Омръзна ли Ви Зимата?

  • 7 822
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 599
Искам сняг/зима само около Коледа. И ми стига.
Иначе не я понасям - студ, няма грам зеленина, само сивотия, по 5 ката дрехи имам по себе си, почти не излизаме - само работа, вкъщи, работа, вкъщи. Пфуууу! Да свършва вече, че ще изпадна в депресия.

# 16
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
И аз така. За Коледа - може, но след това като се проточи... Не, не я обичам. Искам зеленина, слънце, усмихнати хора... Не такива намръщени, сгушени в безброй катове дрехи...И зли. Mr. Green

# 17
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Зимата ме кефи единствено ако съм нейде в планината на ски, борд, чайчета, каминки... Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 9 990
Съвсем ми омръзна. oсобено когато си по майчинство, положението е още по-зле от обиновено.  Confused
И аз така. Особено ме е яд да обличам и събличам по три ката дрехи на бебето, като излизаме евентуално Close

Офф, вие поне имате опцията Евентуално.Може да пропуснете.Аз-не.И то по няколко пъти на ден.Без крака-измръзнали и вечно мокри-останах, носни кърпички-на едно пазарувам, щото като те обръсне вятър сълзи и сополи текват веднагически.И така...
Та, моят отговор го няма, защото чак до плаж не ми е-не обичам пясък или да се мандахерцам гола.Но зима-мразя.Толкова много мразя, толкова костите чак ме болят-как да ти е хубаво, като те боли?Та-омръзна ми, да,,,и искам да се маха вече.Все ми е тая с какво да се замени, не драпам за плаж, всичко друго също върши работа.

# 19
  • Мнения: 796
Мразя студа, а тази зима бая се намръзнах. Омръзна ми още 2 часа след падането на първия сняг. Чакам с нетърпение пролетта, цъфнали дръвчета, слънце, разходки Simple Smile

# 20
  • Мнения: 9 865
Много ми омръзна, но на мен зимата ми омръзва още декември месец. Радвам се на снега, но като се наложи да газя в кишата и калта след това, вече не му се радвам толкова много. Мразя да ми е студено, краката ми да се ледени и мокри, въобще всички екстри на зимата и на студа, вкл. сметките за ток ги м р а з я.
С радост установих, че дните са започнали да стават по-дълги, вече се усещам предпролетно, много обичам пролетта. Плажовете са ми още далече, но поне скоро ще се позатопли и ще се раззелени.

# 21
  • Мнения: X
Омръзна ми, така ми омръзна. Днес за малко да блъсна колата по едни ледове сутринта, закъсняхме за детската градина, на връщане попаднахме в задръстване... Искам вече лято, пък нека ми е горещо!

# 22
  • Мнения: 1 296
Омръзна и то много Whistling
Мрачно ми е, сиво ми е, кално ми е. С една дума адски некомфортно.
Обичам да виждам цветове, обичам зеленината, обичам да съм навън, но зимата просто няма причина да ме принуди да го сторя.
С една дума - що не съм се родила нейде по топлите страни Thinking

# 23
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Честита Баба Марта! За сефте ми е. Дотегна ми тази зима, дo не май къде.
Не ща да ми пари воланът сутрин. Не ща да чегъртам лед от стъклото. Не
ща да нося дебели дрехи повече (то аз обявих бойкот по тази точка, нося
си по-леки връхни дрехи).

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 11:36 от Лоана

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Омръзна ми и още как. Ужасно, страшно, до болка чак. И аз искам да мога като мечките - да заспя и .... Непоносимо ми е да се навличам, да ми се смръзват и костите чак, да нямам крам енергия за нищо и нищо да не ми се подхваща. Просто съм половин човек зимата. Айде да свършва, че безкрайна ми се видя.

# 25
  • Мнения: 22 867
Лелеее, май никой не обича зимата, почвам да се чудя дали съм наред с моята любов към нея? newsm78 Ама, ако пък се завърти някой ескимос-красавец, няма да имам конкуренция! Joy И тая сутрин вървях по пухкавия бял сняг и ми беше жал, че само след часове ще се стопи. Всъщност всеки сезон си има своята красота, зимата ми е като вечност, красота, пролетта - възраждане, съживяване, лятото - живот, есента - меланхолия, игра на невроятни краски.  Peace

# 26
  • Мнения: 1 788
Не, не ми е омръзнала.
Обичам всички сезони по равно почти.
Зимата за мен е уют, повече домашни занимания, топъл чай, шарени чорапи, весели шапки, сняг, бяло, чисто (за съжаление все по-рядко в градска среда) и много подобни в тоя дух...  Mr. Green

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, не ми е омръзнала.
Реално "зима" имахме няколко седмици, в крайна сметка.
Досадиха ми, обаче, нестопяващите се коловози в някои по- усойни улички, които до април ще ни тормозят...

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Нямам против и през
март да газя в снега.

# 29
  • Мнения: 60
Не ми е омръзнала, вчера като заваля, изглеждаше, че пак ще натрупа, като спря ми стана мъчно. Няма да я бъде явно повече, Баба Марта тоя път изневери на стила си  Sad

Общи условия

Активация на акаунт