Омръзна ли Ви Зимата?

  • 7 864
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • Перник
  • Мнения: 396
Омръзна ми, много ми омръзна Sad Искам слънце, почистени улици и тротоари. Искам да изляза, без да се притеснявам, че ще се пребия някъде. Че при мен едно падане би могло да е фаталано.

# 31
  • Мнения: X
Много ми омръзна, но на мен зимата ми омръзва още декември месец.....
Аз съм така с лятото...    Mr. Green
Отсега още ми е писнало от него.А как ще го изтрая до септември.....    smile3511
labrex ,
от една партия сме!    Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 23 130
Не само ми омръзна зимата, ами вече ми се драйфа от нея.  Crossing Arms

Искам да е лято, слънце, море, плаж и всички съпътстващи ги екстри (като дълга отпуска примерно).  Grinning

# 33
  • Мнения: 1 383
Ако можеше да не идва повече тази зима. Снощи по новините чух , че британски синоптици прогнозират рекордно горещо лято. Не знам до колко ще познаят , но много се радвам.

# 34
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418



Омръзна ми и още как! Вероятно ако не бях бременна и по майчинство нямаше да е толкова зле, ама сега съм като затворник! Искам да е лято, да е топло и по цял ден да съм навън и да виждам нормални големи хора (може и майки)!  Tired

# 35
  • Мнения: 3 989
Ех, няма свършване тази зима. Един ден пече слънце, а на другия - вали сняг, и така до безкрай. Ама омръзна ми вече и как не, особено като трябва да вървиш по заледен наклон и тогава просто е ужас. Искам да дойде най-сетне пролетта и да се стопи този сняг!

# 36
  • Мнения: X
Омръзна ми не ами я намразих чак.

# 37
  • Мнения: 1 446
Омръзна ми яко, имаше период, в който ми се ревеше сутрин и вечер преди и след работа като трябваше да се прибирам.

Днес сутринта пак....като видях леда.

Зимата не заслужава главна буква.  Mr. Green

И аз много се зарадвах на новината за рекордно топлото лято. Вече си избрах лятната почивка и се визуализирам с мохито или студен чай с много лед на някой шезлонг.

# 38
  • Мнения: 7 008
Не.
Мен ме побъркват от ужас климатичните промени на планетата Confused
Предпочитам да си има всичко.
Не ми пречи студът, не ми пречи и лятната жега.

# 39
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Честита Баба Марта!
Тазгодишната зима ми омръзна ужасно много #Cussing out . Дори ,тази сутрин като се събудих и видях,че пак има сняг яко избеснях.
Най-обичам пролетта,чакам я с огромно нетърпение newsm20

# 40
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001



Омръзна ми и още как! Вероятно ако не бях бременна и по майчинство нямаше да е толкова зле, ама сега съм като затворник! Искам да е лято, да е топло и по цял ден да съм навън и да виждам нормални големи хора (може и майки)!  Tired

"Нека да е лято..." Гого и Ева...Еееех,размечтах се за слънце и синьо небе...И в този ред на мисли леееко да оспамя... Blush
Скрит текст:
Надявам се Гого да е добре, за да има още много такива  хитове![/size] Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 345
Плаж newsm44 плаж newsm44 плаж newsm44 Зимата и да забрави да дойде някоя година, няма да ми липсва Laughing Но не би било нормално...а ненормални неща не обичам Laughing

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Искам плаж, джапанки и летни дрехи.
Писна ми от студ и сняг. Искам да дойде лятото и да ям всеки ден краставици и домати, не да се чудя какво да сготвя всеки ден Grinning

# 43
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Лятото, като напече едно хубаво, като се закотвят температури 30+ 10- ина дена поред, ще ви напомня тази тема  Laughing

# 44
  • Мнения: 7 008
30+,35+ e oк, 40+ ми идват в множко...

Общи условия

Активация на акаунт