пак казвам, не Ви упреквам, това са си Вашите предположения, не ме разбирайте грешно.

# 563
  • Мнения: 12 719
Ферда, нито ми се пее, нито ми се танцува, след Вашите сюжети. Cry
На всичкото отгоре с малкия сме сами, че тати е дежурен и не стига, че ми е криво, ми Вие ме довършихте. Sad В момента се чувствам, като болна. Sick
Пак казвам, не Ви упреквам, това са си Вашите предположения, не ме разбирайте грешно.
Бабе не плачи и мене натъжаваш много те обичаме всички недей така  Cry аз само гадая спокойно всичко ще се оправи  spoko spoko spoko hug hug hug hug hug

# 564
  • Мнения: 2 449
   Я някой да ме светне на какъв език пеят в клипчето,което ви пуснах newsm78 newsm78 newsm78португалски ли е  newsm78 newsm78 или ....ох не ми звучи на испански

# 565
  • Мнения: 3
 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3518 smile3518 smile3518 smile3511 smile3511 no no
Това не ми харесва, това е гадно

# 566
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Ферда, нито ми се пее, нито ми се танцува, след Вашите сюжети. Cry
На всичкото отгоре с малкия сме сами, че тати е дежурен и не стига, че ми е криво, ми Вие ме довършихте. Sad В момента се чувствам, като болна. Sick
Пак казвам, не Ви упреквам, това са си Вашите предположения, не ме разбирайте грешно.

Надеее, извинявай! Помниш ли как преди време Тинчето така се разсърди, че настроението в темата е мрачно... май всичко се връща...

Не ми приемай сюжета на сериозно, аз вече се смея на АФК (или скучая).

# 567
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
  Я някой да ме светне на какъв език пеят в клипчето,което ви пуснах newsm78 newsm78 newsm78португалски ли е  newsm78 newsm78 или ....ох не ми звучи на испански

Мери, португалски е.

# 568
  • Мнения: 21 201
Ферда, спомням си поста ти, когато ФЕмир разговаряха за въпросното момиче. Ти написа-колко лесно разрешиха проблема с момичето, като с магическа пръчка. Ако тази девойка дойде и заяви, че е бременна от Емир както предполагате, то тази магическа пръчица, ще се превърне в омагьосан кръг. Sick

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 23:57 от Neidjal

# 569
  • Мнения: 180
Ферда, нито ми се пее, нито ми се танцува, след Вашите сюжети. Cry
На всичкото отгоре с малкия сме сами, че тати е дежурен и не стига, че ми е криво, ми Вие ме довършихте. Sad В момента се чувствам, като болна. Sick
Пак казвам, не Ви упреквам, това са си Вашите предположения, не ме разбирайте грешно.
Милата ми сестра hug spokoЯ по-спокойно.Сега като избягат пак в чифлика,ще ги гледат през крив макарон другите Laughing

Общи условия

Активация на акаунт